Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 22:33:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема декември - 30 дни до пенсиониране по стаж и  (Прочетена 131594 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: декември 30, 2014, 11:54:34 »

How to lose a guy in 10 days, The notebook, The ugly truth, a walk to remember, p.s I love you, dear john, friends with benefits. smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #421 -: декември 30, 2014, 12:02:06 »

Мерсаж   give_rose danceg
Някои сьм ги гледала, другите си ги записвам  good

Вали, вали, вали, снегьт любим и зрим… тариририра…  danceg danceg danceg

https://www.youtube.com/watch?v=0-lhLj1w2Qk
« Последна редакция: декември 30, 2014, 12:05:34 от inaxastra » Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: декември 30, 2014, 12:03:57 »

Като сте се заговорили за романтични филми, от известно време се опитвам да открия един, ама не ми се получава. В него се разказва за една жена, на която не ѝ върви в любовта и решава, че иска да си има бебе и се подлага на инвитро процедура. Но на излизане от болницата се сблъсква с Мъжа. И после в някакъв момент правят секс, и веднага след това тя му казва: "Трябва да ти кажа нещо. Бременна съм". А той отговаря: "Убеден съм, че не става толкова бързо". Или нещо от този род.
Някой да се сеща? blush
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #423 -: декември 30, 2014, 12:06:44 »

Привет, привет!
Аз си изпратих детето до аерогарата, видях снахата и сватовете, ядосах се от сърце и сега съм на работа да си пусна заповедта за пенсиониране от 01.01.2015г. Ще си довърша работата през януари на граждански договор  smile.
Mrs.™, няма нужда да се извиняваш, в момента бих използвала и далеч по- силни думи Wink. Пък и като си колежка свекърва, не е лошо да знаеш какво те чака funnytooth Само да кажа, че синът липсвА от къщи само по празниците, иначе си беше при нас. Употребяват го по предназначение Wink и си го връщат за пране, гладене и попълване на гардероб. Хехе, този път и македонецът се ядоса и по обратния път благославяше цветущо всяка насрещна софийска кола nea
Аз бих помолила за хубави комедийни, нямам сили за романтика diablo
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #424 -: декември 30, 2014, 12:07:06 »

Да, сещам се. Играе тази .. певицата.. Как се казваше  crazy Много красива латиноамериканка, с голям задник… Брей, изпари ми се от главата името й. Ако някой се сети коя е, в Уикипедия ще се види кьде е играла и така ще се намери филма  good

Малииии, свекс как се е налютила… Разкажи или тук, или в отдушник, ще ти стане по-добре.
« Последна редакция: декември 30, 2014, 12:09:03 от inaxastra » Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: декември 30, 2014, 12:15:58 »

Здравейта smile

Напоследък ме няма никаква, ама покрай празниците имахме тонове работа. Вчера си починах малко, днес съм на работа и после 2 дни релакс, е и купон вкъщи де, но пак си е почивка. Ние на Бъдни вечер бяхме при нашите, а на Коледа при свекърите. Изкарахме си много хубаво и на двете места, паричката се падна на татко smile
Да се похваля взех си коледния бонус и подарих на мечо татуировка. Той има две и от много време мрънка за трета и все неюо се случва и парички не остават. Та за това му дадох и му казах да си я направи, сега е на седмото небе. Аз си взех пъзел, който вече наредих и сега обмислям втория от колекцията да си взема smile

Гледам за романтични филми си говорите. Обожавам ги! Мечи хич не ги харесва и сама си ги гледам, изгледала съм толкова мн, някои си ги повтарям с голямо удоволствие. По този повод menyanthe, мисля че говориш за филма План б или Резервен план, не му помня точно превода на бг с Дженифър Лопез в главната роля smile Мога да ви препоръчам също Коледна целувка, много е сладичък smile

Приятен ден, дами. Аз отивам малко на работа give_rose
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #426 -: декември 30, 2014, 12:16:22 »

Мисля, че става дума за "План В" с Дженифър Л. smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #427 -: декември 30, 2014, 12:19:52 »

Точно, да ! Дженифър, не мен Джесика ми се вьртеше… ма усещах, че не е Джесика де.

Браво и за татуировката, и за пьзелите  good Кой е (от коя поредица) ?
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: декември 30, 2014, 12:28:14 »

Пъзелът е ето този

Серията се казва Ciro Marchetti, много ми харесва цяла поредица и мисля да си взема още един ама се чудя кой biggrin
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: декември 30, 2014, 12:31:58 »

Да, точно този е филмът! Благодаря!  Bravo give_rose
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #430 -: декември 30, 2014, 12:32:34 »

Не обичам да пиша от телефон, но щом трябва да се зареждаме с положителна енергия и аз да се включа.  smile
Когато става дума за комедия, на мен много, ама много любим ми е руския сериал "Кухня". Изгледах и 4-ти сезон и нямам търпение за следващия. Дано да има. Обикновено след 10-на серии всичко ми омръзва, но тук не е така, гледам си ги с голям кеф и идеално си ме разтоварват.
Оставям ви, защото Солун ме зове...
Весело, весело посрещане на Новата година!!!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #431 -: декември 30, 2014, 13:12:21 »

Тонина, благодаря ти Пък като се върнеш, задължително ще си спретнем януарска среща на пловдивската група heart heart heart Приятно прекарване, Солун е страхотен град!
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: декември 30, 2014, 13:47:37 »

И аз да дам една положителна оценка за "Кухня", руснаците имат много особено чувство за хумор, руските комедии винаги са се отличавали. Аз да допълня, че освен че не ми омръзна на 10-тата серия, не ми се беше случвало досега на първи епизод, до 5-тата минута да се развеселя толкова. Грабна ме още от този първи момент и не ми омръзна до края.
Miele, пъзелът е страхотен. Обожавам пъзели и гоблени, но и за двете, откакто имам дете, нямам време и място. Здраве да е, в пенсионните години ще наваксам tease
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: декември 30, 2014, 14:07:14 »

Свекс, кой знае защо, имах предчувствието че ше ти дигнат кръвното.
Дженифър е далеч по -добра актриса, отколкото певица. АМа карай да върви.. pardon
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #434 -: декември 30, 2014, 14:26:38 »

Супер пьзел да  Bravo

Кьде я гледате тая кухня?

Еми, Марта пак вика: "Защо скача така тая овца? За медал?", викам да  чак отиде отатьк д аразкаже на всички за овцата, която се бори за медал  funnytooth
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines