Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 02:05:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Януари 2015  (Прочетена 152017 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #15 -: януари 01, 2015, 13:22:15 »

Дамз, знам. От Коледа насам само това ядем  girl_haha  И тялото ми вече така изглежда: едно голямо и пухкаво  lol
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: януари 01, 2015, 13:34:18 »

Ох, дояде ми се панетоне. Лоши сте.  girl_haha Сега или трябва да си купя, или да си търся рецепта да го правя аз.  girl_wink

inaxastra, пускам комбинирана програма пералня плюс сушилня - за 4 часа са готови и директно ги прибирам в гардероба. Направо супер! Вече ще мога спокойно да нося вълнени дрехи зимата без да се чудя как да ги пера и суша после.
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: януари 01, 2015, 16:27:29 »

Честита нова година и от мен smile Желая ви много здраве, много късмет, поне една сбъдната мечта и много поводи за радост smile

Ние изкарахме супер, правихме купон вкъщи и беше уникално. ММ направи едни паржоли на скара и се ометоха за нула време, а сега има толкова алкохол останал, че за рд-то му няма да купуваме biggrin
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #18 -: януари 01, 2015, 16:50:09 »

Мениант браво  good Наистина така е в пьти по-удобно. Каква марка си взехте, че сьм забравила?

Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: януари 01, 2015, 18:24:41 »

Честита нова година, мили момичета!

2015 та ми  изглежда като че ли ще бъде много успешна и много добра година, самото число много ми харесва! Дано наистина да е такава!

Ние се прибираме у дома току що, празнувахме с приятели в тяхната къща, бяхме 3 семейства - 6 възрастни с 6 деца. Беше много весело, седяхме до  5-6 сутринта, не знам точно, после децата станаха в 7, въпреки че издържаха чак до 1  Oh my ..., на Сиана и се случва абсолютно за пръв път, но много искаше да остане, да посрещне новата година. Елена заспа към 23:30.
Като се надигнахме последните от леглата, един от мъжете вече беше подхванал да прави палачинки, после децата играха, ние си приказвахме, гледахме дружно Шрек, ядохме торта, децата разчупиха джинджифиловата къщичка, която бяхме правили......даже и малко снимки успяхме да направим  smile Едвам се разделихме и сега почиваме  smile

Менианте, направо ти завиждам за успешната покупка, у дома постоянно висят дрехи по радиаторите  sad И аз имам две в едно пералня със сушилня, но сушилнята ужасно мачка дрехите и е просто неизползваема. Пералнята обаче пере добре и още няма да я сменяме с нова, така че си караме засега така  pardon

Свекърва, при вас е било направо купон и аз искааааам. Да имаше на кой да оставя децата като заспаха и да ходим да танцуваме... ама някой друг път  smile

И аз обожавам панетоне, мммм, вкусотия  smile

Свекърва, да ти е жив и здрав именика! И моят татко днес има имен ден и чакам да се събудят децата да звъним, да им се включим на трапезата онлайн, хихиххи

Хайде, на учащите успешно учене и повече търпение, а на останалите хубава почивка!

Мариолка, зареди се с книжки и филмчета и почивай, бебко е най-важен  heart

 give_rose
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: януари 01, 2015, 20:06:30 »

inaxastra, Аристон е пералнята.

alben4ik, и моята мачка дрехите, но тези, които така или иначе се гладят могат да се сложат на по-малко време и като се извадят леко влажни, се гладят по-лесно. Аз не гладя много, да си призная, но общо взето се гладят у нас ризи и панталони.

Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #21 -: януари 02, 2015, 11:18:56 »

Добрутру…

Как сте молим?
Моя светлост преди малко се сьбуди и е на линия за четене.

Вчера вечерта гледах 12 срещи за Коледа, но не можах да го догледам целия, защото токьт беше спирал и точно края не се беше заредил. Затова се наложи да гледам още един филм, та гледах този за 34 улица, ама той много тьжен бе… Това дете как са го избрали за ролята, така хубаво играеше, скьса ми сьрцето. И си викам, че и аз понякога сьм такава майка, твьрде реална и сериозна. Надявам се, че не ограбвам детството на Марта… (не мисля де).

12те срещи ми харесва малко по-малко от другите филми, които гледах, но сьм любопитна как ще завьрши.

"Коледна целувка" ми хареса много. Смятам да си го направя традиция това гледане на филми за Коледа. Макар че сьнотворният им ефелт отмина много бьрзо. Ама пьк догодина може би няма да има за какво да се вьлнувам толкова, че да не мога да спя.

Убав ден на всички. Нещо нямате ли за разказване? Кукери-мукери, сурвакари, такива работи?
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: януари 02, 2015, 11:42:58 »

Добър ден, че за мен добрутру беше към 8:30 ахахахаха

На мен ми е много мързеливо днес, а трябва да ходя на работа angry Ама така трябва...

inaxastra, много се радвам, че Коледна целувка ти е харесал, на мен ми е традиция гледането на коледни филми за Коледа. По повод с 34 улица гледай Матилда, ако не си ги гледала де, там играе същото момиченце. Аз много я харесвам, много е добра smile 12 срещи  е много сладък, а края е.... няма да издавам да си го догледаш с кеф Wink

Момичета, не казахте какво ви се падна от баницата, на мен ми се паднаха пари, а на мъжо нова работа pardon
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: януари 02, 2015, 11:50:10 »

От баницата на мен ми се падна 2 пъти (от 2 различни баници) кола. А аз почти не шофирам.  crazy
Може пък да я спечеля отнякъде, знае ли човек.  girl_wink

Активен
mariola85
Гост
« Отговор #24 -: януари 02, 2015, 11:55:17 »

Привет  blum

При нас нищо ново на запад :-)  свиквам на легло ;-)

Ина аз понеже в болницата изгледах всички коледни филми, този 12 срещи до Коледа свърши очаквано, дето баба ми казваше взеха се младите  heart Тъжни филми недей да гледаш, аз съм го ударила само на комедии. Късметите бяха здраве ,щастие, любов и джакпот :-)

Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #25 -: януари 02, 2015, 12:20:49 »

Мариолка той уж комедия, ама аз с мойте хормони и в комичното наминрам за какво да плача. Сега ще се пукнете от смях, ама отивам да го разказвам на Фабио и като стигнах до момента дето навсякьде имаше надписи "Аз вярвам в дядо Коледа" и като ревнах…  funnytooth  Ужас направо, много лесно се разчувствам  blush pardon  Два часа не мога да довьрша да му разкажа края хихихихи

Та сядам да почета малко за шизофренията да ми се вьрне здравия разум.

Представяте ли си следната картинка: аз, дипломиран психолог, в бюрото ми влиза майка с дете и ми разказва симптомите на детето, а аз избухвам в плач "О горкото, каква трагедия"  lol lol lol 
Ще се пукна от смях като си представя.

Някой ако знае някое хомеопатично против рев да казва  girl_haha
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: януари 02, 2015, 12:37:50 »

Дормикинд. Ама е за бебета.  girl_haha Всъщност не знам какъв ефект би имало. Може да пробвам някой път.  funnytooth
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #27 -: януари 02, 2015, 12:41:07 »

А и да ви кажа, бременна с Марта бях качила почти 30кг. Сега в началто уж трьгна по-леко, но тука покрай тия празници и тотално залежаване (нали ви казах, че за 2 седмици илизах от кьщи само 1 пьт) си трупнах 3кг отгоре. Демек, пак поех по лошия пьт.

Дано като се вьрна дома компенсирам малко  sad То и канатара на свекьрвата е различен от моя и мери от раз 1,5 повече де, ама дойдох 68кг по него, сега сьм 70,4.

Заради ученето само седя (или лежа) по цял ден. Така ми е най-удобно да чета и буквално са ми се стопили мускулите. От две крачки се задьхвам. Много ми е оплиткяло дишането. Та понеже за тичане и дума не може да става, сьм решила като се вьрна да си купя маратонки и сутрин да ходя в парка. Просто бьрзо ходене, пак ще подишам малко вьздух. В сряда и четвьртьк почвам кьсно (10:40) и ще имам време след като отведа Марта на чулище и преди да трьгна, да походя едно 40мин.

Дано да успея да си удьржа на тая идея.

Което ме наведе на мисьлта, че тук по френско е много на мода всяка нова година да се взимат добри решения за промяна на нещо и подобряване (които после никой не изпьлнява де).

Имате ли такива и Какви са вашите?

Аааа, тенкю, може и да взема да пробвам  good good good
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: януари 02, 2015, 12:47:51 »

Аз постоянно имам планове, не само на Нова година. Тази година планирам да започна работа като програмист, да науча още доста и да се докажа. След това Иван да започне такива курсове и да стане и той програмист и т.н.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #29 -: януари 02, 2015, 12:53:09 »

Имах предвид по неглобални неща, от рода на: от нова година нататьк ще ям повече зеленчуци, ще спра да пуша, ще тичам в парка, ще си чистя грима преди да си легна и т.н  Wink

В коя област програмираш?
Иван иска ли да стане програмист?
За това ли е курса който караш?
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 38   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines