Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 10:07:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 34 35 [36] 37 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Януари 2015  (Прочетена 150949 пъти)
 
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #525 -: януари 29, 2015, 23:55:36 »

Ей, Веси, къде беше? Аз само слухтя и не пиша, ама не мога да не ти се зарадвам.
Активен
Vessi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #526 -: януари 30, 2015, 00:58:49 »

Мерсаж за посрещането Girl_hide голяма зима беше лани та ме затрупа pleasantry гледам и снимките на пингвините трябва да сменям че бая пораснаха
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #527 -: януари 30, 2015, 06:50:32 »

Леле, как Сийке, как се сети ти за нас! heart heart heart Липсва ни свеж въздух, да видят новите какви образи е имало преди години! Ако трябва ще издействаме за теб позволение да пишеш на шльоковица good
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #528 -: януари 30, 2015, 09:28:09 »

Весииии, хубаво че се завръщаш, и ти си забавна като Свекърва, та ще се умножат майтапите тук! smile

Я разкажи сега за Куба, че във Фейса нищо не ми писа, помня, помня  beating
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #529 -: януари 30, 2015, 10:05:22 »



Лелелелел - аз бях по образована на тези години по темата, а тези дечурля сега имат 5 пъти повече информация от нашето поколение... Как може с толкова информация, да са толкова не наясно?!?!! shok shok shok funnytooth funnytooth

То смешно смешно, ама ме навява на мисълта , че може би родителите не обръщат достатъчно внимание на децата си... На мен навремето майка ми ми обясни всичко и така ме беше подготвила , че не ми беше неудобно да говоря с нея - напротив - даже много съм научила от нея.
Как и да е

Днеска е петъъъкккк yahoo yahoo yahoo yahoo Утре почивкаааааааа yahoo yahoo yahoo
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #530 -: януари 30, 2015, 10:15:19 »

С моите родители по темата не съм говорила, но си спомням, че когато бях на 11, приятелка беше намерила еротично списание и го разглеждахме. Та там имаше отблизо снимки на разни неща и аз се чудех какъв е този странен палец.  funnytooth girl_haha badgirl
После се образовах, де. На 12 вече бях доста по-осведомена.  girl_wink
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #531 -: януари 30, 2015, 10:23:59 »

Весиии,вчера се бях сетила за теб ,гледах филм за Канада и се сетих ,че не съм те срещала скоро тук
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #532 -: януари 30, 2015, 10:56:44 »

Е, то пък къде пише, че всичко е точно така? Моите /81 и 88/ имаха специални часове по полова култура Даже в Английската гимназия мисля още има автомат за кондоми. Обаче да разкажа аз какви съм ги вършила:
Ей този разговор си спомням с големия син,тогава на 14г. "Майко, днес ни учиха да слагаме кондоми!" "... Oh my ... че къде ги слагахте?" " На дървен модел." " Oh my ... Oh my ... Oh my ... е как надървен модел?" "Ами така, слагаш го докато е като дъвка в пакетчето и бавно изтегляш.." " Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ... ама кой го надърви" "Ами той си беше дървен blush" " blush" ако можех, щях да потъна в земята.
Аз лично на 11 смятах, че мога да забременея и от целувка, на 13 от плътно притискане, а някъде до 14-15 и от басейн и тоалетна чиния. Един стар виц по този повод - питат радио Ереван "Възможно ли е да се забременее от тоалетна чиния, ако на нея е седял мъж?" Отговор:"Да, ако се ползва преди мъжът да е станал"
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #533 -: януари 30, 2015, 11:07:30 »

Ееее не разбиваш ме.... хахахахаххахаха Верно ли това му каза на детето хахахахахаха

И той после? каза ли нещо? Направи ли му впечатление ?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #534 -: януари 30, 2015, 11:13:54 »

Не, той помисли, че не е обяснил добре Wink. В крайна сметка интервалът между думите е много важен, да не говори бързо и слято, кой му е крив Wink.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #535 -: януари 30, 2015, 12:39:29 »

Весиииии   welcome-2 welcome-2

Ползвай кирилизатора
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #536 -: януари 30, 2015, 14:56:20 »

Веси, здравей, много се радвам, че се завърна, чудех се защо така изведнъж изчезна от форума  smile Сега трябва да наваксваш  Wink smile

А пък аз твоите пингвинчета ги следя във фб и наистина са мнооого пораснали и променени  smile

При нас сутринта заваля сняг за малко и децата много му се радваха. Те милите така искат да завали много сняг. Чак седнах да проверявам за ски-почивки във Франция през февруари, ама е много скъпо и сигурно ще ни се размине и колкото и да ми е мъчно няма да видим сняг тази година   sad


Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #537 -: януари 30, 2015, 20:49:15 »

Имам въпрос - когато даден модератор не е активен от октомври месец, с кого мога да говоря за заключване с някаква парола на темичката ми за сватбата?  huhhuh.gif

Оказа се , е темата са я прочели и в последдствие коментирали хора, които не желая да го правят... За съжаление тези хора не са точно "доброжелатели" и спекулират жестоко с написаното в темата... Много неприятна ситуация , но моля ви се дами насочете ме с кого да говоря, за да измислим разрешение (коригиране на постовете, или заключване на темата с парола - както са някои от албумите- която да използват само одобрени от мен хора или в краен случай ако трябв да помоля да бъде изтрита цялата тема)

Много благодаря за помощта smile
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #538 -: януари 30, 2015, 20:54:07 »

milenkata,fiibi_bg е модератор и страхотен човек можеш да се обърнеш към нея.
Поздрави на всички момичета!Много се радвам,че така се раздвижи форъма smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #539 -: януари 30, 2015, 21:02:36 »

Миленка пиши на fiibi

 Не мисля обаче че е редно да си изтриваш темичката. Можеш снимките да си махнеш само и да оставиш такива с украсата и детайли. Не знам какво е станало, сигурно си афектирана в момента но и самата знаеш че темите са безценни за бъдещите булки а да не говорим че ти си инспирация сега за булки 2015 та. Виждаш и самата че четят и препрочитат темичката ти и ти се възхищават. За мен си струва да я оставиш заради тях!
Активен
Страници: 1 ... 34 35 [36] 37 38   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines