Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 05:42:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Здравейте, тъй като нашите халки са матирани и разбрах , че мата падал бързо. Вярно ли е това?
Диляна Арнаудова - 0 (0%)
Сватбени халки - 0 (0%)
Общ брой гласове: 0

Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките - 14 та част  (Прочетена 191368 пъти)
 
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #510 -: юни 21, 2016, 13:11:26 »

Steker, ние взехме нашите халки през април, от Дуо - 64 лв/грам: това е 24лв. труд и 40 лв. злато. Съответно, ако си занесете ваш материал, ще плащате на грам само цената за изработка.

Ние сме много доволни, макар още да не сме започнали да ги носим (аз моята си е пробвам, често-често, де  Wink )
Късмет!  good
« Последна редакция: юни 21, 2016, 13:23:55 от Bube » Активен
Steker
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #511 -: юни 21, 2016, 14:40:55 »

Мерси на всички за отговорите цената е доста приемлива (ако все още е толкова де) днес минах от там, въпреки че прочетох, че не работи и естествено не работеше. Но определено ще изчакам до 28-и. Отивам на да търся в темата за шивачки за рокли за шаферките  mega_chok Дано има и такава тема
Активен
florence
Ентусиаст
**
Публикации: 67



« Отговор #512 -: август 19, 2016, 15:06:17 »

Виждам, че се коментира предимно за София, но ще споделя и за нашите халки.
От Пловдив сме, много се чудихме какви и от къде да си вземем. В крайна сметка, угодих на младоженеца и склоних да са абсолютно изчистени, като единственото ми условие беше да са по-широки. Тесните халки не ми харесаха. Свекър ми ни заведе при златар, с много добри препоръки от доста претенциозни негови приятели - Еньо Буров. Казахме си изискванията, казахме какъв ни е бюджета, той ни предложи долната част да е извита. Така не задържат влага, влизат по-лесно и не усещаш дискомфорт. Наистина е така. След като си ги взехме (направи ги за две седмици!!!), останахме повече от доволни.  good good good
Активен
hortenzia_92
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #513 -: август 29, 2016, 16:21:17 »

Аз държах да са максимално изчистени и да са изработени от бяло злато.Той се съгласи и направихме поръчката в София.
Активен
Neven85
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #514 -: август 29, 2016, 22:52:09 »

Ние ги поръчахме в Сара Трейд в Раковски и мога да кажа,че са много любезни и бяха готови на точната дата на която се бяхме уговорили да ги вземем.
Активен
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #515 -: ноември 19, 2016, 23:21:23 »

Здравейте и в тази темичка! Ние днес поръчахме халките и понеже още не можем да решим с какво да ги гравираме ни дадоха време до понеделник да решиме. Иска ми се да е нещо по-интересно от инициалите и датата на сватбата, но на нищо не мога да се спра. Любимият е доволен с иметата и датата... вие какво гравирахте?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #516 -: ноември 21, 2016, 08:10:13 »

Всеки гравира различно.. Ако имате любима песен като двойка, може да е заглавието или някаква част от песента, някаква сентенция, която описва връзката ви и е кратка.. Някакви символи, които да са значими за вас... В случай, че нямате съгласи се да е просто имена и дата или само дата.. Няма смисъл да си измисляте някакви неща, които да гравирате и да не значат нищо реално..  pardon

Ние гравирахме датата+имената поради липсата на нещо, което наистина да е значимо за нас... Харесвах много мисли и неща, които други хора са гравирали, но те са значими за тях, не за нас  pardon
Активен
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #517 -: ноември 21, 2016, 22:12:11 »

Благодаря, много разумен съвет! Решихмепда е Моето лично име и Неговото лично име след тях 2 преплетени сърца и датата на сватбата. Дата ще е на подписването в съвета, сега на 29ти декември живот и здраве, а не на църковния ритул, който ще е юли и повече за шоу на близки и приятели. Ние и двамата не сме религиозни. Сега остава да чакаме... дано по бързо да станат, но ни обещаха до 15ти декември да са готови пък ще видим...
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #518 -: ноември 21, 2016, 22:42:08 »

Здравейте и в тази темичка! Ние днес поръчахме халките и понеже още не можем да решим с какво да ги гравираме ни дадоха време до понеделник да решиме. Иска ми се да е нещо по-интересно от инициалите и датата на сватбата, но на нищо не мога да се спра. Любимият е доволен с иметата и датата... вие какво гравирахте?

Ние нашите ги гравирахме така "Г & Б 13.06.2015" ръкописно и се получи много хубаво..
Активен
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #519 -: ноември 22, 2016, 19:09:30 »

Да и ние също ръкописно. Нямам търпение да ги видя готови!
Активен
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #520 -: декември 15, 2016, 21:57:30 »

Взехме си халките днес и направо не мога да спра да им се радвам! Толкова ми се виждат красиви! Комбинацията от сиво и червено злато е много нежна, а диамантчетата макар и малки са толкова бляскави... просто не излизат на снимките и наполовина толкова хубави колкото са в действителност!

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #521 -: януари 03, 2017, 16:03:39 »

Да са ви честити, Мели. Писала съм и преди, че халките и за двама ни, бяха най-сантименталната покупка. Няма по-прекрасно нещо от това, да си ги носите. Не разбирам и никога няма да одобря младоженци, които не носят халките си  NO

Халката на ММ му стана много голяма и през лятото, докато бяхме на море я изгуби. Никога няма да забравя, че очите му се насълзиха и над 3 часа той и приятелите му бяха ангажирани, да я търсят, безуспешно разбира се. Когато се прибрахме в София, първото нещо, което направи е да отиде, да си поръча нова. Когато си я взе, ме накара да му я сложа и каза, че се е чувствал ужасно докато не я носел, че е станала част от ръката му, както аз от сърцето му heart  Почувствах, че ще полетя  heart Естествено сега я носи винаги  heart heart heart
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #522 -: януари 10, 2017, 00:07:06 »

Със здраве да си ги носите, Мели! Наистина са много хубави и нежни  heart
Активен
mariestrellas
Сватбар
***
Публикации: 199



« Отговор #523 -: януари 10, 2017, 09:45:30 »

Мели, прекрасни халки си имате! Поздравления за добрия вкус! Между другото имате абсолютно същите халки като нашите. Една единствена разлика има, че на твоята има камъчета, на моята няма, но дизайнът, цветовете на златото и въобще моделът е 1 към 1. Като се има предвид, че нашите халки са правени по мое описание директно в ателие в чужбина и не бяхме виждали там подобен модел /говоря за 2008 г./, направо се слисах като видях тази снимка, все едно гледам нашите халки. Прекрасни са! Аз не си свалям халката, много бързо свикнахме с тях и не сме имали никакви проблеми с тях! Дай Боже и вашите да са толкова здрави и винаги да ви харесват толкова, колкото сега! Весела сватба и щастлив брак ви желая!
Активен
Dilyana1989
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #524 -: февруари 09, 2017, 15:14:44 »

За колко време пада мата от халката?
Активен
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines