Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 13:29:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Здравейте, тъй като нашите халки са матирани и разбрах , че мата падал бързо. Вярно ли е това?
Диляна Арнаудова - 0 (0%)
Сватбени халки - 0 (0%)
Общ брой гласове: 0

Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките - 14 та част  (Прочетена 192252 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: май 15, 2015, 14:01:52 »

 Offtopic Пф... песента е страхотнааа  good good heart
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: май 15, 2015, 14:07:19 »

Ан, страхотна песен, една от любимите ни.
И идеята за гравюра е много готина. Мога да ти препоръчам ателие в София, където да ги гравират.

Ние гравирахме Ad infinitum 20.06.2015 и на моята има място за още символи. 50-51 е размера
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: май 15, 2015, 14:17:12 »

Ох, това ад инфинитум, толкова ми харесва, но Илиян не му се кефи на този етап хахах Имам 10-тина дни да го убедя.
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: май 15, 2015, 14:35:17 »

Аз пък си бях харесала Carpe diem, но ММ нещо не се ентусиазира  cray
Активен
Koliin
Ентусиаст
**
Публикации: 60



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: май 15, 2015, 14:40:27 »

Халки още нямаме, но ме накарахте да се замисля за надписа .Асоциация направих със първия ни танц( между другото той ще е компилация от песни с ефект на изненада( ще пуснем чалга, а ние не слушаме, все едни ДЖ се е объркал, минута след началото) ще е голям стрес за всички  tease  Oh my ...  Та песента , която ни свързва е  While Your Lips Are Still Red  https://www.youtube.com/watch?v=smiFk6KHr_8 Как ви се струва за надпис??!!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: май 15, 2015, 14:50:53 »

Песента ми допада принципно.. Това по спомен, че нали нямам колонки на работа, за да я чуя.. Принципно, обаче ако не знам, че има някакво значение за вас, не бих казала че е подходящ надпис за халки... В крайна сметка, това са вашите халки, вашата символика  pardon good
Активен
fifcheto
Любопитен
*
Публикации: 26



« Отговор #276 -: май 15, 2015, 16:47:42 »

Фифче, въпрос на гледна точка.. Коментирано е безброй пъти..

Ан, това звучи супер, важното е да има символика, която да харесва и на двамата.. Също и да може да се осъществи де..

Естествено, че е въпрос на гледна точка. Просто споделям мнението си и какво сме си гравирали ние.

А идеята с песента също е страхотна smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: май 15, 2015, 17:32:50 »

Ан, много е хубава песента. Аз не съм и знаела, че може да се гравира подобно нещо.  blush

Иначе и аз прегледах част от тези любовни послания, които могат да се гравират на халките и си харесах
In aeternum и Ad infinitum. Не съм сигурна дали ще убедя ММ да се напише нещо такова.
Активен
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: май 16, 2015, 09:24:07 »

Момичетаа, халките ни са готови  yahoo Прекрасни са, просто съвършени. Мога само да похваля "Виртуоза", и изобщо не излязоха скъпи. Почти ни беше стигнал материалът, затова си доплатихме само 290 лева за изработката (дебело да подчертая, защото по-назад в темата излезе, че е мнооого скъпо там, а аз се опитах да обясня, че явно има някаква грешка, защото особено при даден материал цените са дори по-ниски от Сара Трейд, без материал са малко по-високи). Само халката на мъжа е леко широка, като се върнем да ги гравират, ще му я стеснят малко. Влюбена съм в тях, само че мъжката беше много тънка, разбрахме се да я направят двойна, макар че моделът не е от най-лесните, въпреки това хората я направиха без оскъпяване (е, освен за допълнителния материал) и изглежда прекрасно.
« Последна редакция: май 16, 2015, 10:09:47 от Anne_Shirley » Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: май 16, 2015, 13:41:14 »

Много са хубави, Анн. Bravo Тази нестандартна форма е за да се връзва с годежния, или просто така сте си ги харесали?
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: май 16, 2015, 16:48:43 »

От мен дойде объркването за цените на Виртуоза, извинявам се за което!
В крайна сметка, много добре и лесно общувах с тях и решихме, ако имаме халки да са от там, цената все пак е по-висока от тази, която ми предложиха в Бирмингам, но е приемлива
.  Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: май 18, 2015, 10:29:52 »

Чери, как така, ако имате халки.. Мислите да нямате ли  shok
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: май 18, 2015, 19:51:33 »

Аз мисля да нямаме  pardon Историята е следната, когато ми купи годежния пръстен, Теодор си купи на него стоманена халка, ей така, да си я носи и да свиква. И от тогава с тая халка постоянно тропа по някакви повърхности, ама постоянно и ми заяви: аз за тва искам халка, за да мога да си тропам, пък да не е гейско, че ходя с пръстени  hysteric И аз му казах, че в такъв случай няма да поръчвам халки. Пък той сам нищо не може да направи и ако не си избие тоя гаден навик, като нищо го оставям със стоманената да си ходи.   beating
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: май 21, 2015, 08:19:50 »

Вчера взехме нашите халки.. Това е може би най-радващото ме нещо, което сме купили за сватбата... Нямам идея защо, как... Обожавам ги.. И вътрешно толкова ме радват, чак се учудвам  shok Искам 100% да похваля мъжа от ДУО, много добър професионалист  good good good По първоначални сметки трябваше да платим 240лв, но се оказа че халките са по-леки, защото сменихме дебелината им от мострите и доплатихме само 105 лв.. Размери, диамантчета.. Всичко е супер.. Гравирахме си имената + датата в крайна сметка, защото Илиян не беше съгласен с останлите неща  pardon
Активен
Miteva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: май 21, 2015, 08:48:03 »

Вчера взехме нашите халки.. Това е може би най-радващото ме нещо, което сме купили за сватбата... Нямам идея защо, как... Обожавам ги.. И вътрешно толкова ме радват, чак се учудвам  shok Искам 100% да похваля мъжа от ДУО, много добър професионалист  good good good По първоначални сметки трябваше да платим 240лв, но се оказа че халките са по-леки, защото сменихме дебелината им от мострите и доплатихме само 105 лв.. Размери, диамантчета.. Всичко е супер.. Гравирахме си имената + датата в крайна сметка, защото Илиян не беше съгласен с останлите неща  pardon

Честито, Тони. Цената е страхотна:) Следващата седмица ДУО ще е първата ни спирка smile
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines