Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 01:24:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема декември - 30 дни до пенсиониране по стаж и  (Прочетена 131360 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« -: декември 01, 2014, 10:23:49 »

Добро утро!
Да взема да направя тема за декември.
Изпотрепах се да намеря снимка в работна поза...Ама няма, все по купони и екскурзии. Тя моята стана като песни с трудова тематика от родопския край - има само една "Тръгнал ми Тодю на гурбет". Обаче пък той взел, че се върнал, защото си забравил тютюна funnytooth
И така, остават 30 календарни дни до моето пенсиониране. Дай, Боже, всички да стигнете до този момент в сравнително добро здраве и бистър ум! Wink
Миленката питаше какво ще е първото нещо, което ще направя като се пенсионирам. Ами ще си подменя задграничния паспорт, че изтича през март.
Пожелавам ползотворен месец, сняг /по желание/, слънце, много весели празници, подаръци, вдъхновение и да си свършим все пак служебните работи!


* rabotna.JPG (51.41 KB, 640x571 - видяно 384 пъти.)
« Последна редакция: декември 01, 2014, 10:28:14 от svekarva » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #1 -: декември 01, 2014, 10:31:05 »

Опа, още една! Как се хиля като ряпа, вече с очила. Това е седмица преди ремонта на стаята ни.Съвсем подхожда за свекърва  Wink


* IMG_0002.jpg (39.61 KB, 640x480 - видяно 364 пъти.)
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #2 -: декември 01, 2014, 10:47:09 »

Честито последно работно месече Свеки heart, ако изчакаш средата на януари за паспорта, за да си правим компания на гишето, нали и имена трябва да сменям, та да запазим доброто настроение, че като знам каква досада е, от сега се скапвам

По този повод, взехме тук интернационално свидетелство за брак, няма на Български обаче, дали ще го одобрят или пак трябва да се превежда?
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: декември 01, 2014, 10:55:10 »

Добро утро smile
Свеки, честит последен работен месец. Още малко и после ще се отдадеш на заслужена почивка smile yahoo
Дойде едни от най-любимите ми месеци от годината. Толкова обичам декември и ми е толкова празнично през целия месец, че няма на къде. По този повод кафенце от мен smile

Лек и успешен ден на всички give_rose
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: декември 01, 2014, 11:19:15 »

Свекърва smile  Много слънчев човек си. smile

Честита тема.
Декември ми е много празничен. Макар и да не обичам зимата, празниците ме зареждат с настроение.

Аз пък каква съм заблеяна, сутринта писах в страта тема от Ноември. Ама айде нищо, след малко ще си прехвърла поста тук. smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #5 -: декември 01, 2014, 11:23:07 »

еее взе та си направи тема сама нали, хихи, ами изпревари ма, нали е 1во число и едвам смогвам  girl_impossible

Да ти е честит последният месец на работа. Ах че хубаво. Надявам се и пенсийката да е хубава

Нали искаше снимка с жезъл

Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #6 -: декември 01, 2014, 12:03:37 »

Ехее, айде свекърва, по-лежерно последния месец на работа, свърши всичко, което ти се иска и според мен мпожеш да си позволиш някоя досадна задачка да я завещаеш на следващия в щафетата! smile да напълниш новия паспорт с печати! smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #7 -: декември 01, 2014, 12:16:32 »

Хахахаха,mariola85! На тоз много му настръхнала лисицата! funnytooth Взимам го, да върви и да тропа пред мен!
Като за последно, ще ми стопят лагерите...Трябва да назначим около 12 нови продавач- консултантки. Една я питам, ако вафлата ми струва 1.25лв., а ти дам 1.50лв., колко ще ми върнеш? Тя ми отговаря "Ами ще маркирам 1.50лв. и ще излезе колко да върна!" Пак хубаво, че не каза "Ааааа, такава вафла няма!" Иначе е завършила техникум и е бетон - твърдо 3. Как по физическо не се е напънала да изкара 4  sad, просто ми е чудно. Налага се да цитирам ББ -"такъв ни е материалът"
Vivi20, хехе, благодаря, ще се постарая!
« Последна редакция: декември 01, 2014, 12:41:34 от svekarva » Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: декември 01, 2014, 12:38:42 »

Свекърва, хубав месец и от мен! Пожелавам ти да си все така ведра, забавна и с разностранни интереси!
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #9 -: декември 01, 2014, 12:42:39 »

ама сега, колко малоумен трябва да е човек Свеки, ужас направо.

Мен ме е срам, че не съм си взела дипломата за средно образование не че ми трябва тук де, всъщност директора ми беше поставил ултиматум, една от двете с приятелката ми да напусне училище.
Аз го направих, тогава си вдигнах чукалата и заминах. Разчу се, директора го достраша, започнаха да ми звънят да се връщам, да бе да, това да не е концерт пожелание, 2500км.

Инсцинираха, че съм била там последните 2 месеца, т.е. отсъствия нямам, но имам 2 изпита, хаха  funnytooth
английски и счетоводство
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: декември 01, 2014, 13:32:59 »

svekarva, а не така с физическото - там ми беше най-слабата оценка (4.50  blush) Но никак не ме бива в бягане, скачане и т.н. - колкото и да се напъвам и да се мъча. Имала съм години, когато не мога да покрия дори норматива за тройка.  Oh my ... Спасяваха ме от 2-ка за срока/годината гимнастическите неща - там се справях. И добре, че имаше и такива, иначе сигурно щях да съм още във втори клас.  funnytooth
Честно казано, ако не беше оценката по физическо, щях да съм първенец на випуска по успех - още ме е яд.  diablo Не е адекватна системата за оценяване там, според мен - би трябвало да се оценяват усилията, старанието, а не чисто физическите възможности. Все едно да пишеш на инвалид двойка, че не можел да тича.  crazy
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #11 -: декември 01, 2014, 13:41:40 »

svekarva този е от Game of Thrones, Питай малкия син, той е в течение сигурно smile това е много популярен меме по нета smile

За касиерката, ами хитра мома бре. Така виждаш дали знае как бързо да отговори на нещо което не знае как се прави. Напомня ми на малката братовчедка. 3 клас някъде затворили я техните да учи таблицата за умножаване, и тя звъни от домашния ( безжичния) на всички роднини да пита колко е 5x5, 6x3  girl_haha, И до ден днешен няма по хитър човек от нея.

Ох физическото не ми го напомняйте, още си спомням двочекор ( не знам как се казва това на български)  в баскетбола, как не успях да го науча как се прави, при брат баскетболист
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: декември 01, 2014, 13:47:26 »

Честита нова месечна/специана за свекърва тема!

mariola85, любов моя, разби ме с тоя шон бийн  funnytooth funnytooth funnytooth

Ние събота и неделя бяхме при наште и направо не можех да реша на кой да се глезя по-напред. Нашите  ми одисаха и ми купиха елха за си украся с играчките от детските ми години, а ми купиха и коледен подарък - фотоапаратче, малко. Мисля, че бях споменавала, че искам малко, което да си го влача с мен, че другота ми тежи.

menyanthe и мен ми беше тегаво по физическо, особено в 5 клас докато му схвана цаката. До 4ти играехме на ластик, а в 5 ти едни нормативи, едно чудо. Накрая баща ми ходи с едно уиски при директора, да помолят учителя да ме изпита на някои работи пак, че да изкарам за 6 (много малко не ми достигаха точки)
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: декември 01, 2014, 13:50:51 »

pandapanda, моите родители никога не биха направили подобно нещо, а и за тях физическото "не е важно" и не се трогваха много от това. Няма значение вече, де. 
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: декември 01, 2014, 14:00:01 »

Добър ден!
Дойде и Декември, ах как го обичам този месец  heart heart heart, ама то едва ли някой не го обича.
Свекърва, я кажи кое преобладава- нетърпение да си свободен човек и да не ти се налага да ходиш на работа  или носталгия, че един етап от живота ти приключва?
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines