Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 20:29:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема декември - 30 дни до пенсиониране по стаж и  (Прочетена 138046 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #180 -: декември 10, 2014, 18:27:11 »

Еми, мои са си и нали знаеш - или хубаво, или нищо.  funnytooth Сигурно щях да откача, ако и малкият се беше преносил като брат си Wink с три Деви.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: декември 10, 2014, 21:11:49 »

е кажи хубавото де smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #182 -: декември 10, 2014, 21:33:00 »

Ами много са работливи и ученолюбиви и ако ги мотивираш подходящо, нямат равни. Синът беше дете за чудо и приказ, много разбран, не се е тръшкал, не се е лигавил, много гальовен и грижовен за всички. А, изключително скромни и пестеливи са и двамата. Издържиш ли им критиката, няма проблем.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: декември 10, 2014, 21:52:44 »

Свекс, точно с критиката имам голям проблем. Приемам го супер лично, все едно в очите им не ставам и съм недостатъчно съвършена. То пък и аз съм  откровена, ама чак толко - направо ме разплакват понякога почти. Да игнорирам явно трябва...
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: декември 11, 2014, 08:51:53 »

Добро утро дами!
Пиша ви с една огромна молба- да стиснете палчета и да изпратите форумска енергия, към моя любим, той днеска е на държавен изпит /последен/ при едно чудовище. Ако днеска мине утре ще е на устен и пак ще ви моля за подкрепа. Знам колко помага това и ви благодаря много!
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: декември 11, 2014, 09:09:55 »

Рататуи, стискаме двойни палчета...
А аз имам една молба също. Направихме на тати картичката с боя. Получи се добре, почти си личи, че е ръчичка. Обаче не мога да измия боята от ръчичката на Алекс и ще развалим изненадата. Дайте съвет как да я измием до следобед!!! angry Боята е сладкарска....
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #186 -: декември 11, 2014, 09:34:21 »

Стискам палци!
Пънки дай и да си поиграе малко със сапунена вода. Или да пере нещо. Ще се махне боята.
« Последна редакция: декември 11, 2014, 09:36:13 от svekarva » Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #187 -: декември 11, 2014, 09:50:13 »

ratatui, стискам палци!!!

punk_girl123, пробвай с ракия или оцет да я изтъркаш.

Моята маса още я няма. Тези дни от петъка насам ми минават толкова бързо в чакането... yahoo Взех си и чеиза от баба ми - килим и 4 одеяла. И сега чакам само красивата маса да дойде и да каня гости.  heart
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: декември 11, 2014, 09:57:52 »

Благодаря ви!  LOVING
Пънки, виж с памуче и лакочистител или кислородна вода, може да помогне, нали избелва.
Неделинка, дано да дойде скоро. Понякога е много приятно очакването, да дойде нещо което си поръчал. Да ни я покажеш после.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: декември 11, 2014, 10:01:39 »

punk_girl123, потърсих в нета - и пише, че "сладкарската боя лесно се измива с прах за пране".
Може да пробваш.

ratatui, стискам палци!
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: декември 11, 2014, 11:11:47 »

Здравейте дами smile

Аз днес почивам и най-накрая се наспааааааааах yahoo Снощи бях на среща с кумата и шаферките ми и едната ми шаферка май се понацупи малко като им казах някои неща, ама какво да правя. После същата дойде у нас, че приятелят и беше и той вкъщи, ( мъжете си правиха вечер по мъжки, докато бяхме на вън ) при което се опита да погали котката, която не беше в настроение и я одраска. Мен ако питате нищо кой знае какво не е станало, ама тя се нацупи и малко след това си тръгнаха. Ами ако ще се цупи и мълчи по-добре да не бяха идвали, не е като да не сме се опитали да разберем какво и е и да и казах, че съжалявам за котката и после ги затворихме в коридора... И все пак тя продължи да мълчи и нищо да не казва, мн тъпо стана. Ама пък кумовете ми останаха още и с тях си беше мн яко, те сега си търсят апартамент под наем да се изнесат двамата heart Много е готинко. Еййй не знам дали ви се похвалих с мъж ми започнахме да си прави дизайн, наш си, на поканите за сватбата. yahoo И вчера ми беше донесъл, от неговата работа, мостри на различни видове хартия и се спряхме на няколко на които в последствие да ни разпеча мостри и да си изберем коя да бъде yahoo

Рататуй, стискам палци на мъжа ти за днес и за утре give_rose
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #191 -: декември 11, 2014, 11:45:06 »

Рататуй, ще му стискам силно и ще мисля за него, горкия.

Аз сьм разбита тотално, но завьтрших досиетата. Едно ми изглежда много зле като сьдьржание, но нямам време да го осмислям. Всичко е изпечатано, след малко ги давам и ги забравям. Вчера ги правихме до 2ч през нощта с Фабио да са красиви, а бях станала в 7 и имах 8 часа лекции навьрзани. Днеска имам изпит по английски довечера и с това най-голямото приключва.

Остават само изпитите (и експозето, и дипломната де, ама ще е безкрайно по-спокойно). Много сьм облекчена и само треперех да не вземат баш днеска да ми откраднат чантата с досиетата вьтре хихиххи

Пьнк, не й слагай лакочистител. Не е хубаво за дребните да го дишат, а и прониква през кожата. Пьк и няма да помогне да, той се за бои на маслена и не знам си каква основа, пьк хранителните не са така.

Миеле, не им се коси на шаферките, това им е основната фунцкия да се цупят макар и неофициална  Wink
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #192 -: декември 11, 2014, 12:23:44 »

ratatui стискам много палци за ТМ  Good luck Good luck Good luck Good luck

nadelina88 стана ми интересно в лилавата стая ли ще слагате червената маса? Чакам снимки smile

Miele свиквай, ще те нервират още повече, и на Миленка и казах и на теб, не очаквай много, и няма да бъдеш разочарована  good

inaxastra хайде още малко остана до почивката, аз преди защитата за магистратура се бях побъркала и тогава се заклех че повече никога няма да уча.

svekarva ти в отпуска ще излизаш ли или до последно ще работиш?

Аз си пуснах този път от 22,12-02,01 нямам търпение, в София ще си седим и почиваме, т.е ще оправяме апартамента де, има толкова много кашони в детската стая за разопаковане  nea. Ох ей са дадох едно предупреждение за уволнение, амън от несериозни хора. Потънал в заеми и седи и го мързи да работи, е писна ми да съжлявам хората. Казах му че след НГ ще си говорим пак.

Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: декември 11, 2014, 12:54:21 »

Мерси за съветите! Не се изчисти боята в крайна сметка, ама ще излъжа че сме си играли на нещо.
Инче не съм си и помисляла за лакочистител. По-добре боядисана, все пак е вреден.
Мариолка те тия дето са потънали в заеми са най-безотговорни. То ако си отговорен едва ли ще стигнеш до там! /Винаги има изключения де/ Като съдя по мойте познати несериозниците все дължат пари.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #194 -: декември 11, 2014, 13:04:28 »

mariola85, ще се наложи да работя....Онази смикра още е безследно изчезнала и трябва да се реше какво ще я правим. Към нас идват още 12 магазина и ще трябва да се назначават и обучават магазинерките. Трябва и да направя годишните отчети...много трябва. Направо не ми се мисли. Исках да си взема и аз отпуска, да си видя детето, че не си е идвал от миналата Коледа. Ако пък и снахата реши да ме зарадва и да отскокне до Пловдив, трябва и за нещо по- специално да се подготвя или поне да изчистя основно къщата.
Ина, ама наистина ли могат да ти откраднат ей така чантата shok Слагай папката в сутиена Wink, хем и други функции да изпълнява. Браво на теб, вижда му се краят.
И моят, малкият, е на голям зор до утре. снощи го гледам на Скайпа, пуснал брада и ще я стриже като свърши, да не си избръснел късмета сега. Ох и моите невъзвръщаеми инвестиции ще бъдат сведени до минимум, малко нагорно взе да ми идва финансово blum. Но пък иначе ще се гордея много, не е шега спортист да хване сериозна магистратура funnytooth
Вчера щракнах коледната украса на район Север. Ей, голяма работа е нашият кмет! Това е на кръстовището на панаира, сравнително централно място. Дървото не е изкуствено, закопано е в една от дупките в градинката и е издържало дъждовете от последните дни. Ако има състезание за най-грозна елха, сигурно ще е на второ място, щото на първо ако е, ще плаши съдиите beating. Дано се вижда прекрасният син цвят в горната част, където златните гирлянди не са стигнали. Неам думи....


* IMG_3200.jpg (54.86 KB, 504x512 - видяно 126 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines