Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 09:55:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема декември - 30 дни до пенсиониране по стаж и  (Прочетена 130564 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #285 -: декември 16, 2014, 16:35:07 »

нали аз съм овен и бебето се очаква да е такова, аз мисля че ще ме хване, идва, те на майка ми клетвите са все такива ахахах  pardon са ще видим
Еми най много да кажеш "баш това дете исках" Wink
Този Брадър изобщо не го гледах - отвратителен ми е Тошко, те всичките бяха пародии този път.
От 20 часа гледам Милост по БТВ и отново съм възхитена от играта на актьорите. Струва си, направи ли са нещо като Стъклен дом, но много, много по- смислено и съдържателно.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #286 -: декември 17, 2014, 09:35:07 »



Добро утрооо, днеска кафето е от мееен! smile Събудих се в много коледно-влюбено настроение smile DEER Christmas tree

Снощи с мъжо разглеждахме наши бебешки снимки (трябва да дадем на видеото за филма) и ни стана едно такова семейййноооо и се сетихме че това ние последната Коледа само двамата (почти де ако не броим коремчето) и и на двамата ни стана едно милнооо.... Чудим се сега на мен или на него ще прилича smile

Иначе така ми се спи и грам не ми се работи , че може и наистина да си направя едно кафенцеее... Знам че съм гадна , почивах две седмици покрай сватбата и сега пак ми се почива... blush много съм станала мързелива..

Вие как сте тази сутрин?
Мариолка как мина вечерята със свекървата?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #287 -: декември 17, 2014, 10:03:36 »


Чудим се сега на мен или на него ще прилича smile
На когото и да прилича външно, все ще е красавец. Виж, за лошите черти в характера, винаги се казва, че са от родителите на другия Wink
На мен коледното настроение ми мина, веднага щом тръгнах към техническото изпълнение - чистене, пране, готвене, организация:).
За детското тържество още нямам музика. Миналата година беше Танцът на пингвините и мечето Джъмбо, сега децата са с година по- големи, около 5, предимно момченца. Коледните песни никой не ги отразява, писнало им е да ги слушат. Племенникът този път ни искА да ми помогне, та ако имате наблюдения, казвайте. За всеки случай съм сложила на листа няколко на Миньоните  crazy, но не са достатъчни.
Ползотворен ден на всички!
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #288 -: декември 17, 2014, 10:18:52 »

свекс, пускай им новата на Джъмбо, мамасита  pardon на мен ми харесва хихи, толкова често я въртят че  сигурно и малките я харесват много,  и   мамите с дечица да кажат  какво им харесва на малчуганите тези дни

Остават ми 3 дни работни до края на годината  yahoo нямам търпение. Започнах вече да обучавам колегата, само че много ме ядосват от ЧР, няма такива лелчета просто, най-много мразя хора които са вечно натоварени и все нямат време нещо да свършат. амън

Миленка в събота ще идва свекито, нещо напоследък и се дразня, имам чувство че след като и забравих РД се цупи, а хич не ми е в момента на кеф някой да ми се цупи. ММ я оправдава ама и той вижда, ама да се оправя на сила любов не бива, дано и мине че аз не си слагам такива неща на душата.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: декември 17, 2014, 11:35:45 »

Добро утро/обяд!
Да се включа и аз преди празниците, че то годината ще свърши преди да ви пожелая да си прекарате едни прекрасни, изпълнени с топлота и любов празници, украсени от много усмивки и хубави моменти!
Мариолка, не си го слагай на сърце, ще й мине, а и на тебе сега всичко ти е простено  Wink . Ние с патето вече доста се забавляваме на изблиците на тъпотия на свека.
Миленка, ще си прилича на себе си вашия малък човек, ще вземе най-доброто от двама ви и ще го съчетае по уникален начин!
Аз нямам търпение да дойде 23 и да тръгнем към баба. Вие как празнувате, в тесен кръг или се събирате с част от родата?
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: декември 17, 2014, 12:36:58 »

Здравейте smile

Бъдещи мамчета ето ви един жокер с имена за бебетата Wink Аз много се забавлявах и даже мисля, че са истински, защото знам, че Чайка Бележкова е една нотариуска. Надявам се и вас да ви развеселят  funnytooth funnytooth funnytooth

http://vchas.net/%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%BA%D1%83%D1%80%D0%B8%D0%BE%D0%B7%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%B1%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%B8%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D0%BE-%D0%B4%D0%B0%D0%BD/96522/
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #291 -: декември 17, 2014, 14:24:18 »

mariola85, да тази е много хубава. Май трябва да се ориентирам към песни от рекламите наистина. Миналата година по- големичките ме караха да пусна клипчето на Кока- Кола. Опасна работа са това децата.
ratatui, моите спомени от най- ранното детство са с баба ми, семейството на чичо ми и ние по Бъдни Вечер. Тогава много малко семейства по градовете се събираха, а по селата празникът беше, когато се коли прасе. Сега и децата като не са с нас, караме съвсем тихо и в ограничен кръг. Даже тази година в питката ще включа само членове от семейството, които отсъстват по уважителни причини. Големият син и снахата ще са при нейните родители, там да се борят за парата. Иначе не е честно да им се дават повече възможности Wink. То не че е голяма файда да се падне на майка ми или на мен, като сме пенсионерки, но пък мъжът ми малкият син да имат по- голям шанс. Някак пътуването през зимата на големи разстояния и преспиване по роднински къщи хич не ми са по сърце. Отделно и няма как да оставим майка ми сама за  повече от един ден. Брат ми идват по повод и без повод почти всяка седмица и ако снахата ни гостува, ще ги съвместим някак. Така се случи, че повечето ни деца от родата са по чужбина и празниците са тогава, когато те се връщат. smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #292 -: декември 17, 2014, 19:24:56 »

Много сте тихи днеска…

Ние сме най-сетне в Италия. Много измореително пьтуване, но го проспахме де… Марта понякога ме изумява: изтрьгнахме я от леглото в 4 сутринта и целия ден нито хленч, нито мрьнкане. Като я качихме в таксито потрьпваше чак, че току що се беше сьбудила. Вьв Франция един дьжд валеше… Ние бьрзаме помькнали куфарите, тя милата подтичва до нас и ме дьржи за рьчичка без да каже дума. На опашките стои и чака тьрпеливо (Фабио ми каза да спра да мрьнкам и да я взема за пример  funnytooth ), пьтува по-добре от вьзрастна. И понеже верно си беше уморително (летяхме до Рим, че е по-евтино) в рейса от нас до летището спа, там се сьбуди да минем проверките, седнахме в чакалнята и пак заспахме, станахме за опашката за самолета и като се качихме оп, веднага пак  Sleep 

По едно време на края преди приземяването успяхме да отлепим и аз си слагам главата на коленете й и викам: "Ох, Марта не мога вече, писна ми да пьтувам, много сьм изморена и искам да стигнем вече", а тя ме гали по главата и ми отговаря както правя аз в тая ситуация: "Да, разбирам те, и аз сьщо"  funnytooth  А после й дойде някакво сьмнение и ми вика: "Знаеш ли, аз не сьм майка." Вика си сигурно, бе нещо се обьрнаха ролите, я да си кажа аз за всеки случай  girl_haha
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: декември 17, 2014, 19:40:00 »

Ох, аз както напоследък необичам да пътувам, съчувствам ви.

Ох, да ви се оплача. Преди малко хванах моето иначе добре служебно момиче да се опитва да си свали шкафа от третия етаж в гаража, за да си го боядиса със спрей  Oh my ... Oh my ... Oh my ... направо откачих
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #294 -: декември 18, 2014, 09:54:50 »

Хахаха,Ина как си го описала.....големи са хитреци децата
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #295 -: декември 18, 2014, 10:10:09 »

 funnytooth Много яка Марта!!!  tease
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: декември 18, 2014, 10:25:29 »

Ина, колко сладко  heart , на вас не би е било весело, но е сладко за четене.
Панди, що не го остави да прави мускули и да се изяви творчески момъка?
Абе, я да ви питам знаете ли или чули ли сте нещо от сорта, че трябва всеки /собственик на апартамент/ да си отида до общината с нот. акт и да попълва някви декларации, колко апартамента са на площатката и не знам си още кво. Че никъде не намирам такава информация по сайтовете, а свека чула не дочула, някой си така й бил казал и тя отишла и го направила, защото до утре е безплатно, а после щяло да се плаща.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #297 -: декември 18, 2014, 10:45:12 »

Така де, всеки да си знае мястото и отговорностите smile Аз в самолет не мога да мигна и за минута, но тези, които спят, после се оплакват, че им е размътено angry. Да си починете добре в Италия. Сигурно на Марта ще и е много по- интересно сега по Коледа, нали вече е голяма. Вие май не успяхте да посрещнете тази година Св.Никола и да я качите на магаренцето. Имаха ли тържество в училището?
pandapanda , успя ли девойчето да си боядиса шкафа? Дай малко повече подробности - какъв искаше да го направи и защо, как я хвана...
Ами да взема да благодаря на всички за пожеланията към моето "детенце". Да ви се връща лично, на децата ви и на близки до сърцето ви хора да си получавате желаните дипломи и най- вече да си намерите хубава работа после.
Аз днес отново върша скучни и гадни неща. Хубаво поне, че скучните са повече от гадните. Чакам си и гостенин от далече...Ама каква майка съм, стоя на работа, че и утре ще работя crazy Едно време много ме беше яд на свекърва ми - знае, че ще идваме, а тя на полето. Че и ядене не приготвяше по нейни си съображения, да не дърпала дявола за опашката. Wink Ходехме си с яденето smile. Ей ме нА, същата работа. Уча се на лоши работи, взимайте пример от мен Wink.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: декември 18, 2014, 13:48:46 »

Здравейте

svekarva, нищо не мжа да направи,само остави гардероба по средата на стаята. Ами тя много гледа разни клипчета в интернет, дето разни американки си пребоядисват каквото им падне със спрей боя. Нейният гардероб си беше в къщата като се намесоха и бежов, а всички други мебели са ги купували за нея и са бели, та тя решила, че трябва и гардероба да е бял. Добре съгласна съм, обсъждали сме го за някога, когато има време да пробваме, но тя все иска само да прави всичко и за да и иземем тая работа решила тайно. Ама ние нея оставям, защото ако я оставим, после ние трябва да оправям бъркотиите и. Та аз и се скарах, и тя го остави и после мъжа ми я убеди да и донесе той бяло фолио и да го облепят след празниците.

Ина, и аз бях много кротка като пътувахме като бях малка, но сестра ми ги правеше наште на луди. Така че доколкото разбирам, трябва да се настройваш и за това Wink
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: декември 18, 2014, 14:19:42 »

pandapanda, о напомни за пътуването до Албания и обратно с малките - повече не бих си го причинила. Зарко спеше през почти цялото време, но Сиана не млъкна през цялото време, мрънкаше нон-стоп и беше някакъв див ужас.
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines