Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 15:16:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Здравейте, тъй като нашите халки са матирани и разбрах , че мата падал бързо. Вярно ли е това?
Диляна Арнаудова - 0 (0%)
Сватбени халки - 0 (0%)
Общ брой гласове: 0

Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките - 14 та част  (Прочетена 191383 пъти)
 
Miteva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: май 14, 2015, 10:01:07 »

Митева, наблюденията са ми, че масово казват около 2 седмици за изработка. Аз обаче бих ги поръчала горе-долу сега, когато нито е твърде топло, нито студено, за да се избегне максимално случая пръстените да са поръчани зимата и лятото да не станат или пък да са поръчани в 40 градусува жега и зимата да са ужасно големи. Моята сватба е на 13юни и ги поръчахме в края на април. Днес трябва да са готови, но ще отидем да ги вземем в събота.

Не бях се сетила за това, че трябва да следим атмосферните условия  shok аз почти не нося пръстени - слагам годежния и при първа възможност го свалям и нямам наблюдения дали пръстите ми се подуват. А за Павел да не говорим - никога не е носил пръстен  nea
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: май 14, 2015, 10:02:08 »

В Раковски са на Сара трейд, имат и добре направен сайт с много модели. Можете да го разгледате преди да се разходите smile
Активен
Miteva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: май 14, 2015, 10:03:48 »

Аз в началото се бях насочила към Раковски.. НОООО след като видях, че нито са по-евтини от тези тук, взехме си ги на 64лв/грам нашите.. или 67лв/грам.. да не говорим, че там са машинна изработка, което няма как да се сравнява с ръчната.. Пък и ходенето до там доста оскъпява нещата.. Ние дадохме за нашите само 240лв, за три диамантчета, другото е от злато 2 мои гривни, които исках да изхвърля дори, имам лоши спомени и един пръстен на Илиян.. Купува златото 1:1 с продажната цена, като доплащаш за изработка по 23лв/грам, но ние уж по моите разбирания давахме малко злато, а се оказа че ако не исках диамантите, нямаше да дадем нищо.. Поразходете се просто, останах очарована  good

Тони, можеш ли да ми кажеш от къде сте ги поръчали - определено ще отидем и до там  good
Активен
Miteva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: май 14, 2015, 10:05:15 »

В Раковски са на Сара трейд, имат и добре направен сайт с много модели. Можете да го разгледате преди да се разходите smile

Да, разгледах ги и съм си набелязала - Павел има проблем - каза, че не може да си ги представи на пръста   tease
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: май 14, 2015, 10:28:06 »

От ДУО, още не съм си ги взела, за да кажа на 100% супер, но от всички коментари тук, а и от това, че докато бяхме там имаше още 6 двойки, които си вземаха или поръчваха халките... Доста добро впечатление ми направи момчето  good
Активен
Miteva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: май 14, 2015, 10:31:34 »

От ДУО, още не съм си ги взела, за да кажа на 100% супер, но от всички коментари тук, а и от това, че докато бяхме там имаше още 6 двойки, които си вземаха или поръчваха халките... Доста добро впечатление ми направи момчето  good

Мерси, ще го пробваме Wink
Активен
Koliin
Ентусиаст
**
Публикации: 60



Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: май 15, 2015, 12:40:32 »

В Раковски са на Сара трейд, имат и добре направен сайт с много модели. Можете да го разгледате преди да се разходите smile
Сара Трейд вече имат и магазин в Пловдив. Другата седмица сме там  danceg
Активен
Melodiya
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #262 -: май 15, 2015, 12:43:53 »

Благодаря за отговорите. Моите ръце понякога отичат, а и по време и след бременност пак. Много искам да си нося халката, но държа и гравираното вътре да се запази след евентуално разширяване smile
Активен
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: май 15, 2015, 13:04:11 »

Нашите халки трябва да са готови вече. Но сега се чудя как да ги гравираме. Вашите халки как решихте да ги гравирате?   huhhuh.gif
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: май 15, 2015, 13:29:00 »

На моята халка - неговото име + датата, на неговата - моето + датата.. Като не сме го обсъдили с бижутера, понеже моето име е доста дълго.. Дано се получи  pardon
Активен
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: май 15, 2015, 13:31:15 »

И аз съм с относително дълго име и не знам. Сега ни се заформи идеята да гравираме заглавието на любима наша песен, но се притеснявам как са с писането на латиница. Трябва да попитам. Иначе песента е доста тематична, използвали сме нотите и част от текста ѝ в поканите, и освен това аз ще изляза на нея вместо на Менделсон. Струва ми се основателна причина да го направим, но още се чудя дали няма да е странно  pardon
Активен
fifcheto
Любопитен
*
Публикации: 26



« Отговор #266 -: май 15, 2015, 13:36:12 »

Ние пък решихме да не са имената и датата (понеже едва ли ще ги забравим), а по-скоро да е някакъв вид послание към другия и на моята ще пише "винаги твой", а на неговата - "само твоя" smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: май 15, 2015, 13:46:33 »

Фифче, въпрос на гледна точка.. Коментирано е безброй пъти..

Ан, това звучи супер, важното е да има символика, която да харесва и на двамата.. Също и да може да се осъществи де..
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: май 15, 2015, 13:53:18 »

Ние още не сме решили какво ще гравираме, но предполагам имена и дата.

Ан, така ми погъделичка любопитството с тази песен. Коя ли ще е?   blush
Активен
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: май 15, 2015, 13:56:00 »

Съжалявам за  Offtopic
 girl_wink https://www.youtube.com/watch?v=yfDo9AE5r8w
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines