Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 16:52:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Януари 2015  (Прочетена 151975 пъти)
 
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #480 -: януари 26, 2015, 15:58:01 »

Хю ЧДР! От здраве да не можеш да се отървеш smile
Миленка бих се радвала да се видим, обаче с детенце са ми по-ограничени възможностите. Евентуално в интервала между 10 и 11:30 може да се видим и то не знам с тая мойта хала, къде би могло да се случи това. Ние нещо не сме по кафетата и все навън ни влече...
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #481 -: януари 26, 2015, 15:58:17 »

Привет ,привет!

Загледах се аз в книжката на Майчето ,че си имам един книголюбец вкъщи. tease
inaxastra бре,че хубав уикенд сте имали .Я кажи как се чувстваш ти като човек ,който има оценка 17 на изпит .Фабио гордее ли се с теб ?Той какво казва?
Мариолка трудна е мисията с боядисването ,обаче не е невъзможна.Свекърва май добре го е описала ,евентуално ,ако се навиеш.Иначе седенето за бременна според мен е по гадно от стоенето прав.Хайде кога си на преглед?Честита ти 30 -та седмичка.Страшното става все по-малко smile

Ние сме на ски .Голямо забавление пада.Къде караме,къде се разхождаме ,абе хубаво е.Явко е особено впечатлен от всичко.Особено ,че майка му може да кара ски.Няма по ценно нещо от това да виждаш как едно дете открива света пред очите ти.
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #482 -: януари 26, 2015, 15:58:43 »

Ихихихихихи, Scilla, така смешно готино го описваш, но съм съгласна, наистина е утрепия. И все пак ми се струва, че ще е приятно да човъркам нещо из градината например, ще видим. Дано стане някой ден - най ми се иска лятото вместо в апт. завряни (или звъниш като луд да запазваш някъде места на хотел/вила и я има, я не), да си седна на двора на въздух с приятели, децата да бягат по поляната и т.н. Мечтател съм аз  danceg А и за празници като Цветница, Великден, Коледа винаги имаш терен извън града (макар и с тежка поддръжка). И като заключение за казуса "кеф-утрепия" ще кажа: Всяко удоволствие се заплаща smile

И като заключение за Таласъмчето (за да не ставам досадна) ще споделя моята любима част от книжката, а именно какви сухари изглеждат хората в очите на Таласъмчо:

"Глава Двадесет и Втора

В която живеят Хората

Таласъмчо се скри зад един камък и никой не го видя освен камъкът. Той изчака много, много дълго — цели пет минути, — и когато излезе вече нямаше никого. Така таласъмчето успя да стигне близко до къщите, където живееха хората.

Странни животни бяха хората. Всички други живееха навън и си правеха я дупчица, я гнездо, когато стане студено или тъмно. А човеците бяха направили едни големи кутии и стояха по цял ден вътре. А през деня беше хем топло, хем светло. Таласъмчо знаеше, че трябва много да внимава с такива животни, които по цял ден стоят вътре и когато най-малко очакваш — хоп, излизат навън!"
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #483 -: януари 26, 2015, 16:24:54 »

maya_bunny, аз не искам да отнемам кредитите на milenkata, тя направи смешно готиното описание за вила извън София  funnytooth Но и аз съм съгласна, точно така си е... ако не живееш там е голям зор да обслужваш две жилища, ако нямаш "прислуга"  girl_impossible

fiibi_bg, много хубаво правите! Наслаждавайте се на снежната почивка, а Явко е голям сладур, загледах го на закуска лакомо да хапва краставички smile
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #484 -: януари 26, 2015, 16:28:03 »

Да, усетих, че ви обърках  blush

Прислуга едва ли ще имам, но си представям как един дядо от съседната къща идва да ми полива градинката и да храни кучето срещу скромно заплащане smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #485 -: януари 26, 2015, 16:30:11 »

Ооооо супер за ските  Bravo Bravo Bravo
Вьзползвайте се максимално !!! И дишайте !  Wink
Колко време ще стоите? Явко кара ли шейна?

Фабио е много горд. Казано честно той ми каза, че ако ще вьобще да се проваля, това няма значение, зашото имам други качества и той си ме обича независимо от резултатите. Но аз самата се чувствам друг човек (повече заради 14ката, зщото там са рядко такива оценки, отколкото тази, че има повече високи). Абе вьобще супер се чувствам  yahoo yahoo yahoo

Ако завьрша добре семестьра ще го накарам да идем на скьп ресторант. Така ми се яде хубаво ливанско…  
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #486 -: януари 26, 2015, 16:34:56 »

Ей сега вече ме накарахте да мечтая.....То млад момък по би свършил работа Wink по градинка и куче.
Ина, ливанските ресторанти по- скъпи ли са от френските? А така, не е шега работа да изкараш такива оценки good
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #487 -: януари 26, 2015, 16:38:23 »

Свекърва, пак ме разсмя с глас за този момък! Ей такива момъци провалиха репутацията на принцеса Даяна, не знам защо за нея се сетих ...

И все пак сякаш повече има шанс някой дядо/баба да живее наоколо  crazy
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #488 -: януари 26, 2015, 16:40:23 »

Не, не са по-скьпи. Скьпи са хубавите ресторанти, независимо какви са  blush
На улицата и за 5е има сандвич с фалафел, ама  bad  А там е …  girl_in_love  поезия…
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #489 -: януари 26, 2015, 16:45:02 »

Прислуга едва ли ще имам, но си представям как един дядо от съседната къща идва да ми полива градинката и да храни кучето срещу скромно заплащане smile

Какво ти заплащане? Нима усмивката ти не е достатъчна? Тази работа се върши с любов, а не за пари.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #490 -: януари 26, 2015, 18:03:28 »


Мариолка трудна е мисията с боядисването ,обаче не е невъзможна.Свекърва май добре го е описала ,евентуално ,ако се навиеш.Иначе седенето за бременна според мен е по гадно от стоенето прав.Хайде кога си на преглед?Честита ти 30 -та седмичка.Страшното става все по-малко smile



Мерси мерси! В събота подскачах от кеф като се събудих, после изперках нещо. В сряда съм на лекар, и ми се искаше да отида боядисана, та утре ще го мислим със снахата. То по големия ми проблем е да си обръсна краката. Човек се хваща за главата какви елементарни неща не може да прави.

Ей форума се раздвижи, обулчил се е. Интересна нова реколта, не кат нашата ама интересна  blum
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #491 -: януари 26, 2015, 18:09:26 »

Срам не срам ,ама у дома мъжа ми я вършеше тази работа с епилирането .Ама при тебе работа може да свърши и снаха ти.Хайде стискам палци да се похвалиш с хубави новини .

Верно се раздвижи форума.Хубаво ми е!

Инка ,дишаме ,дишаме .Шейна не кара .Той като гледа ските и въобще не му е интерес това.Повечето хора във ФБ го виждат каква е скица ,ама и тука ще ви пусна една снимка

Ей тук ми е докопал фотоапарата

Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #492 -: януари 26, 2015, 19:43:53 »

Здравейте! Много хубаво си говорите тук smile

Мариолка успех с боядисването smile
Милеканка, браво за баб-снаб smile Ние този уикенд ще сме на мам-снаб smile
Ина, много се радвам, че си в приповдигнато настроение  heart
fiibi_bg, супер е, че сте завели Явко на ски от малък и като порастне няма да са за него абстрактно понятие (като в моя случай)
И на мен ми е интересно разказаното от Албенчик smile В Англо-американското също децата са разделени според възможностите им. Малкият три години беше първо ниво испански lol

И аз да се изкажа за къщата /че нали от време на време живея в къща/ - без чистачката и шофьора не я искам, предпочитам си панелката Wink

Днес отчислиха с право на защита колегите ми smile Много ми беше хубаво да ги видя по-спокойни. Дано и при мен да няма проблем след три месеца.
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #493 -: януари 26, 2015, 23:46:12 »

Благодаря вии за милите пожелания  give_rose give_rose

Мариолка, хич не си давай зор с това боядисване според мен Wink Иначе за епилацията - може , да , без нея няма как  blum Аз все още си ходя при моята козметичка на кола маска и такива стойки прави милата...нито аз мога да лежа, нито да се обръщам, трябва ни само една камера - такъв смях сме smile Иначе и колата казват , че правила контракции ама не знам на мен бръсненето хич не ми се нрави nea Но при теб , това е най-безобидният вариант май май good
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #494 -: януари 26, 2015, 23:47:28 »

Иии забравих - и аз мисля , че за подарък пъзел е страхотна идея  good Ние тази вечер взехме един на моя племенник, който вчера имаше РД. Мисля , че много ще се зарадва.
Активен
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 38   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines