Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 01:19:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Февруари 2015  (Прочетена 169926 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #375 -: февруари 19, 2015, 09:40:36 »

Хахаха, Ина, вие като хирурзи ще си носите ръцете във въздуха girl_haha
Тук така се е оперило слънцето, чак ми оправи деня. Обаче пак духа, та не знам колко ще ни е ползотворна разходката sad
И понеже ставаше дума за филми - тази сутрин слушах за филма за Левски. Отказаха ме да давам пари за точно този филм. Толкова арогантно държане на режисьора girl_impossible Снощи си говорехме с татко по повод филма и той ми каза, че историческите филми от преди години са имали по една камара консултанти за събитията. Та интересно този филм какъв екип има зад себе си? Ама и защо се хващат да ядат от големи лъжици, като са с малки усти, идея си нямам!
Еми, инсталацията ми напомни по-скоро коледни играчки за елха... Wink
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #376 -: февруари 19, 2015, 09:47:41 »

Ина ама че то вие как я мислите тая? Абсолютно забранено е да се разболявате...

Али този дето крещеше ли е режисьора? Че нещо не обърнах внимание. Верно някакв супер арогантен. Ама то са с този черен ПР ще отидат повече хора да го гледар. Приятна разсходка с Мария.  Wink

Аз днес съм в супер лошо настроение. Сънувах кошмари отново. НОИ все още не са ми изплатили болничния, от call центъра им не знаят защо, всичко било изрядно, издивях вече. От работа тия дни ще ходят до там та се надяеам да се разбере вече че амън.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: февруари 19, 2015, 09:48:40 »

Добро утро, Еми - Изворът на идеи от интернет пространството (Това ми изниква в съзнанието винаги, когато видя, че си публикувала нещо, някъде lol  Bravo

Днес съм с приповдигнато настроение, понеже за мен е петък (утре ще почивам)  tease yahoo
След драмата с разделянето на кумовете, които бяхме избрали (А, вече бяхме напечатали и поканите).. Снощи избрахме нови  Yes Моя приятелка от детинството, с която израснахме, учихме заедно в гимназията, а после и в университета и негов приятел от детството, училище и университета, които ние запознахме smile Първоначално отпаднаха, понеже живеят във Варна и искахме кумовете ни да са близо до нас.. Но, откакто разбра за сватбата тя ми пише всеки ден с някакви идеи, пита ме за декорации, предлага помощ, търси ... Просто, много съжалявам, че искахме хора, които са близо (като местоположение), а не избрахме директно тях.. Оказаха се по-близо, отколкото тези, които са тук.. Какви терзания само...

Хубав ден прекрасници  give_rose
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #378 -: февруари 19, 2015, 10:29:16 »

Мариолка, иди си вземи един ПИК в подходящ момент. Явно е имало проблем pardon Защо се мотат толкова? Сега обаче тръгнат ли да плащат, вече ще е редовно. На мен и смс ми пускат, когато имам превод.
Точно този крещящият беше режисьор, поне така разбрах Xixixi
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #379 -: февруари 19, 2015, 10:39:33 »

Добро Утро...

Аз пък да ви кажа искам да го гледам филма ... НО... не може...
Забележете - филма в София са го пуснали само за 2 дни 16,02, и 17,02, в НДК. Сега го няма нито по кина нито по театри, нито в НДК, нито никъде... Демек - и да искаш да го гледаш не може...

Ужким на турне тръгвали из градовете  и затова, чак по натам щели да го пускат.

А за режисьора - да ви кажа и аз бих била бясна - те критиците кой разбира и кой не разбира го направиха на нищо. Човека си има свое виждане за филма и доколкото знам го е финансирал сам, без помощ от милата ни държавица. Това е частна продукция. Ако беше продукция в Холивуд нямаше да го разнищим толкова. Не съм чула някой да е оплюл Ридли Скот за това че е направил Робин Худ нормален човек , всъщност не толкова хуманен и добър и далеч от това да дава  на бедните (както е в легендата). Или последната екранизация на Дракула, която няма нищо общо с действителността... Това е филм. Абсолютно допустимо е да има исторически неточности и художествени изкривявания

Когато продукцията е частна режисьора има пълното право да прави каквото си поиска и да пресъздаде героя така както той го вижда а не както обществото иска....

Ето една интересна и много добре написана статия по въпроса според мен:

http://www.webcafe.bg/id_1787420617_Filmat_kato_natsionalen_problem



Тони, поздравления за кумовете много се радвам

Еми - аватара е стахотеееен
« Последна редакция: февруари 19, 2015, 10:41:29 от milenkata » Активен
mariola85
Гост
« Отговор #380 -: февруари 19, 2015, 10:44:04 »

Мариолка, иди си вземи един ПИК в подходящ момент. Явно е имало проблем pardon Защо се мотат толкова? Сега обаче тръгнат ли да плащат, вече ще е редовно. На мен и смс ми пускат, когато имам превод.
Точно този крещящият беше режисьор, поне така разбрах Xixixi

Ми не мога сега ПИК да си извадя. То е официялно вече че и НОИ не знаят защо не са го платили. Сега ми се обадиха от работа, и в НОИ вдигали ръце и казвали не знаем. Щели другата седмица да ми изплата втория който е продължение на първия, но не и първия, и не знаят защо. angry
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #381 -: февруари 19, 2015, 12:27:32 »

Александрова, браво за новите кумуве. Някъде бях прочела, че може да имате проблем с тези, които сте избрали, ама си викам "да бееееее", то пък взело, че се наложило наистина да взимате бързи мерки. Дано с новите кумуве всичко е наред, да бъдат отговорни, да бъдете сплотени с тях и завинаги да останете близки подкрепящи се приятели.  heart

Mиленка, отново  good good good  Bravo

Точно този, който крещеше днес, е режисьора. И според мен в пълното си право се беше ядосал човека.

Всичко ни е дизгюн, само филма за Левски не ни угодиха. Всеки ден пък как се намира някой някъде нещо да оплюва, срещу нещо да протестира, на нещо да казва категоричното си "НЕ!".  diablo
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #382 -: февруари 19, 2015, 12:53:48 »

Просто не мисля, че това е начинът и тонът smile То е ясно, че е филм (игрален, не документален) и спокойно можеше да го обяснят, че така са пресъздали по по-различен начин Левски.
Тони, забравих да честитя за кумовете. Моите родители се виждат рядко с техните кумове (заради разстоянието), обаче все едно всеки ден са заедно - толкова са си близки! Wink
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #383 -: февруари 19, 2015, 13:09:41 »

Да този режисьора още ония ден се отнесе много просташки, каза ще нещо от сорта ще направим повече гледания от един тъп филм за гъски в Лондон, нещо такова. Няма нужда да крещи,особено рано насабхлем докато си пия кафето, който крещи показва слабост, виж режисьорката на 50  нюанса какво каза, усмихната и вика хич не съм чела негативни критики нито ме интересуват.

Тони честито кумове и от мен!  Олекна ви сигурно. smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: февруари 19, 2015, 14:44:02 »

Мариолка, олекна ми.. и дори някакво вътрешно спокойствие изпитах.. Много е странно, защото когато поканихме предишните се притеснявах, че кумата е много заета (мениджър-работохолик!) и няма да има време да ми помага. Аз не искам някаква помощ всъщност, а някой поне на половина отдаден... на 1/4 дори.. Днес, когато за пореден път моята приятелка ми писа сутринта с разни снимки за сватбата и идеи.. не се стърпях и й казах, че искаме те да са ни кумове, но ще ги поканим в неделя (по скайп NO pleasantry) тя ми звъня, плачеше и вика сега ми "провали" целия работен ден - само винтидж сватби и идеи ще гледам  heart и си викам, мамка му (извинявам се) "къде спахме с Илиян...?" Но, наистина беше всяко зло за добро  yahoo

Аличка, сигурна съм, че това е възможно.. Както е възможно и другото да са в един градм, да не се срещат с години (като моите родители и техните кумове  crazy). Това без реален проблем или нещо, просто кумовете им са много заети.. Но това е друго де, те са им били "наследствени кумове" или знам ли и аз как се казва  NO
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #385 -: февруари 19, 2015, 14:52:35 »

Филма го пускат от 20,02 - петък по кината.

Преди малко имах спор с колежка , която е на мнение че дори няма да даде пари да го гледа, защото бил гавра с паметта на Левски. Питам  я откъде знае като не го е гледала? Само на база коментарите в интернет ли е извадила този извод? Изказах същото мнение което съм написала и тук и колежката отвърна , че ако някой си режисьор искал да си прави филм да не го кръщавал така, ами да го бил кръстил с друго име , за да не подвеждал хората. Аз пък я питах къде е казано че филма е докумнтален, за да се задължи човека да го направи изцяло съобразен с историята и фактите...........

Съгласна съм че всеки има право на избор и мнение. Уважавам това, но поне за  мен е глупаво да даваме пари за сумати американски продукции, а не за нашето си кино. Аз самата не съм сигурна дали филма ще ми хареса, може и аз да се разочаровам - не го успорвам, но не смятам че човек трябва да е част от стадото и да прави това което правят всички останали. И да ми хареса и да не ми хареса ще знам че мнението е мое, а не на някой друг.И каквото и да е това е български филм и заслужава всеки да даде пари да го гледа - хубав или лош, очевидно поне няма да е от безличните филми, дето се чудиш защо си ги гледал. Тоя филм предизвиква дискусии...

Стига за филма... blum Днес ходихме с колежките на обяд. То било хубаво да се откъснеш замалко и да се наклюкариш за неща различни от работата.Много освежаващо ми подейства smile
Другото което е - най-накрая се успокоих - взехме си видеото и благодарение на няколко души ще бъде прекрасно. Все още нямам официален вариант обаче sad Нито красивите обложки , нито прекрасни дискове... но и това ще стане. Ще си направим с мечи филмът мечта smile

Най-накрая се поуспокоих след петъчките страсти с баща ми, спах снощи за първи път smile yahoo Сутринта се събудих и гушнах мечо и не ми се ставаше  heart heart heart

Иначе съм в малко хейтърско настроение и тоя AIVEN  вече ми иде да му причиня физическа болка.... то бива бива от комплексирани типажчета ама чак пък толкоз.... beating beating beating beating

Я споделете - планове за почивните дни имате ли? Тези дето се събират по повечко другата седмица? Ще ходите ли някъде или ще сте си тук? tease
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #386 -: февруари 19, 2015, 15:21:02 »

Миленче ма , не се нервирай за глупости, губиш част от красотата, бръчки ще ти излезнат. Кога излизаш по майчинство?

Тони а те гаджета ли са кумовете?
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #387 -: февруари 19, 2015, 15:28:03 »

Максим Генчев каза, че залите са пълни. Което е много хубаво! Дано още много хора отидат да го гледат, та поне мнението им да е изградено от това, което са видяли, а не от прочетеното и чутото от възмутени. Лоша реклама няма, за тоя филм много дискусии се създадоха, много се изписа, всеки ден някъде по телевизията за него се говори.
Мен лично "Мисия Лондон" не ме впечатли кой знае колко, ама самата идея, че този филм се бореше с "Аватар" и беше в предноминационната фаза за Оскарите ме кара да се гордея много и да отида да го гледам на големия екран.
Лоши коментари винаги ще има за всичко. И аз в правото ми на собствено мнение и това да го изразявам съм в ролята на хейтър, когато казвам безкомпромисно "НЕ!" на Ресурсните центрове и искам да ги затворят. От другата страна виждам хейтъри обаче настървено борещи се против новия проектозакон за образованието. Монетата винагии е с две страни, важното е да бъдеш чист пред себе си и да вярваш в това, което правиш, без значение какво четеш и чуваш отсреща.

Вълнувам се за утре, сипала съм си една бира и с кеф си мисля за утрешния ден, когато пак ще облека тогата. Вече съм магистър и ще си имам диплома!!!  yahoo Колежката ми днеска каза на пом.директора, че трябва те да ме наградят като видят дипломата, та ще чакам в понеделник награда хахахаха, ама може и само усмивка да е хахахахаха.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #388 -: февруари 19, 2015, 16:12:13 »

Хаххаах това с бръчките беше добро... Не се нервирам, дразня се лекинко - има разлика smile Wink blum
Вече ми мина и съм ок... До майчинството имам точно още месец - реших че на тея нерви , не ми пречи да изляза малко по-рано. Реално трябва да изляза на 6ти април, а аз ще изляза от 13 март. Две седмици по рано , ще си взема отпуска. Не мога, искам да си почина последните два месеца, да се подготвя за бебчо, и да се успокоя - най-вече... smile Мисля че след всички нерви си го заслужих. Колегите са съгласни така че няма проблем smile

Наде я кажи къде ще е абсолвенския бал?
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: февруари 19, 2015, 16:17:11 »

Що чак на 6ти бе Миленка? Ние сме с 2 -3 дни разлика, а на мен ми се пада 29 март.
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines