Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 11:54:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема декември - 30 дни до пенсиониране по стаж и  (Прочетена 131544 пъти)
 
mariola85
Гост
« Отговор #360 -: декември 23, 2014, 13:46:02 »

мога да ти изпратя батките дето чистиха у нас, хем да оплакнеш оченце  Xixixi Love girl
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #361 -: декември 23, 2014, 14:03:41 »

И аз искам батки, айде след Мениант, прати ги у нас  danceg

Колкото повече уча тука психопатологията, толкова повече се изкушавам верно да пусна една тема с информация, защото майките макар да си следват инстинкта, от глупави сьвети от обкрьжението понякога бьркат и пак понякога (макар и рядко) има последствия…

Ама едно си мисля, че няма да мога да я поддьржам, и второ се чудя дали имам сила да се боря срещу това колосално чудовище: "пьк на една моя позната…" . И май нямам.

И да ви се оплача, че докато тьрсех в Youtube филмчета за емоционалния дефицит и как той уврежда децата, на пьрва страния излиза серия видео: "Изоставените деца на Бьлгария", филм изльчен по ББС. Не можах да го гледам, че нещо сьм чувствителна покрай бременността и като видя бебета, ако са здрави рева от умиление, ако са зле рева от мька. Бе вьобще май ще рева на изпита докато пиша.

Иначе вчера баш ми се падна да уча за хранителните проблеми на децата и не можах нищо да прочета, че като ми се подгади, трябваше да полегна чак girl_impossible
« Последна редакция: декември 23, 2014, 14:10:01 от inaxastra » Активен
mariola85
Гост
« Отговор #362 -: декември 23, 2014, 14:21:04 »

Ина пращам ги само по червени боксерки  girl_haha  DANCE chee

Все си мисля че потока на информация и достъпа до информация е много голям в днешно време и е трудно не само да се ограничиш от "една моя позната" а и от боклука от статии по разни уеб портали. Пресен пример с едно куку от бг.мама. Чела в някаква статия ( без никакви цитирани източници) че бременните трябва да пият по 2 чаши вино седмично и ще родят интелегенти деца. И взела нашата се насилила да пие, естетсвено след 2 месеца спазване на строгия режим чете друга статия в която се казва обратното и започва да се тръшка дали не е увредила бебето  badgirl
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: декември 23, 2014, 14:40:26 »

Ина, Мария и аз съм като вас, когато ми предстои нещо или очаквам нещо. Грам търпение няма у мен, а се опитвам да науча децата да са търпеливи. Аз искам винаги, на секундата всичко да знам, добро-лошо, важното ми е да го знам, иначе ме изяжда отвътре  sad

Гледам препоръчвате шопинг терапия и се изкушавам да си призная, че мразя да пазарувам, особено откак съм тук, в Англия. Мразя големите магазини, където има стока докъдето ти видят очите.... Това ме потиска, цялото това излишество от храни, дрехи, техника, козметика и тн и тн....
Обичам малките магазинчета, където НЕ можеш да се загубиш сред стоката и където ако имаш късмет твоя номер ще го има, ако нямаш късмет - другия път  smile Тук, в Англия, имам само едни магазин, в който влизам с удоволствие, по другите ходя по принуда. А много често ходя по charity shops, защото там намирам хубави неща, парите, които оставям в магазина, отиват за благотворителност, а пък и ми харесва идеята за това, че удължавам живота на това, което съм купила  smile

Свеки, и аз на твое място щях да се ядосам. Тъпо е да влагаш от себе си в организация и всичко, за да доставиш радост на някой, а никой да не го е грижа. Но пък да ти кажа, на мен когато ми се е случвало така, накрая винаги ми е било много весело. Помня на Сиана на втория рожден ден как сутринта в деня на тържеството заваля сняг и майките една по една започнаха да ми изпращат  съобщения, че няма да могат да дойдат. Ееейй как се бях ядосала, защото имаше някои, които живееха на 10 минути пеша от мястото, на което беше рождения ден, така че не им трябваше кола да дойдат, а само да си сложат шапка и шал, да не ги навали снега..... Сега даже като се сетя се ядосвам. Ама тогава просто си захвърлих телефона и си казах, че който иска ще дойде и така и стана, най-скъпите ни приятели така или иначе снега не успя да ги изплаши и се получи страхотен празник. Така че и при теб така ще стане, бъди сигурна  Friend

Мариола, разсмя ме с тези батки. Аз сигурно съм много изостанала, но точно преди няколко дни мъжа ми ми пусна да слушам тия записи с батките и се смях до припадък  funnytooth

Ина, мисля, че една такава тема ще е изключително полезна за всички!

Щях да пиша и още нещо, ама го забравих  crazy
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #364 -: декември 23, 2014, 15:32:37 »

Момичета дайте сайт за качване на снимки във форума ,да не е много сложен и да не изисква регистрация
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #365 -: декември 23, 2014, 15:36:49 »

Аз нещо пак не сьм в час  crazy Не знаех, че тея батки били нещо определено. Мислех, че са просто някакви си батки. И да, почервени боксери ги искам, иначе за какво са ми?! Макар, че дето има една приказка: хубавата батка и под фланелена пижама се познава  girl_haha

Информацията… Както казва една наша преподавателка, в интернет има хубаво, лошо и опасно.

Мариянка, аз качвам през снимка.бг но е с регистрация.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #366 -: декември 23, 2014, 15:40:40 »

Момичета дайте сайт за качване на снимки във форума ,да не е много сложен и да не изисква регистрация

prikachi.com

Ина батките са фирма за почистване, много са готини, с едни огромни мускули, ММ доста се беше наплашил като ги видял ама пък  така хубаво ни почистиха апартамента след ремонта  shok
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #367 -: декември 23, 2014, 15:48:31 »

Я да пробвам дали става така
http://prikachi.com/images.php?images/700/7800700i.jpg
Аааа не,искам снимката да се вижда не линка ,помагайте
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #368 -: декември 23, 2014, 15:52:03 »

Я да пробвам дали става така
http://prikachi.com/images.php?images/700/7800700i.jpg
Аааа не,искам снимката да се вижда не линка ,помагайте

Цитат
Значи качваш ги в някой сайт ( prikachi.com flickr, даже и в албума сватбения тук) натискаш десен клик върху снимката, избираш "Properties" и копираш Address (URL), избираш иконката под бутона за Болд (B) Вмъкни изображение и слагаш копирания Address ( URL  между двете : [img]. Можеш в един пост да слагаш много снимки по този начин.  good
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #369 -: декември 23, 2014, 15:58:16 »

Лелеллел, какьв голям мьж е станал Марти !!! Направо изобщо не бих го познала. Прекрасен е  heart heart heart
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #370 -: декември 23, 2014, 15:58:49 »

Аааа бравоооо,мерси Мариолка ,то не било толкова сложно.Това на снимката е моя юнак с подаръка от Дядо Коледа.Исках да ви го покажа с народна носия,че имаше концерт в театъра и игра право хоро милия.....4 годишен е ....
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #371 -: декември 23, 2014, 16:04:39 »

Разкошен е, да ти е жив и здрав. Да можехме да ги сьбереме двамата с Марта с носиите …
110 см, с какво го храниш бе жена? Марта няма още метьр...
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #372 -: декември 23, 2014, 16:06:00 »

Разкошен е, да ти е жив и здрав. Да можехме да ги сьбереме двамата с Марта с носиите …
110 см, с какво го храниш бе жена? Марта няма още метьр...
Двамата с Марта щяха да са приказни ,аз имам снимка с едно момиченце ,ама ми е в телефона и не мога да я сваля точно сега
Хахахах,ми той напоследък нещо избягва храната.Ми расте юнака ,ген хахахзначи за 4 месеца това лято дръпна с 5 см
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: декември 24, 2014, 07:56:42 »

Аз нещо пак не сьм в час  crazy Не знаех, че тея батки били нещо определено. Мислех, че са просто някакви си батки.


Ина батките са фирма за почистване, много са готини, с едни огромни мускули, ММ доста се беше наплашил като ги видял ама пък  така хубаво ни почистиха апартамента след ремонта  shok

Аааа, аз мислех, че с друго се шегувате, хич не съм знаела за тая почистваща фирма.
Ето, вижте тук, слушайте и се смейте (или плачете, че то ако се замисли човек, това си е реалната ситуация и хич не е смешно) https://www.youtube.com/results?search_query=%D0%BA%D0%B0%D0%BA%D0%B2%D0%BE+%D0%B5+%D0%B4%D0%B0+%D1%81%D0%B8+%D0%B1%D0%B0%D1%82%D0%BA%D0%B0
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: декември 24, 2014, 08:27:24 »

И за да не започвам този хубав ден с такава глупост, искам да пожелая на всички вас, на вашите семейства и любими хора да бъдете много, много здрави, да бъдете упорити, да бъдете добри и да имате много поводи за усмивки!

Сервирам за старт на деня любимото ми ....... ароматно греяно вино  Wink



ииии рецепта за ентусиастите  blum

Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines