Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 20:04:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Таня Граматикова ,некоректен фотограф  (Прочетена 2446 пъти)
 
athens12
Регистриран

Публикации: 1


« -: декември 09, 2014, 20:31:59 »

Внимавайте от Таня Граматикова,гр. Пловдив.Изключително арогантно и некоректно отношение.Поканена за фотосесия за детски рожден ден закъсня с половин час въпреки че детенцето и част от гостите я чакахме пред блока и за да я вземем за мястото на събитието.По тази причина и съкрати на 1 час фотосесията ,а уговорката беше за 3.сумата която поиска беше като за цялото събитие..В последствие не спази нито срокове за време за получаване на снимки,бяха с много лошо качество?отрязани гости,бледи цветове,и малка част от снимките/Получих ги не на ДВД а на някакви сайтове от които трябваше да си ги копирам сама.Поиска си допълнителна голяма  сума ,като уж съм си искала файловете експресно ,а а аз едва ги получих с големи молби от моя страна на 10 ден.,а тя самата беше обещала че до 5 дни ще си ги получа.Оправдаваше се че е много заета ,а в същото време  си обновяваше личния профил във ФБ през 1 час...Без коментар! Просто се държа изключително нагло ,получих много обиди и заплахи след като и казах че ще си потърся правата .Съжалявам много ,че за най хубавия си повод получих подобно непрофесионално и нечовешко отношение.вместо да се извини,въпросната "професионална" фотографка продължи с обидите и заплахите към мен....не съм получавала никъде подобно отношение от наистина професионален фотограф досега,а често ми се налага
« Последна редакция: декември 09, 2014, 20:35:15 от athens12 » Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines