Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 03:06:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Здравейте, тъй като нашите халки са матирани и разбрах , че мата падал бързо. Вярно ли е това?
Диляна Арнаудова - 0 (0%)
Сватбени халки - 0 (0%)
Общ брой гласове: 0

Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките - 14 та част  (Прочетена 191365 пъти)
 
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: май 13, 2015, 13:37:41 »

Да се похваля, вече и ние си имаме халки. Поръчахме си ги от Zally, много са хубави danceg
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: май 13, 2015, 13:43:07 »

 Offtopic Миеле, ти много се губиш.. Спомням си те от самото начало, когато влизах във форума да чета само, ти пишеше редовно, а сега месец преди събитието, никаква те няма  huhhuh.gif
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: май 13, 2015, 13:52:57 »

Offtopic Ами честно казано нямах много време напоследък. Почнах нова работа, след това ме повишиха и трябваше малко да дам спирачка на приготовленията, добре почти вс беше уредено smile Сега вече съм на линия yahoo
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: май 13, 2015, 14:00:19 »

 Offtopic Да не разводняваме повече темата... Честито за новата работа и повишението и сега те чакаме тук да разказваш  give_rose
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: май 13, 2015, 21:37:03 »

Честито, Miele! Дай снимчица да ги видим. blum
Активен
megi1993
Ентусиаст
**
Публикации: 82



« Отговор #245 -: май 14, 2015, 00:26:25 »

Момичета, снощи преживях голям ужас. Понеже времето вече си е топличко, а нали пръстите се подуват, реших да си пробвам халката и беше голяма мъка. В началото почти не влизаше, но с усилие успях да си я сложа на пръста. Явно моите са такива, че когато стане малко по - топли и веднага се подуват. И сега се чудя какво да правя. Днес ми е добре и ми става нормално, но ако на сватбата не може да ми стане  shok GROAN Освен преди гражданския ритуал да си слагам лед на пръстите, за да се посвият  girl_haha Дайте съвет, ако пък я отпуснем ще ми е голяма и ще ми се изхлузва. И стоя и се чудя, а ми е рано да се паникьосвам май biggrin


Sisku няма да се притесняваш и паникьосваш, не си единствената.

Аз имам алергия към студа и зимата пръстите ми се подуват ужасно много, а лятото са ми супер мънички. Така че лятото размера на пръстените ми е 55, а зимата влизам едва в 60 (това е само ако имам късмета да не се подуя много  pardon ).

За годежния ми пръстен ММ го е мерил когато е било зима и сега лятото ми е огромен, ама какво да правя, когато искам да го сложа слагам малко лед на ръцете преди това и те се подуват (за щастие стоят подути 2-3 часа  yahoo).

Ако лятото е малко по-студено, тоест малко да духа вятър пак ми се подуват ръцете, така че преди гражданския смятам да си измия ръцете с вряла вода, защото иначе халката няма да ми стане и тогава ще стане голям смях... Аз каквато съм - винаги се смея на всичко и започне ли веднъж да се смея няма спирка, ще стане забавно  lol
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: май 14, 2015, 08:40:50 »

Miele, загуби се ти.  blum Честито за халките. А снимчица да ги видим, няма ли?  blush
Активен
Miteva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: май 14, 2015, 09:35:09 »

Момичета, чудя се кога да отидем и да си поръчаме халки huhhuh.gif Сватбата ни е края на август и мислехме в началото на юли - според вас късно ли е?
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: май 14, 2015, 09:38:28 »

Предполагам, че халките стават готови за около 20-30 дена. Не гарантирам, но поне така са ни казвали на нас. Разбира се, има вариант и да си харесате готови. Все пак имайте предвид, че може да не си харесате веднага, така че според ме е добре да се ориентирате към търсене. И ние все отлагаме, а когато се обърна назад осъзнавам, че времето минава прекалено бързо и имам чувството че има още 87346282 неща за вършене.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: май 14, 2015, 09:42:23 »

Не е късно, необходими са поне 20 дни, но ще успеят да ви ги направят... Ние се ориентирахме от сега, защото са едно от основните неща, а и не са никак малък разход, та от такива подбуди.. Ако не ви притесняват финансите, няма проблем  pardon
Активен
melita
Сватбар
***
Публикации: 152



Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: май 14, 2015, 09:44:44 »

Митева, наблюденията са ми, че масово казват около 2 седмици за изработка. Аз обаче бих ги поръчала горе-долу сега, когато нито е твърде топло, нито студено, за да се избегне максимално случая пръстените да са поръчани зимата и лятото да не станат или пък да са поръчани в 40 градусува жега и зимата да са ужасно големи. Моята сватба е на 13юни и ги поръчахме в края на април. Днес трябва да са готови, но ще отидем да ги вземем в събота.
Активен
Miteva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: май 14, 2015, 09:46:38 »

Тони, ние си събираме пари за халките в една касичка от началото на годината и ще трябва да я счупим и да видим колко са - дано да сме приятно изненадани  pardon
Една приятелка ми препоръча магазин в град Раковски до Пловдив - каза, че там има и готови халки и само трябва да се гравират и ще опитаме първо там.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: май 14, 2015, 09:47:29 »

Могат и по-бързо да направят халките, но пък експресните поръчки на повечето места са скъпи. Стандартно си дават около 20 дни, за да се застраховат при евентуални проблеми.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: май 14, 2015, 09:49:16 »

Митева, и аз съм чувала за Раковски. Една приятелка ми ги хвали, че били и евтини нещата там. Не знам колко е вярно, защото не съм ходила. Ако имате възможност, може да проверите.  smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: май 14, 2015, 09:57:30 »

Аз в началото се бях насочила към Раковски.. НОООО след като видях, че нито са по-евтини от тези тук, взехме си ги на 64лв/грам нашите.. или 67лв/грам.. да не говорим, че там са машинна изработка, което няма как да се сравнява с ръчната.. Пък и ходенето до там доста оскъпява нещата.. Ние дадохме за нашите само 240лв, за три диамантчета, другото е от злато 2 мои гривни, които исках да изхвърля дори, имам лоши спомени и един пръстен на Илиян.. Купува златото 1:1 с продажната цена, като доплащаш за изработка по 23лв/грам, но ние уж по моите разбирания давахме малко злато, а се оказа че ако не исках диамантите, нямаше да дадем нищо.. Поразходете се просто, останах очарована  good
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines