Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 16:21:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема декември - 30 дни до пенсиониране по стаж и  (Прочетена 130556 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: декември 22, 2014, 14:23:15 »

земи качи, ще гледаме.

Мариолка, дано нещата ви дойдат скоро! smile
аз па си чакам лаптопа smile да дойде с нетърпениееее yahoo
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #346 -: декември 22, 2014, 14:31:41 »

Ауу свекс давай снимки!!!

Еми дойдоха мебелите, сега ще ги чакаме на 24ти да ги монтират, че е гардероб за коридора с огледални врати и ММ се притеснява сам да го сглоби
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: декември 22, 2014, 15:33:26 »

А така Свекс, хвана ли ми се на въдицата  danceg Мисля, че ти е ред да ни покажеш снимки от твоята сватба, след като ние вече сме ти показали от нашите  good
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #348 -: декември 22, 2014, 15:49:41 »

Охоооо искам и аз снимкииии smile не е честно само ние да показваме  tease
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: декември 22, 2014, 16:45:25 »

И аз ще чакам снимки от Свеки с голямо нетърпение  Bravo

И ние обичаме естествените дръвчета  heart А пък отпред пред къщата имаме и едно, което си  расте направо в градината, но е малко задушено от други храсталаци и досега не сме го украсявали, но сега ще му сложа едни лампички и на него, защото ще стане много красиво.

Ние в събота бяхме на коледно тържество в българското училище в нашия град, да се порадваме на децата как пеят и казват стихчета. Момичетата естествено намазаха и от там по един дребен подарък. Аз тази година нарочно не им бях купила, а пък то се оказа, че организаторите са се погрижили да има подаръци и за дечицата, гости на тържеството, а не само за учениците  smile
След това в събота вечерта ходихме до съседния град да се разходим из улиците и да гледаме светлините, защото украсата там е мноооого красива, седнахме накрая в едно кафене да се стоплим и пихме горещ шоколад, децата пак бяха на седмото небе от щастие, защото в повечето приказки, които четем, дядо Коледа все горещ шоколад пие или пък дава на джуджетата да пият, та.... като в приказката и те  heart
В неделя мързелувахме и правихме джинджифилова къщичка, на която ни остава само да довършим пейзажа отстрани, но ни свърши пудрата захар  smile Аз сглобих къщата, а децата я украсиха. Вечерта имахме семейна киновечер (всяка неделя имаме такава) и гледахме Полярен експрес  Christmas tree Въобще от коледно по-коледно  smile


Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #350 -: декември 22, 2014, 17:35:29 »

Аааа, тя Свекьрва е показвала ведньж, там дето мьжа й е като вьлка от Ну Погоди  pardon Ама с голямо нетьрпение се включвам кьм молбите и искам да разгледам и другите  good danceg

Албенче, товя разказ направо ми похубави деня. Благодаря ти  give_rose

И благодаря сьщо на момичетата, които преди ми пратиха рецепти за мьфини солени (за Ваня си спомням сьс сигурност другите да ме извинят). Днеска свекьрва ми прави тия с маслините и са супер, сега точно си хапвам.  good

А, и Свекс, коледното дьрво е супер. Баш от такова имам нужда  Girl_hide
ПП. О Боже ! Разгледах и опаковките ! Наденицата ме разби (и не само) girl_impossible идва от един от нашите супермакеркети.
« Последна редакция: декември 22, 2014, 17:54:26 от inaxastra » Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: декември 23, 2014, 01:14:38 »

Ох, чета ви, ама само едно ми е в главата. Мина днес представянето на проектите. А напрежението още ме държи. Мислех, че като свърши, ще ми е по-спокойно. Е, не ми е. Може би защото още нямам финален резултат - предстоят тепърва и интервюта (които ще са след Нова година). Трябва да се разсея с нещо, че да мога да заспя...  crazy
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #352 -: декември 23, 2014, 10:36:49 »

menyanthe, няма да мине бързо напрежението, много ти се беше събрало. Сега излизайте по разходки по- често, така ще си отвличаш вниманието.
Аз днес се мъча да не си показвам лошотията, обаче тя сама напира едно напористо да цъфне като въшка на челото. От двадесетте дечица на сравнително сносна възраст около 5, половината няма да дойдат - болни, завели ги при баби, че в градините били сборни групи, точно днес при тях отивал друг Дядо Коледа, майките се готвят да пътуват и др. И ми го сервираха днес  diablo. Останалите майки взеха и те да се колебаят, дали да си водят децата. crazy Сигурни са три- четири бебета около годинка, ама те вероятно ще спят или ще реват до небесата. С две думи- язък за подготовката.
Та така, искам да съм бяла и добра, както се пее в онази песен, обаче  blush....
Надявам се да стане така, както често се получава: не си на кеф, пък то вземе, че стане веселба за чудо и приказ. Ще си сложа просташкото ярко червило, пръснала съм си и от отровния тежък червен аромат на Диор. Яде ми се индийско орехче, та две не виждам Wink.
Хайде, приятен и ползотворен да е денят ни heart.
« Последна редакция: декември 23, 2014, 10:50:15 от svekarva » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #353 -: декември 23, 2014, 11:47:05 »

Аууу, Свекьрва е яхнала метлата  Girl_hide  А така, успокоих се, че и на други се случва  Wink Само индийското орехче не го разбрах  blush Но пьк ти пожелавам да стане така, както често се получава  good

Мениант, направо си ми сродна душа. Така добре те разбирам… И мен ме яде яко отвьтре и час по час гледам дали се излезли резултати, макар прекрасно да знам, че ще излезнат в средата на януари. Голяма психоза и мен сьн не ме лови. И това ще мине, ама дупе да ни е яко дотогава.

Иначе как мина? Доволна ли си?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #354 -: декември 23, 2014, 11:59:48 »

Инка, врътни напред с онази анкета и храните Wink, дето на Мариолка и се ядяха пържени картофи... funnytooth
Вижте психологическото значение на необходимостта от често използваните храни:
 Ако например вътрешен глас ви казва, че трябва да се забавлявате, а вие не го послушате,ще имате силно желание за храна, която съдържа пиразин, като индийско орехче или ядки, защото пиразинът активира центъра за удоволствие в мозъка
Шоколадов сладолед - Страх, любовно разочарование, последвано от самообвиняване.
Пържени картофи - Напрежение допълнено с чувство за празнота. Чувството,че всички влакове тръгват и че би трябвало по-скоро да направим нещо и да се преместим от мъртвата точка.
Кафе - Изтощение и недостиг на енергия заради дейности, които са безсмислени или сме изплашени. Умора или разочарование от работата.
Майонеза - Безпокойство или несигурност заради това, което правим. Желание за поддръжка и ръководство.
Хляб - Несигурност и желание за утеха и успокоение.
Сладко - Желание за бягство от страшна или стресова ситуация.
На теб не ти ли се яде хляб с майонеза? Wink
« Последна редакция: декември 23, 2014, 12:03:44 от svekarva » Активен
mariola85
Гост
« Отговор #355 -: декември 23, 2014, 12:19:53 »

мен пържени картофи винаги ми се ядат  funnytooth

Свекс такива ситуации като твоята в момента много ме изнервят, и мен са ме карали да избухвам много и след това да стане хубав купон. Тъй че такива хора винаги е имало и винаги ще има, аз много се съобразявам но за съжаление повечето хора са егоисти  beating

menyanthe дам сега те гони остатъка от стреса около презентацията, ще мине, верно вземи излезни направи си един шопинг купи си нещо за теб, аз така лекувам стресови ситуации.

4 ден почивка. Егаси стана ми скучно  angry чак започнах да поработвам и да давам инструкции. Честно не знам какво прават жените в болничен преди раждане, само мисля колко рита бебето, кога ще стане време да отида до магазина да купа за готвене... angry а и нямам друга домакинска работа, чисто е вкъщи, дрехите са в сушилнята, съдовете в миялната....  поне от утре и ММ си е вкъщи ще имам компания  Wink
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #356 -: декември 23, 2014, 12:24:46 »

...направи си един шопинг купи си нещо за теб, аз така лекувам стресови ситуации.

Както се казва, шопинга винаги излиза по-евтино от психоанализата  funnytooth

Свекс, яде ми се. Даже ако трябва да сьм по-точна ми се яде хляб с майонеза, а след него едно яко кафе и една мноооого сладка торта, па накрая може и аз д аму прасна едно индийско орехче, да ти правя компания  Wink
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: декември 23, 2014, 12:40:57 »

inaxastra, честно казано - аз не съм особено доволна - доста неща останаха неизказани, въпросите бяха трудни, не знам и на тях дали са харесали отговорите ми... А да не говорим и че имаше недовършени неща по проекта. Но пък този проект е само част от всичко, което ще се вземе под внимание. Вървим заедно с теб, защото и при мен окончателно ще стане ясно след средата на януари. Та явно ще треперим заедно дотогава.  girl_wink

mariola85, шопинг така или иначе се налага, но и той ще е не по-малко стресов - още не сме купили никакви коледни подаръци, идеи също нямам, а време не остана.  pardon

И за капак - още нямаме украсена елха. Утре ще я сложим и ще я украсяваме.  crazy
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #358 -: декември 23, 2014, 12:45:49 »

menyanthe на теб ти трябва спешно почистващ екип който да спретне апартамента и някой да гледа децата поне  48 часа в които ти не помръдваш от лежане и ядене на шоколад  LOVING
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: декември 23, 2014, 13:13:34 »

mariola85, къде е? Пращай го насам!  funnytooth

За съжаление, май няма да ми свърши работа нещо такова - първо, че трудно бих си показала къщата в този вид на някого. Второ, имам си свое виждане за това кое къде да бъде подредено... И трето, като нищо да засиля доста неща към боклука.  pardon

Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines