Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 12:33:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема декември - 30 дни до пенсиониране по стаж и  (Прочетена 131606 пъти)
 
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: декември 24, 2014, 10:36:33 »

Здравейте, момичета!
 Хайде аз да допълня атмосферата с едни красиви коледни сладки и да пожелая на всички много семейна топлина и положителни емоции в тази така прекрасна вечер, която предстои smile





Благодаря на alben4ik за споделената рецепта, имам всичко необходимо и смятам да го приготвя тази вечер. Снощи бяхме на семейна, вечерна разходка в центъра на града, беше вълшебно и коледно, невероятна украса, а атмосферата се допълваше от аромата на Glückwein, който се носеше от един приказен павильон. Коледните аромати, които се носят от това вино са наистина вълшебни. Аз се въздържам от такива напитки сега, но пък имах удоволствието да опитам топъл портокалов пунш, който беше страхотен.
Весели празници!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #376 -: декември 24, 2014, 11:53:12 »

Нямам какво да кажа, но ми се прииска и аз да сложа една хубава картинка за Коледа. А за тези, които няма да четат повече днес: хубав празник  heart


ПП. Сега забелязах, че тя повече есенна, отколкото Коледна, но да използваме камината, да стопли на чиято душа е студено.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: декември 24, 2014, 14:59:55 »

Добър ден, в това прекрасно време.
Чудесни картинки, аз направих някакъв елементарен десерт с натрошени бисквити, ще ви снимам после, без пари е буквално почти, а е вкусно.
Иначе нищо няма да готвя, поръчах на майка да ми направи сърми и замеси питка, аз само ще я изпека.Нямам сили, по приятно ми е да си опаковам подаръци и да редя елха, да гледам тиви smile
Весел празник на всички!  Christmas tree I-love-winter gcrst
« Последна редакция: декември 24, 2014, 15:05:45 от emmmmmy » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #378 -: декември 24, 2014, 15:08:52 »

Като е тръгнало на картинки, да сложа и аз една на подаръка ми за 37 години семеен живот. Този път просто нямам думи, съпругът е попаднал е на добра флористка.
Аз днес съм много смирена и кротка, чак да ми се чуди човек. Малко преди детското тържество ни напусна съвсем внезапно наш колега, една година по- млад от мен. Това ме излекува на бърза ръка от безсмислената суета и за хиляден път се убедих, че не аз съм центърът на света. За съжаление или за щастие, бързо го забравям...до следващия път.
Дечицата бяха малко, но пък бесняха на воля. Направиха си рисунките, танцуваха и ядоха мандарини и банани. Имаше и четири бебета, издокарани в джуджански костюми, които проспаха събитието без да им пука от шума. Хехе, едно джудженце почти отнесе брадата на стареца и му събори шапката, понеже искаше да му бръкне в очите. Друг калпазанин на 5 тихичко дойде при мен и съвсем любезно ми каза:"Госпожо, може ли и аз да бръкна в окото на Дядо Коледа?". Върви и запазвай сериозно поведение  Wink. Върхът беше, когато майка подкани наследника си "Кажи нещо на Дядо Коледа!" да се изяви. Детето мълча, мълча и после ясно и разбираемо, вместо стихче или песен, изтърси "Да ми донесеш по- голям подарък!" funnytooth Така де, това искало да каже детето....
Моето тържество също мина тихо и кротко поради тъжното събитие. Хапнаха, пийнаха, казаха че съм късметлийка, че не се знае какво ще се случи с пенсионната реформа и така. Ще се наложи да имам второ изпращане с 'минстрацията /така една чистачка от ромски произход нарича администрацията/, че да си предам архива от снимки и да ми подарят подарък. Вчера не беше момент.
Пожелавам пълна със смисъл Коледа на всички. Аз, нали съм само с ежедневните хора около мен, няма да се впрягам в специална подготовка. Ще отидем до църквата и ще походим из парка. Ще поглеждам тук дали има други  Wink.


* PC240960.JPG (48.96 KB, 227x400 - видяно 1811 пъти.)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: декември 24, 2014, 16:07:19 »

ох ти си спретнала тъжно- философски Дзен пост, Свекс.  Чета, чета и се чудя- кога ще започнем да помним повече от моментите, в които ни шляпват, че има и по -големи нещастия и неприятности , от ежедневните ни.
Харесва ми произведението на флористката, макар и да ми иде малко странно smile, пак е уважителен знак.

За децата и бъркането в очите, ме уби. В крайна сметка, мен ми иде да бръкна на сума ти хора в очите, ама това дете поне искрено си го е казало. tease
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #380 -: декември 24, 2014, 17:19:11 »

На всички пожелавам мирна и уютна Бъдни вечер !!!


Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: декември 25, 2014, 09:07:02 »

Добро утро, момичета. Желая ви една прекрасна Коледа, изпълнена с много щастие, здраве, късмет, любов. Пожелавам ви каквото сте си пожелали в навечерието на Коледа да ви се сбъдне, на дечицата ви пожелавам да са живи, здрави много щастливи и да получат най-желания коледен подарък ( както и вие де Wink )



Ние не се стърпяхме и дадохме вчера подаръка на нашата управителка и тя милата се разплака. Каза, че не е ходила на масаж до сега и беше много мило и хубаво. Казахме си прекрасни думи и тя ни подари по едно ангелче с пожеланието да сбъднем мечтите си heart Оххх, пак се развълнувах heart
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: декември 25, 2014, 09:54:44 »

Весели празници на всички!

Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #383 -: декември 25, 2014, 11:09:40 »

Весела, приказна и светла Коледа на всички момичета от Форума !!!
 


Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #384 -: декември 25, 2014, 12:47:52 »

Весела Коледа на всички! С пожелание да бъдем по-добри и усмихнати, да ценим малките неща и да не забравяме , че семейството е най-важното нещо на този свят! Обичайте и почитайте близките си!
Весели и топли празници

Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #385 -: декември 25, 2014, 13:46:53 »

Честита  Коледа,  мили момичета! Пожелавам  ви много  здраве, късмет, обич и топлина  на вас и близките ви!

Свекърва, пожелавам ти пълноценна почивка след пенсионирането, със  сигурност го заслужаваш!

Аз ви попрочитам, но рядко ми остава време да седна да пиша. Откакто се върнах на работа е пълна въртележка и ми остава време единствено да си взема душ вечер и да си легна smile вечв започнах да влизам в график, така че надявам се да мога да пиша повече, защото ми липсвате много.

Весели и спокойни празници! :chr_tree:надявам се  Дядо  Коледа  да е  бил добър към вас и да ви е донесъл хубави подаръци smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #386 -: декември 27, 2014, 12:45:14 »

Ей, кьде сте се покрили всички ?!

Я разказвайте какво правите и как минават празниците!
При нас е сльнчево, спокойно. Марта си играе или се разхожда навьнка с някой, Фабио си гледа разни конференции на компютьра, баща му замина на зимен лагер сьс скаутите, майка му готви и чисти, както обикновено, а аз чета и трьпна.

Вчера вечерта даваха по телевизията Рпунцел на Дисни. И макар че ненавиждам Дисни, заради агресивния им маркетинг и захаросаните краища на историите, които всьщност сьвсем на са такива, та вьпреки това, се сьбрахме всички да гледаме Рапунцел, за голяма радост на Марта (мисля, че тя за пьрви пьт гледа телевизия (говоря за телевизия, не за компютьр). Много хубаво беше  heart

Ето и чаша горещ шоколад за рекомфорт

Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #387 -: декември 27, 2014, 15:40:36 »

Честита и щастлива Коледа на всички!! Бъдете живи и здрави и нека обичта и красотата да бъдат навсякъде около вас и в сърцата ви!!!
Такаааа. Гледам, че Ина е по-активна тези дни и това е чудесно, защото темичката на Марта ми е мноооого любима  heart .
При нас коледата преминава в пълна наслада на домашен уют и съм много доволна от това, защото последните седмици бяха доста натоварени. Отгледах си на стари, коледни филми с позахаросана романтка и коледния ми дух се развихри.  yahoo (Инка, и аз гледах Рапунцел вчера smile ) Ходихме на гости в кумовете да оставим подаръци под елхата и се радвам, че успях да подготвя хубава кошница за кума, който днес е именик, а утре рожденик и му се полагат тройни подаръци   Wink
 Хубав ден на всички и прекрасни празници!!!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #388 -: декември 27, 2014, 15:55:28 »

Благодаря ти, че не ме остави сама тука да си кукам  girl_haha  girl_wink

Активна сьм аз, защото вьобще не ми се учи и се чудя как да го избегна за още малко, а после вечер рева, че не сьм чела достатьчно  pardon

Я кажи, кои коледни филми си гледала? Аз никога не сьм гледала такива, а много ми се иска  blush Намирам, че вкарва много настроение в семейството.

Иначе ние довечера сме на театьр. Ще гледаме Персей. Давали го уж от 6г вьзраст (в смисьл, че е и за деца), ще видим Марта дали ще го одобри.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #389 -: декември 27, 2014, 16:28:08 »

Привет!
Аз пък съм работна. Вчера и днес трябваше да съм в офиса, по желание и ако мога. Ами, излезе, че съм свободна и няма смисъл да си губя времето по друг начин. Синът изчезна при сватовете, че нали откъдето е жената, оттам е родата. Връща се тази вечер и вторник заминават през Брюксел за Нова Година и после за Щатите. Минаха и тези дни, ама то е така, броените дни бързо минават.
Аз уж се опитвам вечер да гледам коледни филми, но нещо все на гледани удрям. А, гледах един до половината - "Коледен консултант". Хехе, по- тъп филм едва ли ми е попадал crazy.
Ина, сигурно имат някаква по- голяма ваканция там, та свекър ти е заминал със скаутите ли?
Тонина, аз също искам да попитам ти какво гледаш?
Ако има нещо хубаво в цялата работа да се кара тиха и самотно обичайна Коледа, то това е, че не се подух от ядене. За утре съм предвидила едно заешко и като си отида, го почвам...
Хайде, на Ина вдъхновение за учене, на Тонина - релакс!
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines