Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:09:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Здравейте, тъй като нашите халки са матирани и разбрах , че мата падал бързо. Вярно ли е това?
Диляна Арнаудова - 0 (0%)
Сватбени халки - 0 (0%)
Общ брой гласове: 0

Страници: 1 ... 34 35 [36] 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките - 14 та част  (Прочетена 190472 пъти)
 
Dilyana1989
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #525 -: февруари 09, 2017, 18:34:52 »

Здравейте, извинявам се за намесата, но може ли да ми кажете мнение за матираните халки?
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #526 -: февруари 09, 2017, 19:20:29 »

Dilyana1989, нашите халки са матирани (фин мат, който бижутерът не препоръчваше, но на мен ми стоеше груб другия). Носим ги от 17 септември без сваляне  heart (е, ако има някаква тежка работа я махам, за да не я надраскам). Всичко си им е наред, матът не пада. Има няколко драскотинки и там халката изглежда по-лъскава, но не е много забележимо. Мисля си, че направихме правилния избор с такъв вид повърхност, защото надрасквайки се, халките не изглеждат захабени, както понякога се получава при гланца.

« Последна редакция: февруари 09, 2017, 19:36:38 от Bube » Активен
Dilyana1989
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #527 -: февруари 10, 2017, 10:26:37 »

Благодаря ви, нашите са с груб мат, грапава е повърхността и ми бяха казали, че много бързо щял да падне и щяло да бъде грозно.
Активен
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #528 -: февруари 20, 2017, 18:26:05 »

Мели, прекрасни халки си имате! Поздравления за добрия вкус! Между другото имате абсолютно същите халки като нашите. Една единствена разлика има, че на твоята има камъчета, на моята няма, но дизайнът, цветовете на златото и въобще моделът е 1 към 1. Като се има предвид, че нашите халки са правени по мое описание директно в ателие в чужбина и не бяхме виждали там подобен модел /говоря за 2008 г./, направо се слисах като видях тази снимка, все едно гледам нашите халки. Прекрасни са! Аз не си свалям халката, много бързо свикнахме с тях и не сме имали никакви проблеми с тях! Дай Боже и вашите да са толкова здрави и винаги да ви харесват толкова, колкото сега! Весела сватба и щастлив брак ви желая!

Леле наистина ли! Много се радвам, че не само ние ги намираме прекрасни! Имаш ли снимка може би! Наще си ги купихме тук в Германия от 123gold и сме много доволни! С такъв кеф ги носим и всеки път като ги видя ме изпълват с радост! Благодаря за прекрасните пожелания и на вас много обич, щастие и усмивки пожелавам!  heart
Активен
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #529 -: февруари 20, 2017, 18:28:27 »

Dilyana1989, нашите халки са матирани (фин мат, който бижутерът не препоръчваше, но на мен ми стоеше груб другия). Носим ги от 17 септември без сваляне  heart (е, ако има някаква тежка работа я махам, за да не я надраскам). Всичко си им е наред, матът не пада. Има няколко драскотинки и там халката изглежда по-лъскава, но не е много забележимо. Мисля си, че направихме правилния избор с такъв вид повърхност, защото надрасквайки се, халките не изглеждат захабени, както понякога се получава при гланца.



Уникални са и халките и годежният пръстен!!!

Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #530 -: февруари 20, 2017, 22:00:57 »

Мерси, Мели  give_rose
Активен
iv4eto_k
Новак
*
Публикации: 9



« Отговор #531 -: март 18, 2017, 16:51:54 »

Казвам "здравейте" на всички  Wink Нашето решение за халките, с годеника ми, може да се стори странно на някои, но ние сме безкрайно доволни, а ето и подробностите.

Доста време се чудехме кога и как да започнем с приготовленията за сватбата и решихме, че каквото и да стане все ще ни трябват халки, та това беше първото нещо, което разглеждахме, премисляхме и закупихме. Разхождахме се доста из София главно, тъй като живеем тук, но попадахме все на дизайни, които не ни харесваха или не бяха удобни или просто бяха твърде скъпи, имайки само едно миниатюрно диамантче.

Та, поръчахме халките си от etsy.com. Предполагам доста от вас го знаят, но за останалите - онлайн платформа където различни видове бизнеси за ръчно правени неща или антики могат да управляват свой собствен магазин. Аз лично също имам магазин там на различна тематика. Може да ви звучи странно и несигурно, но аз съм пазарувала от там десетки, даже стотици пъти и дори сега бях изключително доволна от отношението. Халките ни са различни, не харесвам твърде обикновени дизайни. Моята е тънка и нежна, със сапфири по горната част на халката и флорална гравюра по златната част. За цената, за която тук щях да купя семпла халка с много малко диамантче, да платя заплатите на магазинери, наема на магазина и т.н. имам уникална такава, изработена от страхотни мили хора и професионалисти с много повече камъни. Помогнаха ми и с изчислението на размера и нямаше никакъв проблем.

Халката на годеника ми е всъщност от титаний. Навлизащ метал за изработка на халки. Цената му е по-близка до тази на среброто и стоманата, а като характеристика е неразрушим. За мъжете като моя, които обичат да се завират по колите, да майсторят разни неща, това е перфектния материал тъй като никога няма да се надраска. Дамите внимаваме повечко с бижутата  good Неговата халка има само едно малко сапфирче, така че си отиват с моята  yahoo И така.

Разнообразието в този сайт е толкова голямо, че цял живот няма да ви стигне да разгледате, но си струва, защото такива модели няма да намерите никъде, особено на българския пазар.
Активен
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #532 -: март 19, 2017, 00:31:44 »

iv4eto_k честито за халките! Дай снимки! Аз много пазарувам от етси, хубаво е да се подкрепят творците и малкия бизнес, а кой не обича уникати и нестандартни неща!
Активен
iv4eto_k
Новак
*
Публикации: 9



« Отговор #533 -: март 19, 2017, 10:52:21 »

За момента нямам професионални снимки  smile Тези са от телефон, но ето ги все пак.

Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #534 -: март 20, 2017, 09:21:40 »

Влюбих се в тези халки.Разкошни са перфектен избор. Bravo Bravo Bravo
Активен
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #535 -: март 20, 2017, 22:53:21 »

Аааау прекрасни са!!! Произведение на изкуството!!!
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #536 -: март 21, 2017, 10:33:04 »

Много красиви халки, iv4eto_kособени женския вариант! Да си ги носите със здраве  smile
Не съм съгласна само, че в България не можеш да намериш добро качество на ниска цена. Има много талантливи бижутери, какъвто беше нашият - разбран, отзивчив, обяснява ти всичко и накрая дори не ни излезе скъпо, пък са наш дизайн.
Активен
Sannytta
Новак
*
Публикации: 11



« Отговор #537 -: април 10, 2017, 16:09:17 »

Здравейте,
Ето и моите халки.Сватбата е на 30.04.2017 в Бургас. Направих ги в ателието на Трепечови.Много съм доволна. На моята халка има 5 малки диамантчета. Неговата е без.Цената е добра и изработката е отлична. Препоръчвам! smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #538 -: април 10, 2017, 16:14:45 »

Браво, Санита! Честита да са ви и със здраве да ги носите  good

Най-любимата ми покупка за сватбата, така се вълнувам като се сетя  heart heart heart
Активен
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #539 -: април 11, 2017, 13:31:44 »

Sannytta много ми харесват халките ви! Със здраве да си ги носите!
Активен
Страници: 1 ... 34 35 [36] 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines