Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 16:53:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Февруари 2015  (Прочетена 159404 пъти)
 
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #570 -: февруари 26, 2015, 17:04:35 »

Преди около 12 години се преместих. Незнам дали се познаваме. Сега в събота ще пътуваме,че си поръчахме халки от Сандански да си ги вземем, а от Петрич си харесахме покани и някакви украси,пък тях да поръчаме. Не е само заради хората по-скоро манталитета, аз не съм възпитавана по този начин. Когато кракът ми стъпи там се чувствам някакси не на мястото си, някакво ми е нервно и си мисля,че свички са втренчили поглед в мене(което може и да си е вярно) crazy
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #571 -: февруари 26, 2015, 17:05:51 »

Аз го гледам в последно време и това по Нова "Съдби на кръстопът" (казвам му "Игри на кръстопът) и "Истински истории". Ани Владимирова изобщо не ми харесва как говори с клиентите, то е зад пред камерата, може и да се притеснява, знам ли...ама изобщо не се справя добре. Аз изобщо не съм коректив, ама това е скромното ми лично мнение. Анализите след разговора с клиента с удоволствие ги гледам и се уча от тях, вижда и усеща нещата, ама тя си е име в България, и без да имаше това предаване не съм се съмнявала, че е добра в работата си.

Лорка, вярно е. Но аз си мисля, че това е нормално в малкия град - всички се познават, ако не се познават, се знаят и всеки има мнение и оценка за другия. Дали това ще ти влияе или не зависи от теб. За едни може да съм смешна, за други - обект на възхищение. Може би аз съм свикнала да живея тук и така, не ми прави впечатление. А и приятелския кръг е този, който може да ме накара да се почувствам добре или зле, не всеки срещнат в града.
« Последна редакция: февруари 26, 2015, 17:09:54 от nadelina88 » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #572 -: февруари 27, 2015, 08:23:23 »

Добрютро smile
Али и аз обичам това предаване с училищата- приятно е и полезно.
Гледам темата с диалектите сте подхванали. Всяко лято бях в пернишко село и оттам шопският ми придоби странни изкривявания, щото много бързо прихващам хаха. Майка ми се ловеше за главата като ме прибере септември оттам.
От Русенско, наскоро прихванах, от приятел, Тей - тей, като израз и сега няма оттучване. А и дразня на макс така всички около мен, та голям кеф.  diablo pardon
аз съм малко болна, пращайте форумската енергия, да оздравявам, че имам сума ти работа и тренировките ми отлежават така . give_rose
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #573 -: февруари 27, 2015, 08:54:07 »

Добро утрооо  Girl_hide

Еми, да ти изпратя, ама и моята е сополива (или както би казала една врачанка циФкава)  girl_haha Бързо да оздравяваме за срещата да сме здрави  Curtsey

Снощи се видях с две от шаферките, едната е от Варна и беше тук.. Ох, много е хубаво да излизаш по женски, та ако ще и болна! Седим си ние в Сушито на Кемпински и разказвам ли, разказвам.. По едно време замлъквам и  Oh my ... на другата маса имаше невероятно красив мъж.. Направо не мога да опиша, има някои хора... толкова са харизматични  blush Аз имам малко изкривяване и като видя някой човек, който ми е интересен (без значение жена или мъж), започвам да го анализирам  Ashamed Беше на вечеря с дъщеря си на около 12-14г., родена след бурна младежка любов (хаха),  с която не живеят заедно, защото тя живее с майка си smile ..Ха, да не изпадам в подробности, ама случва ли ви се да видите някой, някъде и да си кажете.. Ебаси човека...  Oh my ... Прибрах се и казвам на Илиян, че съм срещнала любовта на живота ми, ама за следващия  girl_wink .. Как може да има такива грациозни хора, с осанка и да са толкова перфектни външно, излъчващи мир и спокойствие.. Аз съм буреносен облак  crazy blush

Стига с размислите ми smile Хубав ден на всички и Миленка, да покаже новата кола и да даде отзиви  give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #574 -: февруари 27, 2015, 09:40:57 »


Привет, привет! Едно малко попретрупано кафе, ама поне да ни замирише на хубаво.
Еми, бързо да оздравяваш, ей го, пролет идва heart. Вчера бях по работа по селата и видях хубаво цъфнали сливи и бадеми - голяма красота.
Снощи и аз гледах "Съдби на кръстопът". Направо съм възхитена от играта на по- малкия брат. Или така си гледа по принцип, или е страхотен талант самодеец.  Wink Понякога само заради изкуствената интонация прескачам канала. Подобни предавания гледам от преди 10- тина години по немските канали и мога да направя сравнение с нашите. За съжаление сме доста по- зле, обръща се повече внимание на подробности, а се изпуска развитието на основния проблем, като в края всичко се претупва.
Ще се научат и нашите, липсва им опит още.
Аз нали по мъжова линия имам връзки от Петрич smile, мога да кажа, че само хубави хора съм срещала. Градчето е красиво, с много зеленина и по- чисто от Пловдив. Посрещат ме с голяма радост и говорят тихичко и кротичко, все едно пеят. Синовете се ядосваха едно време, че там момичетата били все красавици, ама как ставало, та се оказвали я втори, я трети братовчедки. Еми как няма да са роднини, като свекър ми са 8 /осем/ братя и една сестра, а свекърва ми има 5-тима братя. Като им сложиш на тях по средно 3 деца, ей ти го едно село.
И в Благоевград имаме рода, ама там хората са съвсем други, дори по външен вид. Едни такива вечно намусени, слаби, доста мургави и с орлови носове, а жените със сключени вежди и гледат лошо. Не нашите роднини, защото "шу е наше, се е арно", както казваше свекърва ми, но повечето...Изключвам студентите, те си личат, че не са местни.
Ох, отплеснах се, а имам много задачи...
Мъчно ми е за Мариолка cray
alexandrova_90, такива работи на мъж /и то бъдещ все още/ не се казват Wink. Как пък разбра толкова подробности за красавеца Wink, да не стане като рекламата на Савекс "...Може да му е сестра!" girl_wink Току виж, оказал се дърт перверзник smile
https://www.youtube.com/watch?v=zxDr-41Paf4


* 526968_567467863286776_277993437_n.jpg (40.31 KB, 516x600 - видяно 157 пъти.)
« Последна редакция: февруари 27, 2015, 09:45:38 от svekarva » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #575 -: февруари 27, 2015, 10:05:42 »

Свекс (не ти знам името, ама ми харесва да ти казвам така), разбрах, защото сподели с някаква жена, която дойде с придружител и седна на друга маса, но се разцелуваха, че това е дъщеря му  pardon Иначе, ние с ММ си споделяме такива неща, той например обожава Диана Любенова, която е съседка на моя приятелка и когато ходим в тях, той винага се надява да я види.. Хахаха... Странни сме, ама като казвам, че освен сексуалното, личностното и духовното привличане помежду ни, ние сме и най-добри приятели - не лъжа.. Няма неща, които да крия от него и да не мога да му кажа, още по-малко пък за платонични любови.. Не влагам, чак такъв дълбок смисъл в това, по-скоро се възхищавам на някои хора, повече отколкото на други и искам да го отбележа  pleasantry

На мен също ми липсва Мариолка, освен че обичам да дава съвети, много често ме разсмива с нейните думи.. Сигурна съм, че четеш.. Отзови се  give_rose
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #576 -: февруари 27, 2015, 10:18:08 »

Еее са няма да се пена като млада булка вие да ме търсите аз да се крия. Вчера имах много неща да кажа, на момите от Петрич само ще ги питам:  заколаате ли бишето? Джимиринки ке правите ли? С един колега от Петрич все това ни беше лафа. Wink

Наде екскюзми ама Баба Ванга си е говорила Струмички, не Петрички, все пак ми е съгражданка Wink

Който може да си пусне Гала, има едно куку дето виждала извънземни и лекува тумори с отвари  funnytooth Shrek
« Последна редакция: февруари 27, 2015, 10:23:25 от mariola85 » Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #577 -: февруари 27, 2015, 10:21:16 »

mariola Добре дощла отново.Радвам се,че се завърна. Тази дума Джимиринки обаче не съм я чувала. А за бишките по коледа Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #578 -: февруари 27, 2015, 10:25:43 »

Хаааааааааа, Мариолкоооо  give_rose LOVING Знаех си, че четеш, повече да не си посмяла да мълчиш толкова време  beating
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #579 -: февруари 27, 2015, 10:29:59 »

Джимиринките са пръжки, нали? Свекърва ми употребяваше думата и като обида към някой дребен и смушен Wink.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #580 -: февруари 27, 2015, 10:37:24 »

Мариолкаааааааааааааааааааааааа  heart heart heart

Това за бишките си е абсолютно автентично!!!  funnytooth

Един случай с мой ученик:
-Ниа имаме бишки!
-Добреее...а сещаш ли се за някоя друга думичка, с която може да се замени "бишки"?
Дълго мълчание в размисъл.
-Грух - грух!

Няма дума "прасе" в речника му.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #581 -: февруари 27, 2015, 10:40:57 »

Дааа джимиринки са пръжки. Странното е че само в Струмица и Петрич се употребява. Никъде другаде. На 10 км от Струмица вече им викат чварки.

Имам една колежка от Словачка, и мъжа и е от Петрич, и тя милата първо научила Петрички, и върви в подлеза и вика : Тука има ного Гупци  funnytooth И като искаше някой да не ни разбере, викаше ее види я тази, пуфла.  girl_haha
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #582 -: февруари 27, 2015, 10:48:04 »

Мариооолкаааааа  heart heart heart Радвам се да те "видя " пак..

За Петричко, много се смях на думата "папуда". Oh my ... lol Като я чух за първи път онемях. Оказа се вид боб , който обаче не съм срещала другаде - мисля че ние по старозагорско му викаме рогач ама не съм сигурна...
Най- често родата на мечи го употребява като вид майтап "Ко се прайш на тъп кат папуда"

Колата е форд мондео 2002 - седан, 2.00 бензин, автоматик, сребриста на цвят...

Днес мечи отиде да я регистрира - много сме хепи...

Ако щете вярвайте ама от както върнах колата на баща ми, спя като бебе , даже не ставам да пишкам- явно ми е олекнало. blush
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #583 -: февруари 27, 2015, 10:50:36 »

Миленка,твоят мъж от къде е ? Питам понеже на снимките от сватбата видях двама мои приятели.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #584 -: февруари 27, 2015, 10:52:18 »

Миленка, да ви е честита! Леко и безаварийно шофиране  Yes give_rose
Активен
Страници: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines