Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 01:35:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Февруари 2015  (Прочетена 160007 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #555 -: февруари 26, 2015, 15:20:08 »

О, аз булката я гледам като научно популярен филм. Идея си нямате какви тежки обичаи имат и спазват, при положение, че действието се развива в наши дни. И преди бях казвала, гледах репортаж на Опра и не можех да повярвам, но си е истина.
Да взема да ви питам тук за едни шрифтове. Бившата колежка си е харесала безплатен шрифт от нета, ама какво се прави след сваляне?
http://www.fonts-bg.eu/index.php?p=cat-shrifts&cid=3
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #556 -: февруари 26, 2015, 15:50:05 »

Аз вкъщи съм с Mac и доста забравям нещата за Windows.. Добре, че на работа съм с 7-ца, като в свален фонта, файла е example.нещо си, натиска десен бутон и му дава инстал? След това може да го провери от контрол панела, дали е добавен? Аз така правя..
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #557 -: февруари 26, 2015, 15:53:39 »

Изтегляте шрифта, разархивирате го в системната папка с шрифтове:
C:\Windows\Fonts
Майка ми следи Малка булка и аз съм го засичала покрай нея. Но идея си нямам за какво иде реч.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #558 -: февруари 26, 2015, 15:57:53 »

Ако е рар или зип файл smile  good
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #559 -: февруари 26, 2015, 16:16:25 »

Аз пък тези Лора и Стоян не ги харесвам особено..

Има една Лорейн по 24kitchen нея много я харесвам и разбира се моята любов - Гордън Рамзииии heart Велик  girl_wink

Малката булка я следя едно към Гьотеринг, но и на мен ми е интересна заради обичаите и традициите на културата... Турските сериали по- не ги понасям
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #560 -: февруари 26, 2015, 16:31:25 »

Здравейтеееееееее...изписали сте 4 страници, откакто снощи писах за последно!!! Прочетох 2 и исках да напиша отговори, та ще ги напиша сега и после ще допълня след още 2 страници четене.

Ина, това за дядо ти мнооого ме разсмя. И баба ми постоянно го казваше това, което според мен се пише "исик да си!". И редовно и на филми го казваше.

Нансита, ти си от Търново. Аз имах една голяма виртуална любов от там, за която и до ден днешен се сещам като чуя името на града...и ми става едно мило и драго.  heart

Моя град и диалекта му също са доста екзотични. Баба Ванга е типичния представител.

Малката булка я гледам чат-пат. Голяма мацка е Ананди! Много я харесвах колко е умна, теква й, смела е...много готино дете. Сега скоро не съм го гледала, само веднъж го засякох като са пораснали вече.

За готвенето на мен още си ми е мерак. Ама от почти два месеца живеем с Митко сами и ми е толкова миличко, искам да бъда истинска съпруга за пример и от кеф си го правя. А и той е голям кулинар любител и никога не готвя сама, винаги екипно, което е голямо удоволствие.
« Последна редакция: февруари 26, 2015, 16:51:08 от nadelina88 » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #561 -: февруари 26, 2015, 16:41:45 »

Аз не си спомням точно как се пише, но сьм го проверявала в нета и е турцизьм, който означава да изчезнеш, да те отнема.
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #562 -: февруари 26, 2015, 16:42:42 »

nadelina88 ти от Петрич ли си?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #563 -: февруари 26, 2015, 16:44:10 »

Milenka, Той Рамзи не за друго е номер 1.. Много се кефя на предаването на Антъни Бурдейн, това ни е едно от любимите предавания с Илиян.. Този е луд, луд, луд   danceg tease

Иначе турските, които разказват точно за традициите им, подобно на тези при индийците.. Сега майка ми следи някакъв по БТВ, в който дейтствието се развива сега някъде из Анадола и паралелно дейтствие в Истанбул.. Разликата е от земята до небето, там са на кланове, ако клана каже някой да бъде убит, го убиват няма полиция, разследване и т.н.. Обричат ги на уредени бракове, ако избяга момичето понеже не иска да се омъжва за избрания от семейството, бащата я намира и я убива; живеят с агите и бейовете, в каменни къщи и т.н. Такива са ми силноказано интересни  pleasantry, понеже ми е странно как  е възможно тези места да са така изостанали, да са избягали от урбанизацията и усъвършенстването на света.. Да продължават да вярват в обичаите, в най-болния им вариант  crazy На такива хвърлям по един поглед..
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #564 -: февруари 26, 2015, 16:49:39 »

Лорка, от Петрич, да. smile
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #565 -: февруари 26, 2015, 16:50:37 »

Аз следя по НВО -Голямата любов,разказ за мормоните и многоженството сред тях.Е много ми е интересен.Артистите играят чудесно.Заради този сериал отвсирих Подли камериерки
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #566 -: февруари 26, 2015, 16:55:04 »

nadelina Аз живях там 9 години. Ако трябва да бъда честна рядко споделям този факт sad. Нито градът нито хората ми допадат. Майками и сестрами живеят там и се виждаме максимум 2 пъти годишно sad
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #567 -: февруари 26, 2015, 16:56:29 »

Ей как хубаво си хортувате, с кеф да си чете човек, докато прочета всичко няколко нови отговора бяха написани! smile за готвенето аз си замислям продукти и търся рецепти с тях в нета и спрятам нещо, не съм жена дето да следва рецепти и книги, не, не!

За сериали нямам време и желание, ама това предаване Истински истории ми взе акъла, големо драми, големо чудо!

За диалектите, ние в бургаско освен че въйкаме и мйекаме, друго няма интересно, и у нас цъкаме лампите. Wink помня в дните, където се запознавах с повече хора по чатовете имах няколко софийски приятели, като се запознахме на живо първтаа ми реплика беше: Ама, вие говорите като софианци!!!

Тук времетп е разкош, 15 градуса жега, от утре пак с кануто, че дъжд се очертава!
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #568 -: февруари 26, 2015, 16:58:25 »

Аз съм готина, бе!   danceg Не идваш тук, защото не харесваш хората? Това е тъжно. Хора всякакви - дали в Петрич или в Париж все ще се намери, който да не те харесва, ти да не харесваш него, някой, който да ти прави сечено и друг, който да ти помага в трудни моменти. Кога си се преместила от тук, има ли вероятност да се познаваме? smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #569 -: февруари 26, 2015, 16:59:14 »

Жужи, Подли камериерки е супер як, но без дублажа. Аз го гледах преди година и нещо, дърпах си го от замунда и се спуквах от смях на произношението, а и на голяма част от репликите, изречени по типично латиноамерикански  girl_haha DANCE

Виви,
това истински истории е взело акъла и на майка ми, на мен ми напомня на другото по Нова и не му се кефя.. Иначе Ани Владимирова я харесвам ужасно, освен ако не се опитва да комуникира с фолк певиците, тогава се държи някак глупашки изкуствено, за да намери общ език и ме дразни откровено.  pardon
Активен
Страници: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines