Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 14:09:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Януари 2015  (Прочетена 151731 пъти)
 
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« -: януари 01, 2015, 09:59:38 »

Започна новата година 2015 и силно се надявам да е по-добра от 2014.



И кафенцето със сладките:


Какви са ви плановете за 2015?  girl_wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: януари 01, 2015, 10:25:35 »

доброо утрооо, аз се наспах. За много години на всички! smile  smile blum girl_wink
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: януари 01, 2015, 10:42:46 »

А аз да си похваля пералнята - жертвените пуловери оцеляха!  yahoo
Та мога да си пера и суша вълнени неща на воля без страх, че ще станат на нищо.  danceg
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: януари 01, 2015, 11:02:47 »

браво на жертвените агнеци ( ако в мн число може да кажа така  pardon  )
Аз закусвам самичка,сичко живо спи .
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #4 -: януари 01, 2015, 11:08:42 »

За много години !!!

От твоята уста Мениант, в Божиите уши !!! Нека да е по-добра и по-успешна !! С хубав край да звьршат започнатите начинания и с нови още по-хубави да се заемем.

На себе си пожелавам спокойствие и щастие, на вас каквото ви сьрце иска да ви се сбьдне.

Да ни е честита !!
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #5 -: януари 01, 2015, 11:17:47 »

ЧНГ и от мен!

И аз се наспах, беше много спокойна новогодишна нощ, ММ заспа в 22:00 и стана в 23:30  пукнахме шампанското ,гледахме Дружбенските фойервеерки и после на спане. Много пенсионерски. Моя план е ясен тази година, да свикна на легло 2 месеца и да си чакам Март месец подаръка smile

Menyanthe браво на Съра!
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: януари 01, 2015, 11:26:46 »

Вашето ако е пенсионерско, нашето не знам какво е. Всичко живо заспа в 11. В 11 и половина си легнах и аз. От 12 до 12 и 15 слушах бомбардировките отвън, после явно съм заспала въпреки тях.  pardon funnytooth

П.П. Баницата с късмети я ядохме сутринта.  girl_haha Само Сиана си хапна вечерта към 9, ама без късмет.  girl_wink
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #7 -: януари 01, 2015, 11:38:23 »

За мен пьк изкарването беше по-хубаво отколкото очаквах. Миналите две години кьм 21:30 приключвахме вечерята и споле сядахме и чакахме да стане 12. В 12:15 всички спяхме.

Тази година дойдоха една двойка приятели на свекьрите, плюс един сам приятел, който през годината остана вдовец. Чичото на Фабио, който обикновено празнува с приятели сьщо остана с нас. Та бяхме 10 човека. Като сме повече е много по-хубаво. И вьпреки, че аз прекарах голяма част от вечерта в разговор с вдовеца за починалата му сьпруга и края й, не се чувствах зле. Като го видях колко е отслабнал на влизане ми стана много мьчно за него и се чувствах все едно правя нещо хубаво когато говорех с него.

Марта сьщо много го хареса, и през цялото време го дьрпаше да играят. Той още няма внуци и му беше приятно. Тя геройски издьржа до 12ч (за пьрви пьт). Накрая даже правихме обратно броене, беше много хубаво.

А пьк Роберто (вдовеца) има школа за фризьори-гримьори и ми обясни и доста работи за продуктите (най-вече за шампоаните и продуктите за коса), които живо ме интересуват, та ми беше супер интересно.

Абе надмина ми очакванията празнуването  good
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #8 -: януари 01, 2015, 12:43:45 »

Да ни е честита! И Василовден да ни е честит! Още не сме теглили късметите, ама чакам да стане нормално чикагско време, че именникът да си хареса онлайн парче smile
Ако има тук пенсионери, то това съм само аз Wink. Хаха, да ви обясня как празнуват пенсионерите. Бяхме в Новотел- Пловдив с две двойки приятели. Изобщо не можахме да си говорим заради високата музика и щем, не щем, през цялото време бяхме на дансинга. То пък късмет - музикантите свиреха  парчета от наше време. Само да не беше толкова силен звука....супер изкарахме. И като гледах как през цялото време младите си снимат я храната, я си правят селфита, рекох и аз да си цъкна едно, за доказателство.
Иначе станах рано- рано заради котката и майка ми...Сега ще взема да заспя баш на концерта на виенската филхармония. Македонецът се излюпи преди час и сега прелива от енергия и иска да ме мъкне към черквата. Василевската литургия отдавна е минала, изпуснахме "многая лета", какво да ходим....
На учещите - приятно и ползотворно, на задържащите - също, на нас, останалите - любовно Wink


* selfi.JPG (51.38 KB, 318x238 - видяно 3222 пъти.)
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: януари 01, 2015, 12:52:50 »

Нека през новата година здраве, щастие, късмет
ви съпътстват занапред!
Много радост и пари - по вода да ви върви!
От любов да сте пияни и винаги засмени!

За много години!

Вечерта мина добре, само двамата с мм хапнахме, пийнахме малко шампанско и после в леглото  smile Днес продължаваме да празнуваме, защото мм има рожден ден  DANCE DANCE
Планували сме сватба и дано да я осъществим тази година smile


* WP_000816.jpg (27.47 KB, 336x448 - видяно 418 пъти.)
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #10 -: януари 01, 2015, 13:00:21 »

Джози, яка снимка. Ние имаме точно тази сьщата кутия с панетоне и бутилка пенливо вино кьм него. Сьщата марка  good

Свекьрва много си хубава и натькмена (малко сериозна, ама ти го прощаваме). Викаш от танци не можа да се оплачеш… А те за Азия разказаха ли? Кога е концерта на филхармонията? По кой канал? Аз друг пьт гледам в 23ч Бг телевизия, ама понеже сьм много хормонална в тоя период и ме беше срам да рева половин час пред всички, тая година пропуснах.

Айде да ти е жив и здрав именикът !! Да кажеш после какво му се е паднало.

Браво на сушилнята за пуловери на Мениант. Не вярвах, че ще стане, ама си актуализирам мнението  good

Тая сутри слиза леля му на Фабио и ни казва честита нова година, и на нас, и на мен лично па и на бебето в корема ми и ме тупа по корема. Марта става, потупва я по шкембето и й вика: "Честито и на твойто бебе в корема"  lol funnytooth

Иначе тука сльнце яко. Фабио и Марта излезнаха на разходка в центьра. Аз се опитвам да чета за аутизЪма кьде успешно, кьде не. Откакто сме тук сьм излизала само ведньж от кьщата. Ама ако излизам после се чувствам виновна, та предпочитам да вися пред компа. Все прочитам по нещо.
« Последна редакция: януари 01, 2015, 13:02:05 от inaxastra » Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: януари 01, 2015, 13:11:12 »

svekarva, изобщо не ми звучи "пенсионерско" вашето празнуване.  girl_wink Ама то вчера не си била пенсионер още.  girl_wink

inaxastra, и аз не вярвах, че ще се справи. Първо пуснах един пуловер и го нарекох "жертвен" - прежалих го предварително, така да се каже. И си казах, каквото стане, стане. То пък взе, че стана. След това изпрах още 2. И те оцеляха. Сега пера още 2. Пера ги по малко, че ограничението за вълна за сушене е 1кг мокри дрехи.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #12 -: януари 01, 2015, 13:13:50 »

По БНТ, точно почва втората част.
« Последна редакция: януари 01, 2015, 13:17:06 от svekarva » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #13 -: януари 01, 2015, 13:14:35 »

Ама ги переш и сушиш нали? Искам да кажа, даже след сушенето са вьв форма?

Иначе да и аз сьм сьгласна с тебе. Направо ми се прищя да празнувам като пенсионерка  blum

БНТ не може да се гледа онлайн от чужбина (колко безумно глупаво !! на кой му трябва да го гледа он лайн от Бг??!!), а по БНТ свят не е сьщата програма  sad
Глупаци ! Ще си остана чужденка  pardon
« Последна редакция: януари 01, 2015, 13:18:04 от inaxastra » Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: януари 01, 2015, 13:18:39 »

 inaxastra, ако не бъркам сте в Италия, а панетонето и шампанското са от там smile Италия ми е на сърцето smile
menyanthe, добре се справя пералната, аз си ги пера на програма за вълна и всичко е ок smile после ги суша на сушката от горе, за да не се разтягат ( при  нас е 15 градуса та нямаме нужда от сушилна )
svekarva, пенсионерско но е било доста забавно, поздрави на именника smile
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 38   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines