Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 09:30:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Февруари 2015  (Прочетена 170047 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: февруари 16, 2015, 20:55:48 »

ххахаах ами и аз се дразня, факт е. ама като е толко естетично снимано, не мога просто да не споделя.
Аз па избумках два еклера за десерт. чудя се дали да почна третия...
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: февруари 17, 2015, 10:14:02 »

Здравейте, прекрасни!
Миленка, съжалявам за проблемите, които ти сервира баща ти, но ти дишай дълбоко и се треми максимално да запазиш нервите си! Много хубаво за сватбата, трупай опит и се разсейвай от гадните мисли.
На нас онзи ден ни съобщиха за още една сватба и вече съм в тих ужас!
50те нюанса, не мисля да го гледам или поне не на кино, може би някой ден ще си го свалим, ама едва ли. Сутринта ДЕнди и Кобилкина коментираха филма и ми беше много смешно, стана ми интересно за психичние отклонения на героите  lol
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #317 -: февруари 17, 2015, 11:01:35 »

Разкажи какви са де  Wink
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: февруари 17, 2015, 11:08:51 »

Инче, аз малко гузен не гонен бяга, решавам че мен питаш за прих. откл. на героите и отговарям. Ако въпроса не е към мен се извинявам!
Та Кобилкина каза, че героинята страда от синдрома на Червена шапчица, а главния герой трябва да ходи на психолог. Ето го интервюто
http://novanews.bg/news/view/2015/02/17/102131/%D0%BA%D0%BE%D0%B1%D0%B8%D0%BB%D0%BA%D0%B8%D0%BD%D0%B0-%D0%B3%D0%B5%D1%80%D0%BE%D1%8F%D1%82-%D0%BE%D1%82-50-%D0%BD%D1%8E%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%B0-%D1%81%D0%B8%D0%B2%D0%BE-%D0%B5-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%BD-/?utm_source=news&utm_medium=link&utm_campaign=menu
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #319 -: февруари 17, 2015, 11:19:06 »

Да, да, точно това питах  good danceg

После ще го погледна. Не бях чула за синдрома на Червената шапчица  blush А пьк оня, че трябва да ходи на психолог е най-малкото, което може да се каже, особено за който е чел детайлите около детството му  girl_impossible (което пьк обяснява защо е с отклонения де)  pardon

Благодаря  give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #320 -: февруари 17, 2015, 11:44:19 »

Ето доказателство, че лоша реклама няма! Като едното нищо да тръгна и книгата да прочета и филма да гледам, за да мога да имам и аз мнение по този наболял въпрос Wink
Кобилкина нещо е оставила гейшите и е хукнала с приятели по кината smile, ама голяма е хитруша тя.
Мариолка, пенсия още не получавам, но по правило ще я върнат от датата на придобиване на правото - 10.12.2014, ако си подам документите в 6 месечен срок. Аз си дадох време до края на месеца да си намеря втората книжка, ако не, да искам да ми издадат документи, от местата, където съм работила. Хехе, не вярвам да съм и март, нека оздравява момата. По принцип съм на граждански договор и не е казано, че трябва да идвам всеки ден на работа, та и малко се размотавам из къщи. Така е най- добре, хем имаш ангажименти, хем сам си решаваш кога и как.
Гледам, решили са да правят безплатна детска градина за ромите. Даже ще търсят доброволци да ги водят и връщат и да ги подготвят за училище. Както ми е близко Махалата, ако свикна и с миризмата, ей ти го новото ми поприще diablo. Ще ги натискам яката да учат smile и ще влезна в политиката Wink
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #321 -: февруари 17, 2015, 12:03:56 »

Еми на мен в книгата три неща (4) ми бяха интересни:
- в началото секс сцените, които от един момент нататьк стават повтарящи се, защото няма все пак безкрайно много думи, с които да се опише оргазьм.
- интригата, която се развива на заден фон (ако помня добре вьв всяка една от книгите има история, която не се знае как ще се развие)
- и най-много целия психически аспект (не абравяме, че става вьпрос за плажно романче де, не е Фройд) ми беше интересен

4тото е музиката, авторката постоянно споменава разни парчета и ти дава желание да ги чуеш.

Аз не знаех между другото, че била толкова нашумяла тая книга, ама трябваше да се сетя, защото я научих от едно женско списание дето си бях купила да чета в самолета миналото лято. Пьк то се оказа, че голям бум, направо тук в Фр от 12 до 70 годишни всички говорят за това (в буквалния смисьл са вьзрастите, а не е метафора).

Но се радвам, че на фона на всички различни момичета тук (в смисьл, които не се интересуват от масовите интереси), аз барем един пьт сьм точно като всички останали. С това си постигнах мечтата на живота  good (не сьм иронична, сьвсем сериозно говоря).

Иначе викаш тая Кобилкина (не я знам коя е де) хем гейши, хем филми, направо сме в един дух с нея  girl_haha
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #322 -: февруари 17, 2015, 12:30:29 »

Ина, ще я видиш на видеото. Тя е светилото на сексологията Wink. Ходеше в шоуто на Слави Трифонов да дава съвети и ограмотяваше народа на тема секс. На мен ми е симпатична едно заради руския акцент /или по- точно български в руска реч/, второ, че е ненатрапчиво сексуална на външен вид и поведение. Шапка и свалям, че е хванала яко нишата "как да задържиш и използваш мъж /разбирай богат/. Та тя с още една мома ходили в Япония и се свързали с гейши, за да обменят опит и да разпространяват знания и умения. Прописа книги, събира Златките и всички останали богати жени, даже си изместила офиса в Лондон. Аз агитирах преди време Еми да ходим да я следваме до Япония, щото пак щяла да заминава.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #323 -: февруари 17, 2015, 12:38:24 »

Айде ако ходите и мен да викнете  good

Аз по златото не сьм, ама по гейшите яко (то не че са останали много и че само нея чакат де). Довечера като ми свьршат задьлженията ще я изгледам  danceg
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #324 -: февруари 17, 2015, 14:11:17 »

Здравейте, момичета! Помните ли ме? Откраднах си малко време и ми се прииска да ви надникна тук - все така хубаво е в "кокошарника" smile
Абе, Свекс, верно ли харесваш тази Кобилкина? Явно само аз не мога да я понасям  bad Иначе при гейшите идвам и аз smile
С удоволствие бих гледала сивите нюанси - падам си по такива лекички романтични филмчета...Ама явно съм много назад с филмите, щом тази Пепеляшка не съм я чувала, срам  blush

Хич, ама хич не ми се работи sad
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #325 -: февруари 17, 2015, 14:13:07 »

Лелее, тук от сутринта се смениха 4 сезона... girl_impossible Обаче работата съм си я свършила и сега се радвам как вали на парцали. Утре ще му мисля как да извеждам малката blum
Това за Червената шапчица го бях чувала като извод от приказката, ама чак за такъв синдром и аз не знаех. Явно науката се развива Wink Кобилкина е поредното явление за мен тип "омъжена за богат мъж жена, която се занимава да прави пари от хобито си". Ама по-добре така, отколкото рошава и по халат да сурка чехлите из къщи.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #326 -: февруари 17, 2015, 14:16:05 »

Снежанке, тая Пепеляшка още не е излезнала. На 25 март излиза  good

Кажете по-подробно за шапчицата дееее… Какьв е извода от приказката?
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #327 -: февруари 17, 2015, 14:25:35 »

Снежанке - спокойно и аз не съм и фен на Кобилкината. Не ме дразни с нещо конкретно, просто не ме кефи особено.

Гледам за гейши си говорите - по тоя повод в четвъртък ще дават "Мемоарите на една гейша" по Кино Нова - мисля да си го гледам отново. Хубав филм е, с много изводи и материал над който да се замислиш.

Снощи иначе гледах Въздушен Конвой - хубав стар екшън. Какво стана с тези филми.... nea Вече масово се правят ефекти без смисъл. Друго си е да видиш Малкович с неговия типичен акцент и изражение, друго си е да видиш колко старание има и в режисурата и в играта на актьорите.... Само не разбрах с Никълъс Кейдж какво стана последните години - защо така пропадна като актьор... Добър актьор е и много го харесвам, а последните му 5 филма - от боза на по голяма боза....

Отплеснах се....Аз съм си киноман не ми обръщайте внимание

Да ви се похваля - преди малко в мола се засякохме с emmmmmy. Истински се накефих  че я видях - отдавна не се бяхме виждали....

По тоя повод - да вземем да се видим форумските булки от Софията? Има и нови попълнения, които мисля че ще дойдат...
« Последна редакция: февруари 17, 2015, 14:29:36 от milenkata » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #328 -: февруари 17, 2015, 14:28:22 »

Ами то и във видеото се обяснява  Wink Момичето само си търси белята. Хуква само из горите и си намира един вълк, т.е. най-неподходящият възможен мъж за нея. Тя сама иска да бъде жертва и всички да я съжаляват.
Хахаха, за първи път виждам да вали на парцали, че даже вятърът да го върти във всички посоки, и слънце да пече Sunshine
Миленка, и аз за тия филми питам tease
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: февруари 17, 2015, 14:32:52 »

Привет ,привет!

като се заговорихте за гейши ,аз пък се сетих за Мадам Бътерфлай.Заведох го моя мъж на опера това лято под открито небе ,на Царевец.Прекрасно е да знаете.Аз опера обичам много.

Кобилкина ,моля ,моля никак не ми харесва.

И тука валя сняг ,пече слънце ,какво стана направо незнам.Обаче си е студ ,де.
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines