Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 01:09:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Здравейте, тъй като нашите халки са матирани и разбрах , че мата падал бързо. Вярно ли е това?
Диляна Арнаудова - 0 (0%)
Сватбени халки - 0 (0%)
Общ брой гласове: 0

Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките - 14 та част  (Прочетена 191962 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #405 -: август 12, 2015, 10:40:35 »

оххх Feribotka  повечето неща май стават както той иска  crazy

Хахахах явно твоят е от по-активните  pardon Нищо де, поне взима някакво участие, че иначе са тотално встрани от цялата организация Wink
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #406 -: октомври 12, 2015, 12:22:41 »

Знам, че поне на няколко  булки от тук халките ви са от DUO (че как иначе като прочетох за бижутерията във форума), ще ми кажете ли работят ли и по снимка? Смисъл с мъжо харесахме базова концепция как да изглеждат халките ни. Определено не искаме 1 към 1 с въпросната снимка и можем да обясним по нея какво да се промени, но работят ли така там? Сайта 100 пъти го четох, но това с "изберете си собствен дизайн"  не мога да го разбера на 100 %, тъй като реалзно избираш между няколко базови...  Hmmm
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: октомври 12, 2015, 12:31:36 »

Да, там ще го направят точно както искате, момчето отделя много време да обясни, да пробвате всевъзможни модели и да "сглобите" това, което искате  good
Моята халка за 2 месеца носене не прилича на нищо вече, на ММ е напълно ок  blush
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #408 -: октомври 12, 2015, 12:33:37 »

Да, там ще го направят точно както искате, момчето отделя много време да обясни, да пробвате всевъзможни модели и да "сглобите" това, което искате  good
Моята халка за 2 месеца носене не прилича на нищо вече, на ММ е напълно ок  blush

Не прилича на нищо??? Смисъл изкривила се е или нещо подобно?  shok
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: октомври 12, 2015, 12:36:54 »

Цялата е надрана, точно отгоре много, а халката има "предна" страна, вече и доста жълтее (от бяло злато, с родий е отгоре) cray
Може и от експлоатацията да е, не знам, но нито мия чинии, нито пера, нито работата ми го предполага. Момчето ме предупреди, че така ставало с родий, но чак пък толкова не очаквах.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: октомври 12, 2015, 12:45:00 »

Работи по модел на клиента, занесете му снимката  good

Моята халка си е супер, месец по-късно, но съм с бяло злато, без покритието от родий, на фона на годежния ми е едина идея по-жълто, но е супер и нямам намерение да слагам родий.. Имам диамантчета отгоре, т.е има "предна страна", но дори отдолу не е много надраскана.. Доста е широка и си мислех, че ще си личи много като се дере, но за сега е супер  good
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #411 -: октомври 12, 2015, 12:53:34 »

Много благодаря за инфото и на двете ви!

До сега обиколихме само 4-5 малки магазинчета, имаме време  blush Но понеже от всичко, което гледахме и пробвах, ми пасна най-много стандартната изчиствена халка. Но тези и двамата ги харесахме и той най-накрая каза на някакви халки, че "стават", иначе отивахме на неговата идея- пръстени тип Властелинът  lol (и това ще си го нося де, амаааааа)
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: октомври 12, 2015, 12:59:09 »

Тони, и на ММ е без родий и си е екстра, ама пусто много ми жълтееше на мен и сега връщане назад няма, мисля да ида да ми сложи отново родий  Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: октомври 12, 2015, 13:04:16 »

Тинче, аз тогава много се чудех, но момчето ме посъветва да изчакам, понеже беше май, до септември имаше много време. Аз много се колебаех.. Даже в последния момент на 3-ти септември ходих до магазина, но бяха в отпуск до 10 и тогава си казах (както всеки път, когто нещо не ми се получи  crazy ) "Ето това е знак, че не трябва да го правя и трябва да си остане така" и се примирих, но не съжалявам много добре си пасва с годежния и въпреки, че е по-жълтеникава от него е интересна заигравка  pardon Илиян също няма родий..  good
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: октомври 13, 2015, 07:38:25 »

Нашите са от бяло злато. Нарочно ги направихме изцяло гравирани, защото и да се надере няма да й личи, но също така и защото са много по различни от стандартните и понеже са лично гравиране НЕ по шаблон са си и уникални всяка за себе си  yahoo heart Love girl
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #415 -: октомври 13, 2015, 08:53:38 »

На мен годежният ми е с родий и вече е бая жълт отдолу, а халките са с някаква друга сплав/смес за бяло злато или нещо такова, нз как ми я обясни и как ѝ е името, нооооо вече почти месец все още лъскат и са си бели, нищо жълто няма по тях (освен частта с жълтото злато де) Wink
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #416 -: октомври 13, 2015, 11:30:37 »

На мъжа халката, която носи от 4 дена вече се е надраскала цялата (мат е), ама...много важно blum
Активен
Niki1982
Любопитен
*
Публикации: 41


« Отговор #417 -: октомври 28, 2015, 09:40:09 »

Меги, провери в темата ми. Там съм описала работата на ДУО, намират се в град София. Платихме само 23лв/грам за изработка.

И аз ще проверя с удоволствие, ама така и не разбрах за коя тема става дума. Ама поне показвам ентусиазъм де smile smile smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: октомври 28, 2015, 09:45:24 »

Става въпрос за сватбената ми тема.. Която, обаче се намира в раздел Сватбата на.. (Скрити) и потребители с малко мнения, не мога да я видят.. Пиши ми на ЛС, какво те интересува и ще ти отговоря, за да не спамя тук отново  good
Активен
florence
Ентусиаст
**
Публикации: 67



« Отговор #419 -: декември 30, 2015, 17:37:18 »

Нещо да попитам - тъй като 2016 ще е високосна, има ли значение за халките? Дали трябва да са сребърни, а не златни?
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines