Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 18:25:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани пролетни-летни бебета - Април, Май, Юни  (Прочетена 125712 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« -: февруари 03, 2015, 14:16:38 »

Да напълните новата тема само с хубави емоции и много усмивки.Леки месеци!
Стара тема http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,36750.0.html
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #1 -: февруари 03, 2015, 14:21:26 »

Да се запиша в новата темичка

Рубин мина ли ти прегледа?
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: февруари 03, 2015, 14:23:20 »

Бе не чак такава болка секциото. Моята доки казваше трябват ти 7 дена да зарастне всичко хубаво и 14 да се въстанови самата тъкан. От там нататък си има болежки и опъвания, но с времето минават. Просто не трябва да се вдига тежко известно време...но колко дълго си зависи от теб и как се чувстваш.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #3 -: февруари 03, 2015, 14:26:48 »

Да ви кажа чувала съм, че момчетата са така с майките си , но пак е върос на индивидуалност. Аз и баща ми никога не сме били в такива отношения... Винаги съм била по-близка с майка ми и рядко съм ходила някъде с "тати". Може би защото и баща ми е по-друг тип човек , не е много много по децата... Така че за разлика от всичките ми приятелки при мен никога не е било "Татко е моят герой" и не съм се чувствала "принцесата на татко"... макар че тайничко си признавам , че ми се е искало smile

Надявам се малкия ми принц да си ни обича и мен и Фил по равно... доколкото може де - отсега е ясно че  аз ще съм лошата, а Фил ще го разглезва хахаххаха

За секциото - де да знам, на мен ми изглежда по -страшно от нормалното раждане... Все пак си е операция girl_impossible
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: февруари 03, 2015, 14:27:08 »

 give_rose Ау имаме си даже нова тема. Такъв дълъг пост изписах в старата  blum


Рубин за гледането е въпрос на личен избор, както ти ще се чувстваш добре. Аз помагачи не искам, мразя някои да ми се мотае в ръцете  smile Аз съм си такова шиле, не мога да търпя. Не мисля, че каката ще има нужда от нещо по специално. Май месец например ще си ходи на градина (ако не е болна де), вечер все ще се оправяме двама възрастни с две деца. Не мисля че бебето ще ми е нон стоп на ръцете, да не мога да й обръщам внимание. Баба да дойде при нас - абсурд както казах, а пък нея да я пратя при някоя баба като се роди бебето, съвсем не ми се нрави. Така че ще сме сами. Вече юни, юли, август, когато няма да ходи на градина, ще се разхождаме, ще си организираме все някак ежедневието, вече и бебето живот и здрава ще е на около месец, ще сме свикнали с някакви "коловози"  blum

За секциото не го мисли от сега. Малко повече пазене, основно да не вдигаш тежко, т.е. каката  blum Вече специален хранителен режим и други такива ще ти обяснят в болницата ако се наложи. Много майки носят ластичен колан след това и казват че им е много удобно, според мен е въпрос на лично усещане.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: февруари 03, 2015, 14:30:31 »

Аз докато из чета колко много сте изписали от сутринта и чак за нова тема станало време.
първия път като забременях ми беше все тая, какво ще е, то и този път в общи линии, но по хубаво е да видиш какво е и от двата пола. Та идеята ми всъщност е че като разбрах че е момче се притесних че не знам как се възпитава момче. Но истината е че децата сами ни показват и сами ни насочват към своето развитие.
Важното е да са живи и здрави.
аз определено мисля , че ще имам нужда от помощ в началото, защото е много малка разликата и самия батко си има нужда от доста грижи, а и пак ще съм секцио.
Още исках да пиша, но забравих .ще се включа по късно като се сетя.
брей три нови публикации
секциото не е страшно, за 7 дни си ок, понякога и от естествено раждане си е необходимо пак толкова време. Гадно е първите един два дни като не може да ставаш и да си с бебето.
« Последна редакция: февруари 03, 2015, 14:35:09 от roumyana » Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: февруари 03, 2015, 14:31:34 »

Рубин, на мен и двете баби са ми насреща за каката. Тя и без това ще е във ваканция така , че може да я оставя за някой друг ден на село. Ще е доволна при баща ми, че го обожава, но мисля да е за малко, също може и на море да иде с нашите, но зависи дали ще има тренировки. Ако има ще дойдат да я водят и взимат, но ние сме големи, оправяме се сами вече
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: февруари 03, 2015, 14:34:21 »

Момичета, няма значение как ще родите важното е вие и бебетата да сте ОК.Аз бях секцио, наложи се.Всичко мина и замина, сега нищо не помня.Да в началото боли, но аз в момента в който ме пусна упойката почнах да се въртя в леглото, а на 5-тия час станах.На другия ден качвах стълби.За пазене колко да се пазя, не съм вдигала по-тежко от Моника т.е. 3,300кг.
Всичко се преживява и забравя!
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #8 -: февруари 03, 2015, 15:05:57 »

Благодаря ви за мненията!Определено набирам кураж и не е хич лошо да съм с положителна нагласа(до колкото е възможно)още от сега!
А ,разбира се че е важно да сме добре,а как ще се ражда си е Божа работа!Просто си имам предпочитания към естественото и видях колко бързо се възстанових след него.Но каквото такова.
Мариолка,имам час за 10.2 ЖК ,а и да си взема болничен за периода до 45-я.Доки ми каза да й се обадя щом сеършат таблетките за поставяне за да се разберем кога да отида ,за да минвземе тя лично секрет,а и да си ме види за 32седмица.Днес се чухме и тя каза че тези болки са си от нерви,разпъвания...Щом нямам стягания по време на тази болка.А тя си е постоянна и болеше докато лежах.
Та за сега това при мен,нямам търпение да видим малкото човече колко е пораснало че стана почти месец от последния път.А аз ходя на консултации и отделно моята си ме преглеежда.Тя е в Патологична бременност,постояннно в опррации и секцио и така.
Смятам да поговоря с нея сега за раждането.Също с личния ни лекар и педиатър на каката да поговоря за да ни има в предвид.
Аз каката абсурд да я дам при бабите.Няколко пъти сме я оставяли за макс 5-7 дни,че бабите са ни доста далеч,докато сме правили ремонти.Тя се радва много и го приема с гордост че е сама.Нооооо аз се спуквам от тъга и рев за нея! cray
Не бих била спокойна ,ако я пратя сама.Такава съм си.
Оле момичета,кажете нещо ефикасно за сополи и кихания.Постоянно правя промивки с физиологичен,също и смес с клеева тинктура,хомеопатичен спрей също,но си тече тоя нос,та се пукам от кихане.Кошмарно е. diablo
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: февруари 03, 2015, 15:40:55 »

Beb4eto na me4o от форума ми препоръча спрей Муконазал плюс за хремата  good Много бързо и ефикасно ми оправи положението, с физиологичен подсмърчах цяла седмица  angry
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #10 -: февруари 03, 2015, 16:12:35 »

Благодаря!И на мен ми го препоръча,ей сега мъжо ще ми го вземе че не се издържа. diablo

Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: февруари 03, 2015, 19:06:19 »

Момичета днес във Варна продължиха грипната ваканция, а аз в петък съм на ЖК и незнам дали ще  ме вземат. Мисля утре да се обадя да проверя, да ме взема, че искам да видя бебаааа  blum
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: февруари 03, 2015, 19:45:48 »

И аз да се отчета + 1 кг. от началото до сега, задна плацента, кръвно супер, че и се договорихме , че ако не е гигант т.е. над 4,500 ще се ражда нормално - доволна съм от себе си!
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: февруари 03, 2015, 20:31:16 »

Ауу Фанимира колко си финна  good Браво.

Аз съм +4кг от началото  Wink

Ние вече имаме количка  danceg
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #14 -: февруари 03, 2015, 21:07:09 »

Добре сте с килограмите.Аз съм + 11! blushПо добре е от предния път,ама като се има предвид че стандарта е 12-15,а аз съм ги достигнала Girl_hide
Надявам се свалянето да бъде също толкова лесно и бързо.
Ах,Гери и количка си имате вече.Сигурно е голяма емоция.Аз нали си я имам от 5 години нашта и няма да се похваля с такава придобивка nea
Мамчета,вие приемате ли допълнително витамини?
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines