Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 11:29:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Февруари 2015  (Прочетена 170066 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #300 -: февруари 16, 2015, 11:23:59 »

Не е лоша тая Пепеляшка, аз вьобще не сьм гледала такива филми, ама е някак си за голему деца. А тая новата е бляськ е безумие, направо ти хвьрля в очите с килограми. Мисля, че е точно това, което би очаровала едно 4 годишно момиченце.

А 50те да, ама за лятото под чадьра между два коктейла става.

Японските ги рисуват само по фантазми, няка истински позьори (освен за малко от тях) и затова са толкоча странни по отношение на анатомията. Имаше еидн свитьк, който беше невероятно красив като цветове и форма, направо ми останах очите в него. С едни пастелни, овални тела и едни наситени и богати драперии около тях  heart heart heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: февруари 16, 2015, 11:27:57 »

Днес сме на тема сърца, добреее tease
ето и моето :


Аз па празнувах в кавички Задушница. Нали съм на инат на всичко smile pardon Запалих свещта да гори цял ден за починалите и си гледах филми.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #302 -: февруари 16, 2015, 11:42:50 »

Добрутро и от мен....

При мен уикендът мина..... гадно...  sad Макар че Фил се постара, от петък съм се изпокарала с баща ми , който си показа рогата. Помните ли като ви бях казала че се притеснявам да не ми съсипе сватбата? Е честито, на самата сватба беше перфектен и сега ми го изкарва през носа и ми го връща тъпкано. Скарахме се толкова жестоко , че се стигна до моето крайно решение да не се виждаме повече (рядко съм толкова крайна и трябва бая да се постараеш за да ме накараш да взема такова решение). cray Боли и е гадно , но имам по-важни неща в момента от неговия егоизъм и капризи. Ще ставам майка и не мога да си позволя който и да е, било то и баща ми, да ми се обажда когато му скимне, за да си го изкара на мен и да ми се накрещи и да ме разстрои и да не мога 3 дни да спя и да имам контракции от нерви... НЕ СИ СТРУВА!
Гадно ми е много, но всеки си има праг на търпението. От години му играя по свирката и вече ми писна. Заради себе си горе долу го търпях, но заради детето ми - няма да стане.....
Само се надявам да успея да си получа видеото в пълния му вариант, тъй като нашичкия забранил на операторката да ми го даде.....
Та ако си го взема, ще търся друг оператор да направи леки корекции по монтажа и някой който да ми го направи в ДВД формат и да ми направи красиви официални обложки... cray  Не ме питайте какво общо има видеото - много е дълго за разказване ....

Иначе - в събота ходихме в много приятно заведение с Фил на вечеря - то си е нещо като наш мини празник и не го празнуваме заради хамериканския Вальо, колкото заради нашия си повод. Беше хубава вечер, но аз цяла вечер не можах да се откъсна от проблемите и не се получи много романтично...

За сметка на това другата новина е че поех първата си сватба за организация - пробно , пък да видим. Наши приятели се женят септември и ми разрешиха да им помогна с организацията. Проблема им е най-вече че са одитори и двамата и нямат време и чааак от април ще могат да почнат да действат, а тогава знаем всички ще е късно smile Затова възложиха на мен някои неща. И без това трябва с нещо да се разсейвам. Ресторант , църква и гражданско са избрали и дата... и дотука хаха smile Но се надявам с моя помощ да наваксаме с другите работи.

Сега започвам да чета какво сте изписали от сабахлен smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #303 -: февруари 16, 2015, 11:50:37 »

Ина нещо нивото на концентрация ми е нулево, явно от бременноста. Иначе едва ли в следващите години ще ми се отели вола на плажа книго да чета хаххах иначе аз обожавам такива книжки, разтовярват ме, по принцип моренце нд минава без 2-3 прочетени книжки, любовни трилърчета тип подарък с космополитъна Wink

Ой Миленко! Милата!  Много съжлявам че това се случва около теб. Стегни се и изолирай се от дразнители. 7 я месец е много рисков. Почивай си многоо!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #304 -: февруари 16, 2015, 11:53:01 »

И аз да си призная, не съм чела книгата...
Да, съвсем обратна ни е работата, ама тази година така се паднаха датите. Аз не съм много на ясно с това, дали Дънов е за спазване на постите /по църковен канон/, какво се прави в такива случаи crazy. Ние не постим, аз гледам в сряда и събота да не ям работи от животински произход и издокарвам и останалите да го правят, ако Родният не отмъкне парче сирене да си го хапне с вино след вечерята с леща /примерно/.
Мариолка, правих преди Коледа изпращане. Тогава беше починал наш колега и всичко мина и замина тихо и кротко. Търгът разпродажба  Wink по всяка вероятност ще е на 27-ми. Болничният на майката, дето ще е на моето място, свършва на 23-ти, обаче се оказа, че и първото и детенце не е карало шарката, та да си оставя малко аванс. Вече ме е срам от хората да се мотам из службата. Пък задачките се трупат ли трупат, а аз малко го давам на "заето".
Последната Пепеляшка, която гледах, беше с тази, дето пее и танцува /забравих и името/. Съвсем не е по приказката, съвременен прочит е. Бяха луднали хлапетиите момиченца, та като го даваха по един от
каналите и аз седнах пред телевизора. Този на Дисни обещава да е съвсем по приказката и аз с удоволствие бих го гледала.
Миленка, хич да не повярва човек, че и следсватбена треска може да има. Уж всичко е преди това, ама - на, случвало се. Не го мисли...Дано не ти са капризни първите клиенти и само радост да ти носи новото поприще! heart
Ей сега се сетих - Селена Гомез и беше името на девойката Пепеляшка. smile
« Последна редакция: февруари 16, 2015, 12:11:14 от svekarva » Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #305 -: февруари 16, 2015, 12:05:26 »

Аз тея нюанси нещо не се навих да ги чета smile Някак си нали не съм типиното момиче момиченче и такива книжки като Здрач, 50 нюанса  и други тем подобни по които изкрейзват всички мен не ме кефят нещо.... Аз съм си фен на Балдачи, Гришам, Дан Браун, Джаки Колинс... Маааалко по различни тематики Wink

Изгледах филмите на Здрач може би 3- 4 години след като мина еуфорията по тях. Най-вероятно и с тея нюанси така ще стане

Пепеляшката и аз я чакам с нетърпение, ама главно заради кръстницата. Нещо мадамата в главната роля не ме грабва - да видим..

По-скоро днес ме хвана яд че няма билети за Дякон Левски  - те това бих го гледала с огромен кеф....

Свеки , Мариолка благодаря за подкрепата heart Сега ще се разсейвам със сватбата на моите хора и ще гледам да не мисля много много - едва ли се броят за баш клиенти, защото се разбрахме пробно да видим и те и аз как ще тръгне, за пари и дума да не говорим - това го правя за опит - все пак едно е емоята си сватба друго е чужда. Макар че бях много поласкана, че явно са се повлияли от нашата тъй като булката иска подобна на нашата украса smile и са избрали същите църква и гражданско heart
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: февруари 16, 2015, 12:23:36 »

milenkata, съжалява, че те ядосват, тъкмо си мислех, че си по-спокойна най-после. ама не беше за много дълго. иначе за мен не е изненада, че някой се е повлиял от твоята сватба. мисля че доста време, ще си вдъхновение за бъдещи булки  good
(спомних си как аз разглеждах албума на emmmmmy по няколко пъти на ден)

Аз наполседък четях чиклит и разни тийн фентъзита, защото чета основно в метрото, че да ми минава по бързо времето.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #307 -: февруари 16, 2015, 13:20:28 »

Много сте се разбърборили... Цяла сутрин ви няма, пък сега, не мога да ви изчета blum
Миленка, хайде да е надобре с новото поприще! Стискай зъби и гледай с хубаво да минава времето. Сама казваш, че имаш нормална бременност. Не я разваляй точно сега, нека си седи нормална до края heart
Еми, много ти е цветно сърцето Wink Точно в тон с последните ти постове.
Ние на 14-ти се събрахме в нас с нашите да зарязваме. Цяла вечер спуках ММ, че заедно с един комшия са най-наредени. Комшиите ходят на работа, пък едната баба е тук за няколко месеца да гледа внучето. Та ММ и комшията празнуваха 14-ти с... тъщите си funnytooth Той често повтаря "Моята любима тъща!" и един приятел го попита веднъж "Ми ти имаш само една тъща. Защо поясняваш, че ти е любимата". Пък ММ му обясни "Ами имам само една, ама представяш ли си да не ми е любима!".
Филми напоследък рядко гледам. Дразня се на масовите филми в стила на "Железният човек", "Трансформърс" и тн... Абе, хора, искам някойй филм без много компютри и фантасмагории вътре! Искам актьорска игра! В тази връзка билети се оказа, че няма за "Сако от велур". Чакам програмата за другия месец, дано извадим късмет скоро време pardon
Ей, тези почивни дни походихме по сняг danceg Точно като за тръпката, после се прибрахме в града на топличко.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: февруари 16, 2015, 13:30:42 »

Аличка, тогава за теб ще са интересни точно съвременните турски филми ( не сериали ). Уникална игра. просто разкош.
Пандичка, много мило, ще зема да кача още снимки в албума smile
Аз па не чета нищо в последните дни. Преди езотерика си нищех, ся ме мързи и давам на вълна филми и спорт.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #309 -: февруари 16, 2015, 17:55:35 »

Здравейте. Аз се включвам след първия ми работен ден след седмица отсъствие. Изкефи ме супер как едно от децата казало на майка си "Щом госпожата е болна и я няма, и аз няма да ходя!!!"  heart

Панда, аз я обичам Дрю Баримор по принцип! И също много харесвам филма в ролята й на Пепеляшка.

Ина, обещаващо изглежда трейлъра, ще го чакам с нетърпение този филм. Само хич не ми харесва актрисата в ролята на Пепеляшка. Пепеляшка трябва да бъде съвършена красавица, да буди възхищение, да ахнеш от вида й, когато отива на бала - тази не ме грабва изобщо.

50-те нюанса пробвах да я чета, и то точно под чадъра на плажа, ама нещо не успях да я дочета, до 100стр. така и не стигнах.  funnytooth Филма сигурно ще го изгледам, ама на кино няма да отида специално за него, което ще рече - не скоро.

Миленка, не се ядосвай, мила. Напоследък имам чувството, че хората около теб нарочно ти изпитват нервите. Спирай да обръщаш внимание на който и да било. Ти си добър човек, бъди с чиста съвест за себе си и не позволявай на странични хора да ти влияят до толкова. Че боли, боли, ама от теб зависи до колко дълбоко ще допуснеш да навлязат.

Лека вечер, дами!  smoke
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #310 -: февруари 16, 2015, 18:23:37 »

Ааа тази Пепеляшка и аз ще я гледам! Тази актриса е супер сладка, играе в Downton Abbey и ми е страшно симпатична  heart  Много добре изглежда как е всичко направено. Ина май догодина рокля на Пепеляшка ще търсиш, ако не още и тази.

Свекс аз те бях разбрала че заради последното събиране ще ти направят още едно те. Та викаш и март там ще го откараш. Егаси късмета. А ти пенсия получаваш ли вече? 
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: февруари 16, 2015, 19:29:15 »

аз май не обичам екранизации на приказки, та ще се въздържа smile
Наденце, привет smile
За 50 нюанса- като чуя толко да говорят за нещо тийновете, не отивам да го гледам поне 4 години smile. Инат бре...

Иииии да ви поподразняяя pardon
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #312 -: февруари 16, 2015, 19:55:44 »

emmmmmy ама то и себе си дразниш с тия целуФки  LAUGHTER funnytooth
« Последна редакция: февруари 16, 2015, 20:03:50 от mariola85 » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #313 -: февруари 16, 2015, 19:58:29 »

Мен не ме. Току що така преядох с всичко, което видях, че мсиля в близките… няколко часа нищо хранително не може да ме трогне  funnytooth
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #314 -: февруари 16, 2015, 20:51:34 »

Мен също не ме блазните с тея слаки работи - както съм с нон стоп киселини хептен не ме блазните smile

Наде heart heart heart heart
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines