Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 10:31:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема декември - 30 дни до пенсиониране по стаж и  (Прочетена 131391 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #315 -: декември 19, 2014, 12:36:52 »

Панде писали сме по едно и сьщо време. Весело викаш, аз тькмо се опитвах да го помрача, че какво сте ми се развеселили толкова, не бива празници да идват  girl_haha  blum

ПП. Как е "Пандьо" ?  funnytooth
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: декември 19, 2014, 12:50:44 »

Ох, нали съм си шматка, не съм видяла, че съм чела от вчера  laugh


inaxastra разбирам те за този ужас от изпити. аз винаги много съм се притеснявала, ревала съм вечерта преди изпит от нерви и кошмари много съм имала. И сега съм така, от бронхоскопията не се притеснявах толкова, колкото от конференцията. Дано да те завладее коледния дух, и да се тормозиш по-малко.

А Пáндьо е добре, беше малко болен, но вече се оправя, от два дена чака реакция за подаръка, а сега няма търпение да види моя. Между другото, като бяхме във Франция беше Пандьó

Забравих да отбележа, че съм впечатлена колко е добричка миленката, да купи  Плейстейшън на мъжа си. И моят по едно време искаше, обаче аз го разобедих.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #317 -: декември 19, 2014, 12:54:00 »

Добре че ме сети, аз сьм пропуснала, ама исках да знам: каква беше тази конференция?
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #318 -: декември 19, 2014, 12:59:14 »

Ауу Пандьо е е Пандьо още от сватбените темички  funnytooth

inaxastra сънуваш от бременоста, аз редувах кошмари с  ония по-сладки ако се сещаш, любовните  Ashamed сега са малко по-спокойни нощите но имаше период в който просто беше ужасно с тия сънища. Лошото е че през деня имаш някакаво странно чувство от тях. Хапни си нещо сладко ще ти мине хихих, или дето баба ми казваше, лоши сънища не се казват до 12:00 на обяд, след това и отиваш в тоалетната ги казваш да заминели с ..... акитата  girl_haha да ти кажа спазвам го Wink

Днес и в София е слънчево  Sunshine празнично ми е от утре почивка  yahoo ще се размажа... ще си изгледам всички сериали ще ям, ще дебелея и така  blush

Миленка тук да не ни злепоставя, ние с ММ тази година не си подаряваме подаръци, каза ми че ще ми подари гардероб за коридора а аз на него шкафове за банята  10x
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: декември 19, 2014, 13:12:30 »


inaxastra сънуваш от бременоста,

Аз ли съм изтървала нещо?!? crazy
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #320 -: декември 19, 2014, 13:15:11 »

Не, аз  crazy  girl_haha

Ауу Пандьо е е Пандьо още от сватбените темички  funnytooth

Ако ми се а.а преди 12ч.?  funnytooth
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: декември 19, 2014, 13:18:34 »

Ина, това с камината ми звучи като коледна идилия, обожавам такива романтични неща! И книжка или сам в къщи да си пуснете  heart heart heart, размечтах се.
Аз също на изпити умирам от притеснение, пият се яко валидоли, почва да ме боли адски корема, пребледнявам, пада ми кръвното, абе все едно ще ми произнасят смъртна присъда.
Мариолка, така е най-добре да е нещо което ще ви върши работа. И аз като питах нашите какво да очаквам за Коледа, отговора беше "Ами, плочки за банята, торби цимент, от каквото там има нужда за ремонта".  pardon
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #322 -: декември 19, 2014, 13:30:56 »

Днес въпросната г-жа Матка Спиртова беше на интервю. Свястно изглежда момичето. То и ние нямаме други кандидати де...Без да я питам, ми каза, че това са моминските и имена. Не са могли да се оженят, двете им деца са породени, с две годинки разлика. Сега обаче щели да свършат тази работа и да си смени и първото и третото име. В селото я знаели като Мима, така щяла да остане в паспорта. Иначе е кръстена на баба си по майчина линия, която била от известен род, учителка и доста богата. Сигурно са искали да я уважат, но ей на, момичето се притеснява от името си.
Ина, аз в последно време също не мога да спя като хората и сънувам разни гадости. Търся някакви адреси и все не мога да ги открия. Няма да ми каже Св.Антоний къде да си търся книжката, адреси ще търся....
Ох, да рАботя! Приятен ден на всички.
О, разни работи се изписали за подаръци. На мен ми донесоха 1.800кг. киноа, че там е на половина цената и. Много съм доволна, трябваше и ленено масло да си поръчам, ама рекох да не се охарчат много.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #323 -: декември 19, 2014, 13:33:43 »

Това със сънищата и на мен ми се случва, снощи някакви кошмари пак,и хем съм спала, хем се събудих с усещането че цяла нощ съм била будна  nea Много странно...

Мариолка завиждам ти че ще си почиваш и ще си гледаш сериалите... аз нали още нямам лаптоп а и покрай сватбата нямах време , та сериалите ми милите не съм ги гхледала от 3 месеца  blush

За плейстейшъна не си мислете че съм толкоз добричка.. Просто и ние бяхме казали че нищо няма да си подаряваме, после се разбрахме да си вземем лаптоп, че нали моя изгърмя, и реално това да ни е подаръка и на двамата, обаче... след нервите на които го подложих Фил покрай сватбиата и смяната на моите настроения от бременността, реших , че един подарък само и единствено за него си ще го зарадва много...

Но пък един приятел като му казах какво съм купила, каза "Абе ти наясно ли си че с*кс 3 месеца поне няма да видиш?Само да му го дадеш  и само ще играе... На практика си му купила любовница" shok funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth Много се смях, но като се замислиш  - те мъжете с подаръците са такива деца , че сигурно наистина няма да ми обръща никакво внимание smile

А на вас по- ви завиждам с ремонтите - да не е толкова романтично, но домовете са си ваши... Ние като сме под наем инищо не смея да правя по къщата.
Казах ли ви как щяхме да се подпалим??? RUN
Бяхме запалили свещи онази вечер, от тези мъничките декоративните.. Едната се оказала дефектна и като и свършил восъкът, вместо да загасне, започнала да си топи обвивката, оттам прогори дървената етажерка и  за малко да стане беля... Докато го видим с Фил, беше прогорила половината етажерка, но пак навреме го спряхме, че под тази етажерка ни е телевизора и уредбата и сумати кабели... не ми се мисли какво можеше да стане.... girl_impossible girl_impossible

svekarva малко ми е жал за момичето.. Колко е годишна? А иначе ти нищо не казваш, при теб как са нещата, нещо парти за твоето изпращане няма ли да има?
« Последна редакция: декември 19, 2014, 13:37:14 от milenkata » Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: декември 19, 2014, 14:30:21 »

Ауу, много весело при вас  funnytooth

Мариолка това с тоалетната искрено ме разсмя, не го бях чувала досега  funnytooth

Миленката и моя мъж има плейстейшън, сам си го купи преди около 5 години, но послените 4 няма време да играе на него, хаххаах (откакто се родиха децата)

Ина, Свекс, дано да се отървете от гадните сънища! Аз рядко сънувам лоши сънища и обикновено на никой не ги разкавам, все си мисля, че като го кажа и ще стане  pardon

Във вторник Сиана имаше коледно представление в училище, а пък в четвъртък ги водиха на театър, в резултат тази седмица е супер въодушевена. На представлението беше супер, пя с пълно гърло най-силно от всички, същото правила и вчера в автобуса, като се връщали от театъра. Учителките една през друга ми разказваха колко и било харесало и как не спряла да говори и да пее  heart
Сега ще заведем на същото представление в театъра и Елена, защото от училището водиха само по-големите.

Пътуванията със самолет и всичко друго, което съпровожда едно такова пътуване моите деца ги обожават. За Бг като пътуваме ставаме в 3 часа сутринта и обикновено заспиват от вълнение чак следобед, като пътуваме от София за Елена в колата, през другото време са пълни с енергия, като в самолета не спират да играят и да се закачат с всички.  Иначе пътуванията с кола на по-дълго разстояние са ни мъчителни ....  sad


Много ми е коледно  DEER

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #325 -: декември 19, 2014, 15:19:23 »

Миленка,по всяка вероятност ще се съвместя с коледното тържество, като дам определена сума за хапването. Мини картичките, дето ги глася за подарък, ще ги бучна на мъфини. Заформя се да е на 23-ти, след Дядо Коледа за дечицата. През януари много хора ще са в отпуска, тогава хич не върви на търговията. Няма да е удобно, както го мислех за 6-ти януари по стар стил Коледа. Последно и както изглежда с тези нови магазини ще го карам до края на януари. За мен е по- добре, нека имам повече стаж.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: декември 19, 2014, 16:30:49 »

Свеки ти що не си пуснеш документите за пенсиониране, пък да се назначиш на временен договор. Като ги гледам кви реформи, кво чудо става, най-добре да си вържеш коня.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #327 -: декември 19, 2014, 16:41:46 »

Пънки, аз правото вече съм го придобила. Сега ще трупам само повече стаж, че го цепя на два дни в плюс. Ако нещо съм объркала или не ми признаят, да съм спокойна. вместо да ми платят неспазено предизвестие, аз ще си го работя. Сега ми е толкова напрегнато, че нямам сили и време да предавам. Пък и колежката, която ще съвмести част от моята работа сега е по ревизии и тя е вдигнала ръце.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #328 -: декември 19, 2014, 17:04:11 »

alben4ik аз имам чувството , че само да се роди малкият и шървото на което ще бъде научен е как се играе... и как се гледа формула 1 lol

Пънки аз чак сега видях че сме и адашки с теб... бреййй колко хубавооооо smile

Аз нямам търпение да мине още половин час и да започва уикендаааааа yahoo някакво  ми е коледно такова и ми се ходи за подаъцииииии smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #329 -: декември 19, 2014, 17:22:00 »

milenkata вие няма ли да се местите в нещо по-голямо заради бебето или там оставате засега? Ще дойде този момент и при вас спокойно ще правите ремонти главата ще ви фучи  beating heart

svekarva Мата с две деца породени, мирише ми на много болнични ( ах че съм гаднаааа). Много тъпо за твоето пенсиониране... ама януари окончателно да спираш че права е Пънки с тия реформи знаеш ли ги.

Остават 2 часа от работния ми ден. Мина коктейла с шефовете, пожелаха ни успех. Сега остава само да излезнем от мола навреме, че всичкото Софиянци +  около 20 000  вработени в мола и бизнес сградите ще излизат по едно и също време. Всяка година е ужас, а сега трябва да чакам и ММ да дойде и да ме вземе.

Пожелавам ви приятен уикенд  DEER gcrst I-love-winter
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines