Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:58:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Здравейте, тъй като нашите халки са матирани и разбрах , че мата падал бързо. Вярно ли е това?
Диляна Арнаудова - 0 (0%)
Сватбени халки - 0 (0%)
Общ брой гласове: 0

Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките - 14 та част  (Прочетена 190494 пъти)
 
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: април 28, 2015, 16:00:06 »

Али, дали затова той не ни попита.. Но имаше и много хора, може просто да е пропуснал човека  pardon.. Иначе ще му се обадя да го попитам все пак и него, какво мисли smile  Съвестен ми изглежда и ако наистина не е по-добре, едва ли ще ми го каже.

Нат, вие в началото ли го уточнихте това?
Не. Исках да премеря първо дали няма да ми е малка, че като ми каза 2 размера по-малка от годежния и аз  Oh my ... crazy . Съмнявах се до последно, ама ми е ок. Само,ако съм много подута, не мога да я извадя, понеже е по-широка от другите ми пръстени.
Гравирането става за минути - 1 цигара време и понеже го прекъснаха, още малко. Но изпипва надписа до милиметър.  girl_wink
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #226 -: април 29, 2015, 09:09:08 »

Нашите на място ще преценяваме дали и коя част да е матова, както и след това ще ходим за надписа, ако решим, че искаме smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: април 30, 2015, 08:47:17 »

Добре, Нат, значи няма да му звъня сега, а когато са готови и видим дали всичко е ок Wink Снимка на вашите няма ли smile ?
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: април 30, 2015, 13:07:04 »

Има, ама няма как да ги кача. Мога да ти ги пратя във фейсбук,ако искаш?
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: май 06, 2015, 16:08:39 »

Момичета, снощи преживях голям ужас. Понеже времето вече си е топличко, а нали пръстите се подуват, реших да си пробвам халката и беше голяма мъка. В началото почти не влизаше, но с усилие успях да си я сложа на пръста. Явно моите са такива, че когато стане малко по - топли и веднага се подуват. И сега се чудя какво да правя. Днес ми е добре и ми става нормално, но ако на сватбата не може да ми стане  shok GROAN Освен преди гражданския ритуал да си слагам лед на пръстите, за да се посвият  girl_haha Дайте съвет, ако пък я отпуснем ще ми е голяма и ще ми се изхлузва. И стоя и се чудя, а ми е рано да се паникьосвам май biggrin
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: май 06, 2015, 16:32:42 »

Sisku, добре дошла в клуба. Аз още не съм получила халката, ама докато бях в магазина, човека каза че за първи път се колебае между 2 размера (като там работи и с половинки на размерите  crazy) Много ми се подуват пръстите, което изобщо не е нормално и хубаво.. В един момент годежния ми е супер тесен и ми се е орязал около пръста, в другия ми е широк и чак ме е страх да не падне  girl_impossible
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: май 06, 2015, 16:48:17 »

Същата съм и аз. Дори, когато ни взимаха мерки за халките, ми стана по малкият размер и в един момент, човекът не можеше да го извади, защото пръстът ми се беше подул моментално. Освен преди ритуала ще си сложа лед, та да им име подуването от жегата biggrin
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: май 08, 2015, 20:17:21 »

И аз съм в този клуб. Добре че халката е широка и се задържа, иначе зимата има да я гоня из ръкавиците. Лятото, ако не ви стават, можете да си ги носите на врата... crazy
А бижутера ме базика да си направя 2 халки- една за лятото и една за зимата...Ама няма пък biggrin
Активен
ManuelaAB
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: май 08, 2015, 22:06:59 »

Абе аз си мислех, че полудявам вече, ама току що ми олекна доста, че не е само при мен така biggrin случвало ми се е годежния ми пръстен тооолкова много да се изхлузва, че да го местя на показалеца  crazy надявам се да я нямам тая драма с халката, че тези дни ще ходим да избираме и купуваме..
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: май 09, 2015, 07:41:46 »

И моя годежен пръстен започна много лесно да се сваля от пръста ми. Чак ме е страх да не го загубя някъде. Дано сега лятото, като ми се подуят пръстите да го няма този проблем.
Иначе халките още са ми на мисъл. Нищо не сме избрали.  sad
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: май 09, 2015, 10:54:32 »

Аз май реших да отидем , за да ми я разширят малко. Защото топлото време тепърва предстои, а не искам на сватбата да съм със син и подут пръст. По - добре да е леко свободна, тя е широка и се задържа, отколкото да ме притеснява. beating А си мислих, че след като сме ги направили, няма да се притеснявам за тях. Знаех си, че е много рано да ги правим февруари месец, но майката на ММ не, та не. И сег акакво.. пак ходене до златари  sad
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: май 09, 2015, 19:27:09 »

И ние си ги поръчахме доста рано - февруари, но аз се сетих да си я направя един размер по-широка. Годежния също ми е малко хлабав, но цяла зима не можах да го загубя. По-добре да е малко по-свободна халката, отколкото да не можете да я сложите в ритуалната. good
Активен
Melodiya
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #237 -: май 13, 2015, 07:34:40 »

А когато в последствие се наложи халка да се разширява, предполагам това става като се пили от вътре, т.е. гравираното се изпилва и изчезва или се запазва?
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: май 13, 2015, 08:02:02 »

Melodiya До колкото знам,не се пилят,а се слагат на нещо като калъп и се нагряват.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #239 -: май 13, 2015, 09:33:48 »

Зависи колко мерки е промяната. Ако е до 1-1,5 няма да се развали гравюрата.
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines