Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 02:49:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Януари 2015  (Прочетена 152142 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #420 -: януари 22, 2015, 16:08:59 »

Благодаря, Сила!
Ами за морето го казвам от личен опит. Големият вечно ме държи в напрежение с разни кожни операции, биопсии и прегледи и като причина лекарите сочат слънцето в бебешка възраст. Сега има много защитни кремове, ама и за тях не само хубави думи се чуват crazy. То не се случва с всеки, но като се случи на някого, ей ти 100% вероятност.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: януари 22, 2015, 16:12:19 »

Свекърва е много права.Повечето педиатри препоръчват море след три години наистина.Аз миналата година като водих Явче реално сме стояли на плажа по два часа сутрин от 9 до 11 и следобед от 16 до 17.

Али,за сериала и аз като теб мисля.Доста съм разочарована.Очаквах повече ,но и БТВ с този дублаж направо  bad
Зоопарка е страхотно преживяване за дребните.Идете!
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #422 -: януари 22, 2015, 16:22:59 »

За морето - и ние с Фил това чухме, но понеже не можем без море, решихме че ще направим едно септемврийско море - хем да не е толкова топло хем бебокът да е поне на 4 -5 месеца и ще вземем една от двете баби с нас - хем него по-малко ще държим на плажа , хем ние малко да видим море. А и както искате го приемете, но аз пропусна ли морето се скъсвам да боледувам зимата - явно йодта и въздуха си вършат работата...

Аз казах ли ви колко ще ни е забавно с Фил септември? Един от моите най-добри приятели, който познавам от 13 години се жени на 13ти септември (този пич аз го запознах с приятелката му преди 8 години и тя е момичето, което ми направи моминското като хората ако се сещате)... И двамата са ми супер близки , на Фил също.... До тук чудесно.

Един от най-добрите приятели на Фил, с който той се познава от 15 години, с който и аз съм много близка от както се познаваме, също ще се жени за приятелката си.... тук е забавното..... познайте на коя дата..............  Oh my ... crazy Oh my ... crazy shok shok shok shok shok

Не знам как ще го направим, честно - освен да се разделим не знам ... Евентуално имаме мини шанс вторите да преосмислят и да са на 12ти, пак ще е тегаво , но пак по- добре ще е ....

Интересното идва с това че е и неделя... айде аз ще съм майчинство и не ме бърка, ама за другите.... Разбиват ме, как го решиха така не знам, ама ще е много много много забавно
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #423 -: януари 22, 2015, 16:41:25 »

Ти си ходи на плаж, но бебето да го гледат бабите. Дори и под чадър има опасност - пясъкът и водата  засилват лъчението...Хем ние водихме нашия през септември и беше на две първия път и пак имам угризения sad. Проблемите се появиха, когато беше на 27. Който както иска да го разбира, но.......
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: януари 22, 2015, 16:45:42 »

Миленка и ние като се роди Алекс я заведохме на море септември първата година. Извадихме късмет и времето беше супер. Естествено и ние бяхме с баба. Но като цяло тя много море не видя. Беше жега и не й беше интересно на плажа.
Тази година пак ще пробваме с баба на море. Връчваме АЛекс на баба пък ние с бебе и така... Но определено морския въздух влияе на имунитета!
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #425 -: януари 22, 2015, 16:54:54 »

Мда, аз също затова ще мъкна родителите ми, само че не си представям аз да отида на плаж, а да оставя бебка при нашите, аз заради нея мисля да ходя на море за имунитет... Но относно слънцето, ако е опасно до 3 г. нали ги извеждаме и навън на разходки, там също яко ги пече слънце... няма как постоянно да са на сянка, а и под чадъра пак ги хваща както отбеляза свекс...  pardon Като всяка бебешка тема и тук има противоречия и не знам кое е най-правилно  Girl_hide

fiibi_bg, аз също по толкова смятам да я държа, че дори и по-малко на плажа, ще се съобразяваме само и изцяло с нея... затова ми е толкова трудно да преценя къде да я водим на 9-11 месеца...  girl_impossible

milenkata, това е теория на вероятностите, голям късмет! Дано поне едните сменят датата, за да присъствате и на двете сватби, защото явно, че са ви близки приятелите и на двамата, а някак си не е гот да сте по сами... но в краен случай и това ще е вариант.

Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #426 -: януари 22, 2015, 17:19:55 »

scilla хич даже не е гот, но няма как да присъстваме на двете сватби едновременно ако са в един ден..... на нито една от двете сватби няма да може да изпуснем който и да е от ритуалите... Надеждата ми е едните да направят дневна сватба с изнесен ритуал и другите да направят вечерна сватба с изнесен ритуал... Тогава с фил ще можем да сме и двамата на част от двете тържества и чак после ще се разделим - но шанса за тая ми надежда е мног много много малък  sad
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: януари 22, 2015, 18:06:36 »

Аз в последно време май само си мечтая за почивка. Дано поне да си спретнем някаква почивчица за медения месец. Остава и тогава нещо да стане и вече ще откача.
Иначе най-много си обичам морето, обожавам го. На нито едно друго място не мога да се почувствам така, както там. Ходи ми се в Турция. Изобщо на много места си мечтая да отида. Има такива красоти, стига да имаш време и пари, за да ги посетиш.

Миленка, дано е лека настинка и да се оправиш бързо. И аз съм чувала за сребърна вода, но не съм използвала и не мога да дам съвет.
Кофти , че сватбите са в един ден. А не се ли знае поне дали и двете ще са по едно и също време?

Лорка, Какъв е вкуса на това чудо? Гади ми се от всякакви лекарства и затова питам.

menyanthe, малко слънчице си имаш. heart Колко доволно си похапва.  Bravo
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #428 -: януари 22, 2015, 18:18:05 »

И ние се чудим за море или планина тази година, но има време, аз засега планирам лятото да го мина в Струмица при мама, но едно си планираме друго става.

Миленка гадно това, теглете чоп и това е. Аз лично за никой не бих си променила датата за сватбата. Странна дата са си избрали, хем неделя хем 13 ти angry

Ох тоя Зарко какъв бонбон е станал.  Menyanthe  ти кога ще се връщаш на работа? 
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: януари 22, 2015, 18:25:53 »

Ето нещо зареждащо от мен smile



За сватбите незнам ,по -скоро бих отишла само на едната
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: януари 22, 2015, 18:30:09 »

Уу уред за сребърна вода отдавна искам и аз. ама все отлагам и купувам на спрей. 

Свекс, навлезнала е доста таз водица и доста хора имат, та явно затуй не се шуми. 

Местенцето от снимката ми не го помня от кой остров беше. Мен честно казано ми се прави и Европейски тур, като на Ваня. Ще видим
Менианте, уникален сладур е твоят. Па и хубав. ПУ ПУ. нищо няма да му стане от малко гнил плод. smile

Миленка, дано си сменят датата,ако не, ще сте като в онази комедия с катрин , дето беше шаферка на сто места на ден tease
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #431 -: януари 22, 2015, 19:35:14 »

Адриатика не е лазурно син, да знаеш. Водата често е мьтна и особено понеже е супер плитко, 300м навьтре е до коленете и прозира пяська. Вьлни няма изобщо, прилича на езеро.

С бебе на море, ама не по бьлгарския начин (ако още е такьв като преди 10 години). Марта (а и мьж ми и брат му) от 4 месечни са на плажа (даже брат му от по-мальк, роден е юни). Ама се ходи в 7-7:30ч и се прибира в 10-10:30, като бебето е с ебли дрехи под чадьра.

Ами слава Богу тя беше отишла да се оплаче на учителката, което ми спести аз да го правя, тя ни привика, чу историята на всяка от нас, каза че е било недоразумение, да се дьржим професионално и точка на проблема. На презентацията тя говори много повече, защото нейната част я разтяга супер много и ми "открадна" малко и от моята, плюс това една част от това което бях написала учителката каза, че е твьрде задьлбочено и тя била забравила да го махне от учебника, но няма да го правим, та така. Накрая говорихме почти по равно, което мене ме устройваше, защото се чувства супер изтощена и нямам сила да дишам, та ми се спестиха малко усилия.

Потвьрждавам, че на дребния нищо няма да му стане от мандарината.

Сребрьната няма вкус и става за бременни. Не е яко супер ефикасна като антибиотик примерно, но облекчава (жалко че моята свьрши, а тук няма).

Приядоха ми се кисели краставички...
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #432 -: януари 22, 2015, 19:45:40 »

Имам 17 по диференциална !!!
 yahoo yahoo yahoo
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: януари 22, 2015, 19:48:59 »

mariola85, там е проблемът - не знам още. Дори не знам къде ще ходя на работа. А сега и по изследвания ходя (заради главоболието - много ме мъчи вече), та може и операция да се наложи - и това не знам кога и как ще стане при положение, че ще трябва да си сменя работодателя - едва ли е много добра идея да го правя в началото на трудовото правоотношение, но от друга страна, главоболието ме съсипва и на практика е наложително да предприема нещо...  girl_impossible

Както и да е, предпочитам да не го мисля сега това. Каквото стане, стане.

Благодаря на всички за комплиментите за Зарко и за успокоението, че нищо няма да му стане.

БРАВО, Ина!  Bravo
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #434 -: януари 23, 2015, 09:12:42 »

Иииииииииих! Петък, даже със слънце!
Хихи, това ииии още ми кънти в ушите от Нова Година. В програмата участваше група с народни танци и момите яко се провикваха с тънки гласчета, чак дразнещо. Нито ансамбъл Тракия, нито Пирин издават подобни звуци, ама тези по принцип повече викаха, отколкото танцуваха. smile
Браво, Ина! Хайде пак на покривааааа good. Когато имаш време, разказвай как върви практиката smile
Еми, точно така е със сребърната вода - повечето си имат уред и я използват при нужда. Аз рекох, че ще съобщя някаква новост, пък се оказа, че това е ежедневие. Wink
menyanthe, покажи ни и голямата някой път. Тя върши ли белички и как се разбира с този прекрасен момък?
Мариолка, ти можеш да седиш, нали? Гледам, седи си столът ти с няколко въпроса. Ако трябва, да слага Ваня диванче? Wink
Да рАботим, че идва краят на месеца. Днес започвам търсенето на книжката ми в архива. Ако не я намеря, поне ще открия нещо друго забутано. Колежките изобщо не се впечатлиха от идеята ми да направя търг на вещи с благотворителна цел "Храна за покривна котка".  sad. Като гледам колко работи имам и по домашните чекмеджета, аз съм си за гаражна разпродажба. Някой има ли опит за подобно начинание в България?
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 38   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines