Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 26, 2024, 23:59:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Февруари 2015  (Прочетена 169911 пъти)
 
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #390 -: февруари 19, 2015, 16:19:23 »

Има някакво събиране вечерта утре, ама аз няма да ходя. Това не е абсолвентски бал, а връчването на дипломите.
А ти какво работиш иначе? И да знаеш, че да се успокоиш няма... то не питат емоциите дали да дойдат или не, изненадват!!! Гледай само бързо да ти минава.  blum

А защо не мога да отварям емотиконите, освен тези отгоре? Не мога да си изразя всички чувства така, липсват ми.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #391 -: февруари 19, 2015, 16:27:03 »

Защото последно ми казаха термин 18ти май - аз все си мисля че няма да се роди тогава, сигурна съм че ще е преди това. Но официално се пада 45 дневния някъде там 3-4-5-6 април - не съм го смятал абаш с точност smile

Наде направи си твой абсолвентски - събери приятели и отидете да пийнете някъде. Мисля че ще ти се отрази много хубаво. На мен в момента честно да си призная ми се излиза, ама както аз си знам с много танци и хора... еееееххх ще си почакам smile хаха

Иначе работя в една голяма фирма за търговия и износ на  зърно smile Вече ми търсят заместник и се надявам да го наемат преди да изляза , за да мога да си го обуча smile 
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: февруари 19, 2015, 16:35:33 »

То кога ще се роди няма общо с термина. Е има, ама е много ориентировъчно.
Така искам и аз да си почина преди бебето, направо си ми е някакъв блян. Обеча каката не я приемат на ясли и няма да има почивка за мен!
Чесно да ви кажа омръзна ми за филма за Левски да чета! То пък такъв ПР, та негативен, та положителен, та всякакъв! Дори и да имам желание да го гледам, то ми писна и се отказах само от слушане и коментари.
Наде, бе друго си е да хванеш дипломата в ръце...
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #393 -: февруари 19, 2015, 16:36:00 »

ООоо задължително ще си направя мой абсолвентски, то трябва да се полее това постижение хахаххаха. Дано го наемат скоро заместника, че после ще звънят постоянно по телефона за кое, как, къде и защо, а на теб точно до тях ще ти е.

Пак започнах да се ядосвам за моя проблем със закона. Зададох един въпрос във групата във фейса и отговора на координатор от проекта ми (ЗА закона) е един, а на председателя на НАРУ (ПРОТИВ закона) точно обратното. Те двамата са били заедно на обсъжданията, ама явно всеки е чул по една дума извън контекста и си я възприел, както му изнася. Естествено е, че искам да приема като чиста монета първия отговор и точно за това втория ме изнерви тотално.
Искам да стана по-малко емоционална и да спре да ми пука, ама не мога, искам да водя битка след битка. Колегите ми не са така зависими от идеята да се постигне успех, в очите ми са направо незаинтересовани!

И тоя AIVEN верно е много дразнещ.
« Последна редакция: февруари 19, 2015, 16:51:25 от nadelina88 » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #394 -: февруари 19, 2015, 16:52:09 »

Мариолке, срам ме е, ама ще си призная! Не съм гледала до този момент "Защо тъгува Гилбърт Грейп" blush Имала съм предвид с онова описание "Стаята на Марвин". Сега обаче си имам два хубави филма за гледане yahoo Изгледах наполовина за Гилбърт Грейп и стигнах до някои изводи:
1. Джони Деп не е сам! crazy
2. Ако не те слуша главата, стани актьор и ще си успешен! pardon и...
3. Обичам точно този тип филми! heart
Може да има и още, ама след края на филма Wink
nadelina88, защо си се отказала от събирането? Оф, и на мен ми липсват допълнителните емоции blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #395 -: февруари 20, 2015, 10:00:55 »

Привет! Днес и вчера съм карловка Wink, та събирам студ.
AIVEN ме хвърли в размисъл - Cerise била мъж, фотограф при това. Ами, нищо чудно, явно по тази причина я/го намирам за забавна/ен. Щото коя жена би казала, че не знае дали на мъж е случила, но на свекърва - да Wink
Хихи, моята снаха си е получила колета с огромно закъснение. Не е изяла сапуна Wink. Имам благодарствена снимка, облечена с престилката и хванала тенджера в тон.
Поръчах си просо, белено, ергономично. Било уж с подобни характеристики на киноата, ама много по - достъпно като цена. Ако отида жива при Св. Петър, ще ви свиркам да си купувате и вие.
Ох, излизам по улиците...Ама от студеното, вечно ми се ходи до ОО и най- много да вдигна полите около някой храст.
Ползотворен ден на всички!


* кафенце.jpg (4.16 KB, 275x183 - видяно 1897 пъти.)
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #396 -: февруари 20, 2015, 10:36:52 »

Свекс къде беше вчера а? Криеш се?  Това просо от къде го измисли сега, и ти като майка ми само някакви неща си намира.

Абе тояя от време на време не си пие хапчетата, оставете го, веднага заформя световната конспирация. Внимавайте колегата му да не се включи е тогава става гадно.


Ох че хубаво и меко слънчице има навън, още малко, още малко... heart
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: февруари 20, 2015, 11:29:48 »

Здравейте smile

Вчера не влязох във форума и ме заболя гърлото. Зависима съм, това ще да е.

Ина, тя един друг път ме пита как може да съм толкова болнава, от както ме познава. Аз и отговорих, че родителите ми цял живот се питат същото.  Между другото тогава следобеда заспах и сънувах, че с Марта пътуваме с влак за Благоевград, за да я заведа при теб. Всичко беше в стил "Ана Каренина" - влака беше с парен локомотив, а аз и бях гувернантка и много се гордеех, колко е послушна и колко е прекрасен френският ѝ.

Тони, нашите кумове също ги поканихме по скайп, защото живеят във Франция, и сме много доволни от избора си. Разстоянието не е от значение, когато хората са ти близки до сърцето.

Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #398 -: февруари 20, 2015, 11:45:25 »

Здравейте и от мен... smile

Днеска ми е едно пролетно, хууубаво , грам не ми се работи... Искам някъде в някой парк да си се пека на слънчице smilesmilesmile

Свеки я покажи снимката... И така и не ми разказа за бабите компаньонки....чакааам smile

Панди  - аз съм така уикендите - нали тогава рядко влизам и не се чувствам ок.. то си е пристрастяване, без вас момичета не се живее хахах heart give_rose

Абе я кажете да сънуваш змии какво означаваше? huhhuh.gif Мечо сънувал снощи че сме в някаква гора с кумовете и около нас вместо сухи съчки и пръчки имало много ама много змии. Обърнати по корем и те се припичат. Не са ни ухапали, нищо не са ни направили... Минавали сме покрай тях , но са ни заобикаляли от всякъде...
Идеи?

А тоя урунгел верно ме дразни много, ако се включи оня другия тогава става забавно - да си призная чакам го. Те винаги вървят двамката ръка за ръка... Опитвам се да не му се връзвам, но в момента ми идва идеален да си изкарам последните нерви на неговата особа, че ще е и заслужено beating beating beating beating

« Последна редакция: февруари 20, 2015, 11:47:47 от milenkata » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #399 -: февруари 20, 2015, 12:29:56 »

Миленка, ядове са змиите....Да ходи да си пуска съня "по водата", да не се случва лошата поличба.
Ей я снимката на престилката и тенджерата в тон. Надписът е почти незабележим под горния бордюр.
Хич и не ти трябва да казвам за бабите компаньонки...Едната на 54, другата на 65, третата - 85 и две седмици след коремна операция, обслужват момци под 30г. Журналистът пита каката на 64 как точно протича един сеанс. "Ами, клиентът се обажда, уреждаме си среща /в нейната къща/ и уговаряме продължителността. Каня клиента в хола, предлагам чай или кафе, взимам му парите, отивам да ги проверя на машинката и докато той си пие чая, аз го разглеждам за паразити, струпеи и други кожни болести. После изпълнявам желанията. Не отнема време, защото мъжете са млади..."
Няма да казвам какви желания се изпълняват, защото просто съм изумена до къде може да стигне ненормалността...Ама да не се пиша и аз специалист по секса, бедна ви е фантазията  bad Пък каките едни...първи красавици. Циците на 85-годишната си бяха съвсем като печени чушки. Обаче пък разправяха, че си имат по много клиенти. Става въпрос за Лондон и околността.


* IMG_2244.JPG (24.19 KB, 269x400 - видяно 1877 пъти.)
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #400 -: февруари 20, 2015, 17:10:45 »

Колежки аххаха smile

Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #401 -: февруари 20, 2015, 17:34:24 »

хахахааахахах това ме разсмя - по повод кокошарника е нали? хахахахахахахаххахахахахахахахахахахахаххахахахах ахахахахахах funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #402 -: февруари 20, 2015, 17:38:41 »

Мисля да си сложа една на аватара хахах
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: февруари 20, 2015, 17:58:48 »

 mariola85  Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo judges judges judges judges judges goodpost goodpost goodpost goodpost goodpost


Днес никакви ви няма. Заради вас цял следобед учих и нямаше с какво да се разсейвам lol

Активен
mariola85
Гост
« Отговор #404 -: февруари 20, 2015, 18:00:41 »

Панде, такова, ние нарочно, уговорихме се за да учиш  girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines