Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 00:14:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 43 44 [45] 46 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Февруари 2015  (Прочетена 160024 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #660 -: февруари 28, 2015, 11:36:10 »

Виви, ем чи нищо му няма на "дънкито", забавно е.  blum

Миленка, и аз съм го чувала това, че ако не вярваш в тия неща, не се получават нещата.

"Час" и аз го знам като по-късно. Свекървата го казва това и хич не ми допада. Интересното е, че никой друг не съм чувала да го казва.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #661 -: февруари 28, 2015, 12:20:35 »

Леля ми отива в някакъв манастир и отвън има стена, на която се "лепят" стотинки и докато слагаш паричката, си пожелаваш нещо.
-Дъщеря ми да се ожени. (паричката пада)
-Дъщеря ми да се ожени. (паричката пада)
-Дъщеря ми да се ожени. (паричката пада)
-Дъщеря ми да се ожени! (паричката пада)
-Дъщеря ми да се ожени!!! (паричката пада)
Чува се гласа на отеца:
-Госпожо, сменете желанието!

A вие какъв цвят мислите, че е роклята?!  funnytooth

https://www.facebook.com/RadioENERGYbg/photos/a.285374884188.140329.32086699188/10153182579704189/?type=1&theater
« Последна редакция: февруари 28, 2015, 12:40:45 от nadelina88 » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #662 -: февруари 28, 2015, 13:06:53 »

Наде, funnytooth ама то е трябвало дъщеря й "да се омъжи"... Или както вчера Александрова каза - трудно е в днешно време мъж жена да си намери!
Оф, с тая рокля и мен вече ме дразнят. С оптическите илюзии много ни тормозеха по психологиите, но тогава ми беше и интересно. Мадоната само веднъж я видях да пада, ама това е, защото нямам ФБ smile
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #663 -: февруари 28, 2015, 13:11:22 »

Това изказване на Александрова пък ме подсети за друг лаф:
"Всеки път, когато приготвям невероятно вкусната си мусака, след като съм изпрала, простряла, изгладила и изчистила, имам чувството, че някъде един мъж се самоубива заради това, че не е открил жената на мечтите си...."

Тези дни само смешки си говорим. Сериозните разговори никога не са изписвали 45 страници!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #664 -: февруари 28, 2015, 13:13:21 »

Наде  funnytooth

Тази снимка на роклята и аз я видях във Фейсбук, ама каква е целта й? Или е поредната тъпня, която ще има да обикаля интернет пространството още няколко месеца?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #665 -: февруари 28, 2015, 13:14:45 »

Здравейте, момичета пак сте пописали..  blum

Илиян днес е на работа до 14ч. и после ще мине да вземе поканите, книгата за гости и кутията за парите, които са готовиииии..  yahoo tease Аз чакам нашите да дойда, ще излизаме по магазините да се разходим малко.. ако ме домързи да обикалям, може и просто в парка - времето изглежда хубаво.. Иначе за почивните дни няма да ходим никъде тук сме, защото аз в понеделник съм на работа и вторник съответно.. Нямаше как, понеже после искам като е операцията на майка ми да не си вземам от отпускатата, ще ми е необходима за моренце, момиско парти, сватба, медена седмичка.., а не бива да злоупотребявам smile Купихме ваучер на майка ми и баща ми за Мелник, да се разнообразят малко и да си отпочинат - хем винце, хем СПА.. Никога не съм ходила там, а като виден ценител на виното, много ми се иска.. но няма да е този път sad  pardon

При нас това "час", съм го чувала от баба ми, която казва "по час ще видим какво ще стане" = "по-късно"  Wink

Иначе за вярата.. Много вярвам в Бог, не съм всяка събота/неделя на църква, но ходя и обичам да го правя. При ММ е много интересно, защото казва че вярва, но му е неприятно да влиза в църква, казва че се задушава и не се чувства много на място.. не си обяснявам защо, но много се притеснявах дали ще иска да имаме църковен брак, когато стана дума за това, се съгласи разбира се, но помоли само църквата да е по-просторна.. Странно е, но не искам да го насилвам, всеки си има някакви съображения  pardon


Докато пишехте бяха публикувани 3 нови отговора... Вие не се спряхте, бе smile  Girl_hide Girl_hide
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #666 -: февруари 28, 2015, 13:41:05 »

Мария, ето тук е обяснено Wink http://www.vesti.bg/razvlechenia/lyubopitno/kakyv-cviat-e-rokliata-i-zashto-horata-ia-vizhdat-razlichno-6032360
Аз сега изпратих гостите ми да пообикалят с майка и татко. ММ е на часпром, по-точно помага на едни приятели за новата им кухня. В това хубаво време трябва да дремя вкъщи, че мънинкото заспа sad Обаче после пак ще сме навън yahoo
Аз лафът на Александрова го разбирам като за засилено явление на гей браковете blum

Е, сега ми дойде пък идеята за филмчето, което Мариолка препоръча. Нали е празник днес - гоблен не хващам!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #667 -: февруари 28, 2015, 13:53:00 »

Али, аз точно това имах предвид, като продължение на снимката с човекът, каращ колеко в леко теснички дрехи и поло..
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #668 -: февруари 28, 2015, 14:04:07 »

Али, благодаря за пояснението. Така няма да остана на страна от "наболелите проблеми" на обществото. pleasantry
Блазе ви за хубавото време.  smile При мен си е доста хладно. Хич не ми се излиза, но трябва да отида до моя приятелка, защото ще ми остави малката си принцеса за малко да я погледам.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #669 -: февруари 28, 2015, 14:10:34 »

Абе много сме дейни този месец и днес като за последно smile

С тая рокля не ми стана ясно ква е драмата и къв по точно и е проблема........................ nea nea nea nea

 Я кажете мартеници купихте ли?  girl_wink
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #670 -: февруари 28, 2015, 14:15:40 »

На мен пък ми е много интересна тази рокля и как всеки я вижда в различен цвят.  funnytooth

Мартенички още не съм купила, мислех си да изляза днес да купя, ама така ме мързиииииииииииии... nea
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #671 -: февруари 28, 2015, 14:27:54 »

Да ви кажа и аз в началото я помислих за бяло-златиста. Но тогава гледах снимка само на горната част. После, като погледнах вече цялата рокля, си личи, че е синьо-черна. Ама така е, като снимат кьопаво... По-скоро, ако се позова на фотографското проучване на Миленка, "щракане" е терминът.
И аз не съм накупила мартеници. Хем такъв мерак имам по принцип. Даже преди години сама си ги правех, но тогава се налагаше да връзвам по много. Захващах се от средата на февруари. Само нашият клас бяхме 34 човека, като сложиш някои учители, близки, приятели, роднини, цели ръкавели ставаха pardon
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #672 -: февруари 28, 2015, 14:29:55 »

Ама аз тази година съм забравила, че трябва да купувам мартеници.  blush
 Ужас.... Сега пък за мартеници трябва да търча.  pleasantry
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #673 -: февруари 28, 2015, 14:32:11 »

ХАхаха и вие ли тая рокля обсьждате? Вчера Фабио ни я показваше, за нашето смейство за всички е синя, според мен е глупост някаква тая работа.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #674 -: февруари 28, 2015, 14:39:56 »

Ние снощи се бяхме събрали вкъщи с приятели. И едната мацка ядосано вика "Писна ми вече тази рокля, очевидно е, че е синя!!!". Очевидното за мен обаче е, че рокля е бяла със златно!!!   Xixixi
Активен
Страници: 1 ... 43 44 [45] 46 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines