Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 04:23:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема декември - 30 дни до пенсиониране по стаж и  (Прочетена 131655 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: декември 14, 2014, 14:19:56 »

Ми мен ще ми излезнат не повече от 20 лв на кошница, говоря украса, самата кошница и пълнежа. Просто следя промоции и намерих свестни кошници. та ми се види добре като за калпак.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #256 -: декември 15, 2014, 11:00:15 »

хелоооооуууууу... Върнах се... обратно на работа, обратно в ежедневието, но пък с достъп до читав нет... Сега захващам да ви чета, междувременно , я кажете имахте ли фирмени коледни партита? Хубави ли бяха ? къде?  santz DEER нещо ми е коледно
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: декември 15, 2014, 11:02:21 »

Добро утро,опус добър ден!

Аз днес съм почивка след почивните дни  tease

Едното ни фирмено парти ,което аз организирах на персонала беше в една битова кръчма в Велико Търново.Те си избират заведението.А другото фирмено парти ,което на нас компанията ни организира е вдругиден в бар Рафи - София.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #258 -: декември 15, 2014, 11:09:30 »

milenkata добре дошла обратно в реалноста  Bravo give_rose

Нашето коледно парти мина, за мен беше ужасно, за останалите не врявам. Първо нали бяхме на коктейл и след това в Ялта, на коктейла беше супер, обаче в Ялта беше много натъпкано с хора, силна музика, пияни мацки, Рафи пя. Гледах че хората си се забавляваха, ама то като си бременнена и седиш само на супер силна музика няма как да ти е забавно. ММ се напи прибрахме се в 00:00,  добре че си го прибрах, че милия се оплакваше как постоянно се обяснявал на служителките му че е женен и да бягат далече от него. Ама то много разгонена работа тия жените бре, понеже в нашата фирма са повечко момиченца майкооо само гледаха да докопят мъж, особено от моя екип че ги държим отделно от останалата част на компанията и са като ВИП хихихи. Чакам днес да дойде някой да ми раскаже клюките, за едни видях че са се сгаджосали smile

svekarva Чеситит ти Мастер/Магистър, много хубав! Да му носи много късмет дипломата!

fiibi_bg Честит рожден ден на патерица!

Подаръци ще даваме само на свекърите, даже за първа година го измислихме супер лесно, намерихме в Еником някакава специялна дъска за режене на сирена ама с нож с всичко, ще потърся за поредна година и хубав стелаж за вина, много иска свекъра но не намирам. Той си пада много по вина, събира, мирише ги абе образ е smile

Многоооо ми се спииииии

Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #259 -: декември 15, 2014, 11:21:27 »

Оооо, Секьрва да ме прощаваш на недовидялото. Честит ти Магистьр !!! Браво на него, че е издьржал на всичко и е успял да завьрши ! Комплименти и специални поздрави да му кажеш  give_rose give_rose give_rose
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #260 -: декември 15, 2014, 11:50:34 »

Mда Свекс - много ти е хубав пу-пу smile
И висок хахахах...

Мариолка - това парти звучи като кошмара на съпругата LAUGHTER funnytooth
И ние имахме в петък, беше много хубаво - бяхме в Рубаят на НДК, хубава кухня, бяха наели готин ДЖ имаше и игри - абе добре организирано беше. Хареса ми. Но... понеже с теб сме през няколко седмици в бременността - и аз като теб 12.30 вече един колега ме изпращаше до таксито аххаха Днес разбрах че колегите до 06.00 са изкарали и много са се забавлявали smile

По повод подаръците - я дайте идея на свекърите какво да купим? Иска ни се да е нещо малко по- така, ама нямаме идея какво.Заслужиха си го хората и искаме да им покажем че ги ценим smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #261 -: декември 15, 2014, 12:22:05 »

О, добър ден!
А така, завръщайте се, няма само ние да пишем....
Аз тази година с подаръците ще го раздавам "лабаво". За приятелите има по бутилка хубаво вино и торбичка със сурови ядки. За най- близките роднини още плета дрехи за чаши. Съжалявам, защото отнема време, а и има купешки много красиви. На майка ми и леля ми намерих одеала с ръкави, но много по дебели, от тези, които продават в Кауфланд. Остава ми племенника. Него го абонирах за книжките на Крокотак. Омръзна ми да свалям и разпечатвам. Той като разполага с повече екземпляри, само драска и ги хаби. Да си ги пази, а и ще се радва "на периоди", че сега отвсякъде валят подаръци. Купила съм му една разкошна прежда в син цвят и направо ме сърбят ръцете да почна да плета. Той вече е голям, ще стане през февруари на 5 и много се чудя дали да я правя с някаква картинка или да е едноцветно. crazy На синовете подаръците са в звонк, няма какво да се мотам с неща, които после ще изхвърлят. Изобщо, давам го практично - аз също казах какво да ми подарят, като си идва големия.

Имаме хубава зала и коледните тържества ги правим там, като наемаме фирма за кетъринг. Досега все бяха на блок маса, тази година ще опитаме със сервиране по маси и седящи места. За мен първия вариант е много по- добър, но чувам мрънканици, та да видим. Младите отидоха вече на ресторант и после на дискотека. Нас не ни поканиха, дето се вика "за пред свят", нямаше и да идем, ама ни е криво.
Не зная, аз не харесвам грандиозни коледни партита на фирми. Не ми върви някак да си оставям семейството и да хукна индивидуално по дискотеки и то точно с колеги. С хората, с които сме били по- близки от предишните работи се събираме на ранна пролет. Сега, около Коледа всичко е задръстено, кувертите надути и ако особено ни набутат с непознати, ефектът се губи.
Аз да се върна към заглавието на темата Wink. Както вече писах, през декември ми беше и първият работен ден. Спомням си го съвсем ясно. Още не бях дипломирана, готвех си дипломната работа, но трябваше да започна, за да спасявам Родния от разпределение в Сатовча. Първо отидох при Генералния Директор да му се представя. Той естествено знаеше защо започвам няколко месеца по- рано, но много изпитателно се вгледа в корема ми. Хехе, ами как няма да гледа, като освен, че почнах работа, щях и да се омъжвам след няколко дни. Накрая попита в прав текст дали съм бременна, зарадва се, че нямаме все още такива планове и лично ме заведе в Цеха за нестандартно оборудване. Леле, 200 мъже и само една жена, на възраст....Дадоха ми манта, ама аз нали съм височка, та ми дойде доста над коляното. Като нямах още диплома на инженер и ме назначиха като "шлосер- матричар". Пък това е много отговорна работа, не става без да си имал стаж няколко години като стругар или фрезист. Щях да умра...Веднага ме наобиколиха и ми казаха, да не се притеснявам, дадоха ми четка и боя и ме накараха да боядисвам ръчо мотокари за износ по второ направление, демек в западна посока, не към СССР и СИВ. Та три месеца, докато не защитих, разкрасявах мотокари. Научиха ме и да ги превозвам на малки разстояния, само и само да може ръката им на лоста да е по- близко до мен. Пък аз се дърпах и ядосвах, де сега някой да се закача така...Много ми се радваха, на ръце ме носеха. Даже ми правеха серенади в цеха и ми пееха онази песен "....и с пълни шепи пий наслада, че няма да си вечно млада!", ама кой да ги слуша Wink. Работата в цеха много ми помогна после. Не бях като останалите нови колеги надут нов инженер, на когото с кеф да скроиш номер, а си бях една от тях. То и аз помагах с каквото мога, имаше момчета, които учеха задочно, правех им преводи от немски на чертежи, че и на лични техники, попълвах формуляри, носех и взимах детайли от складовете. Тогава се наложи да се науча да работя с мъже, нещо изключително ценно и полезно в живота ми после Wink
Та така, хайде сега пак да рАботим! Оф, имам няколко грешни пълни члена, няма да поправям...
А, докато се наканя, доста хора писали. Благодаря ви за пожеланията към магистъра, всички много му се радваме. Калпазанинът не си е махнал козята брада Wink, не ми харесва така. Ето го тук в цял ръст, с единствената колежка /за съжаление много омъжена, с три деца/ от групата им. Много обичат да се снимат с него, нали е височък /2.13 с маратонки/. Викам му да взема пари, поне по 1$, все кяр ще е. Wink


* s madama.jpg (34.88 KB, 554x748 - видяно 144 пъти.)
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #262 -: декември 15, 2014, 13:06:06 »

Ееее супер хубавес пу-пу да не му е уроки ! Блазе му значи… Така с тогата и шапото, дай Боже и аз да стигна дотам някой ден.

Много се посмях на разказа ти. Стана ми едно мило и комунистическо. Сетих се нашите как бяха инженери в завода за Авто-части  heart heart heart Хубави времена бяха…

И ме зарази сега цял ден да си пея стари градски  girl_haha
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: декември 15, 2014, 13:20:17 »

Миленка добре дошла.
Аз нямам коледно парти от моята фирма. То сигурно ще има, ама миналата година никой не се сети за мен. Та едва ли сега. Пък и аз съм с такова схващане, че като е фирмно парти, фирмата трабва дя плати. Е говорим за примерно салата с питие или нещо, пък от там всеки си решава. Ама при нас съм резервация се прави и ти събират пари за куверта. Та не стига, че си плащаш ми не можеш и да си избереш какво да хапнеш. А бе крива работа. Даже понеже една година почти никой не искаше да ходи, та административния директор заплаши, че ще удържа куверта от заплатата, пък които иска да ходи. Е не го направи, ама само ядоса хората преди празниците.
За сметка на това ще ходим на коледното парти на съпруга. Техния шеф е уникален. Кани персонала с цялото им семейство и то не къде да е ми в Санкт Петерург. И всичко си е за негова сметка. Отделно преви и томболи с награди. Бе супер се получава. Освен това и колегите му ще разберат, че ще си имаме бебче, та ще е интересно и като реакции.
Свеки да ти е жив и здрав дипломанта, да си намри лесно работа по специалността. Бе я кажи с кво ги храниш момците. Такава височина си е завидна. Аз едно време голям зор имах да си намирам гаджета. Все едни дребни, човек обувка не може да обуе.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #264 -: декември 15, 2014, 13:27:02 »

ooooo на мъжа ти партито звучи много якоо smile

Но резил за твоята фирма... Коледно парти се плаща от фирмата! Дори ако няма бюджет за такова, се купуват разни дребни сладки и една две бутилки вино за офисно парти и пак става. Колкото хората да си кажат наздраве и да се почерпят... Много глупаво - шефа ти не знам как я мисли тая работа
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #265 -: декември 15, 2014, 13:53:06 »

Свеки да ти е жив и здрав дипломанта, да си намри лесно работа по специалността. Бе я кажи с кво ги храниш момците. Такава височина си е завидна. Аз едно време голям зор имах да си намирам гаджета. Все едни дребни, човек обувка не може да обуе.
:funny:Същата работа с обувките бях и аз - все дребни /нормални/ ми се лепяха. Аз съм казвала, ама пак, че е много интересно. Имах си един кандидат, от потекло - богат с апартамент в Центъра, от Пловдив, стоматолог. Специално за него си купих бабешки пантофи и ги боядисах с боя за вълна, да станат бордо. На второто излизане, рече да ме целуне и се качи на тротоара. Аз, нали съм патка, взех, че се разсмях и нищо не се получи. Пък готино момче беше - хубав, умен, забавен. Ама на, останахме си само приятели. Съвсем случайно се случи така, че малкият син му падна в ръцете поради липса на зачатъци на постоянни зъби и аз бях с него. Тогава ми каза "Ако не се беше смяла, сега детето щеше да е нормално!" Хехе, това за зъбите е наследствено по мъжова страна, единият племенник също е без зачатъци на резци.
Пънки, този е злояд от малък - яде само скъпи неща. Не е помирисвал саламурено сирене, само кашкавал и вносни сирена яде. Wink Трябва да е прясно приготвено, такива неща от предния ден - не. Хич и не искам да си спомням какво чудо беше, пък и още е. Ама сега сам си готви..."Или махни този буламач от масата, или отивам да си купя дюнер!" - това са приказките, които чувам в 70% от случаите като се върне тук. Яде предимно постно /само охладено пилешко гърди, заек, риба и кюфтета, ама аз да съм мляла каймата ида съм ги правила/. Оризът е заменен с киноа, амарант или в краен случай с кус-кус, зеленчуци всякакви и почти всички плодове. Няма леща и фасул...елда, нахут и разни други по-скъпи неща. Да го хванеш, че...Ама така ми се пада, брат ми е същият, а аз все правех забележки едно времена майка ми, че го лигави.
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #266 -: декември 15, 2014, 14:20:28 »

Инче,писах ти на лични,ама нещо не ме отразяваш  sad
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #267 -: декември 15, 2014, 14:35:01 »

Сьжалявам, щях да ти пиша, ама исках надьлго, но понеже уча чаках да ми се отвори пауза, а тука пиша така по две думи.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: декември 15, 2014, 15:03:57 »

Свекс, честит ти дипломант!
Да си маха тази брадичка, и аз съм на това мнение.
Тоз Мистър Каприз, лъвското величие ли е като зодия? smile
Аз също имам много претенции към храната, защото съм злояда и гнуслива.
За зъбарят ме уби, то затова човек тр да внимава на кого се хили  pardon blum

Миленка, добре дошла!
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: декември 15, 2014, 15:10:29 »

ООО, свеки, прати ми го за месец и ще види. Аз квато съм лоша или ще яде или гладен ще стой. При мен няма такива. Не че мъжа ми не е същия. В смисъл че е злояд, ама не си пада по скъпи неща. Обаче като намаля бюджета да видиш как си хапва квото има.
Пък да ти кажа и дребната не я лигавя. Ако яде нещо - яде. Ако не - да стой гладна. Аз няма да ставам робиня в кухнята.
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines