Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:09:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 36 37 [38]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Януари 2015  (Прочетена 150943 пъти)
 
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #555 -: януари 31, 2015, 10:23:19 »

Миленка, не знам, ако ти е толкова близка, може временно да се е афектирала, знам ли - да го е приела лично. Ако не ѝ мине, значи толкова ти е била приятелка...



Няма да повярвате, но Зарко вече играе игри на телефона ми.  crazy Сега пука балони в една игра за бебета.  girl_wink Голям зор беше за тези телефони, накрая реших да го оставя.  pardon

П.П. Видях, че Ина е написала горе-долу същото като мен, само че по-добре от мен.  blush Ина, почивай си доколкото е възможно - не се натоварвай много!
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #556 -: януари 31, 2015, 10:27:21 »

Ина честит рожден ден на малката красавицаааааааа smile Да ти е жива и здрава и много много щастлива....

Иначе - не мисля че е временно, познавам я достатъчно добре да знам кога е сериозна... тъпото е че вместо да поговори с мен, го е взела решението сама.. След като вече го е взела аз няма какво да направя, може би наистина сне сме били подходящи една за друга... Времето ще си покае...

Миме - Зарко на коя игра играе?
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #557 -: януари 31, 2015, 10:36:17 »

Save Marina или нещо подобно. Написах Baby Games в Play Store (с Android съм) и ми излезе. Тя май му е най-забавна досега - те са едни морски животни във водни балони, има и музика. Сега му пуснах Baby Color Smasher, но бързо му омръзват, де.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #558 -: януари 31, 2015, 10:44:06 »

Миленка, радвам се че сте оправили темичката, а това че Фил е казал че си била малко повече остра е нормално, те мъжете са доста по премерени в емоциите, а пък тогава си беше афвктирана. Според мен си промени и ника да не те следи какво пишеш из форума.

Ина давай го полеко, свекито да помага днес.

Аз сега лежа на дясно, мисля след малко да се преместя на ляво и чакам закуска Wink а ММ ще ходи до Икеа да купува неща за бебето
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #559 -: януари 31, 2015, 11:55:37 »

Миленка, мъжете винаги са критични към първичността, с която ние изразяваме емоциите си. А пък като бременна, сигурно са в пъти по-изразени. Както ти си изразила своите в момента, в който са те докоснали, така и тя го е направила. Времето и дистанцията обаче променят нещата, след премислянето им те стават все по-малки, а спомена си остава - той не избледнява. За това мисля, че е временно това неприятелство.

Ина, честит рожден ден на малкото, вече голямо момиче Марта! Да е жива и здрава, много усмихната и лъчезарна, любопитна и желаеща да научава и прави нови и нови неща. Да продължава да рисува и да изразява себе си по всякакви начини. Нека носи много радост и гордост на майка си и баща си, независимо от това дали те знаят отговорите на всички въпроси, които вълнуват нея.  heart Birthday Приятно прекарване на празника!
Активен
Vessi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #560 -: януари 31, 2015, 19:47:44 »

Мислех да не коментирам ама сърце юнашко не трае. Приятел те приема такъв какъвто си ако не си удряте по някои зъб от време на време и след това не си пиете ракията заедно значи не сте от една порода.
Ине честит празник здрава да расте Марта и само да ви радва. На колко става май веше с Мартин?
За децата и технологиите: син ми (4г) включва ТВ от таблета, ние с Ники в шах ама гледаме интелигентно да не си загубим афторитето (щото и идея си нямаме как става) питаме уж на майтап как ве що бе и детето ха ха ха лесно бе татко натискаш тука и тук и готово. И се споглеждаме ние тъпи ли сме или стари?
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #561 -: януари 31, 2015, 22:46:02 »

Привет и благодаря за поздравите. Мина много хубаво рождения ден. Децата много се забавляваха. Яд ме е, че на цялата прекрасна маса снимките са отвратителни, но поне този пьт не плащах 100е за отвратителни снимки като пьрвата година, а си ги правихме ние (приятелите фотографи ги нямаше).

Аз сьм сьсипана физически, имам чувството, че просто ще умра. В понеделник отивам на лекар, защото от болка не мога да дишам вече. Тая вечер взех парацетамол, за да мога да спя. От понеделник сьм решила, че е дошьл моя ред. Света да пада ако ще, сутрин по 20мин йога трябва да правя, следобяд, когато мога да спя 30 мин и да не тичам като халтава, а да си уча спокойно, ако искам да оцелея, че дете имам за гледане.

Тука пустош, ама уикенд и се знае. Снимки в темата  good
Активен
Страници: 1 ... 36 37 [38]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines