Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 15:56:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Здравейте, тъй като нашите халки са матирани и разбрах , че мата падал бързо. Вярно ли е това?
Диляна Арнаудова - 0 (0%)
Сватбени халки - 0 (0%)
Общ брой гласове: 0

Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките - 14 та част  (Прочетена 191429 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #210 -: април 23, 2015, 11:58:45 »

Фериботка, как се казва златарят ти?
Активен
stylewreck
Любопитен
*
Публикации: 24



« Отговор #211 -: април 23, 2015, 14:44:54 »

Искам и аз да се включа в темата.

Аз съм харесала една доста нестандартна халка, която е много тънка и е цялата в диамантчета. Стои невероятно заедно с годежния пръстен на един пръст. Моят годежен пръстен е същият като този на снимката, само че в бяло злато.

Халката е много тънка, но толкова нежна и реших, че в крайна сметка това е моята халка и какво от това, че не изглежда като типичната брачна халка.

Сега трябва да изберем халката за него. Той иска да не е много дебела и да е съвсем изчистена, матирана с леко заоблени крайчета от 18К. Можете ли да препоръчате добър златарски магазин в София за нещо такова?

Много благодаря  smile smile smile



* 36d7fe4265027636d01ad2fa9ef3b110.jpg (10.56 KB, 570x502 - видяно 249 пъти.)
Активен
stylewreck
Любопитен
*
Публикации: 24



« Отговор #212 -: април 23, 2015, 14:45:47 »

Това са двете заедно :-).


* 434aecf32e789499ebda0d56362345f0.jpg (27 KB, 570x428 - видяно 236 пъти.)
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: април 23, 2015, 21:19:02 »

stylewreck много е хубава халката smile И Годежния също, класически smile Не съм от София, но в днешно време има много професионалисти и ще ти направят точно каквото искаш smile Само внимавай, да говориш със златаря, а не просто някоя продавачка, която хабер си няма, че ние сменяхме мъжката халка :Р
Активен
stylewreck
Любопитен
*
Публикации: 24



« Отговор #214 -: април 24, 2015, 08:06:20 »

InaMineva, радвам се, че ти харесва! Снимката на халката е точно тази, която смятам да поръчам. Намерих една бижутерка в etsy, което прави уникални неща на много ниски цени. Диамантите идва със сертификат за качество и са с life long guarantee. Дори и да падне някое диамантче и изпращам пръстена и ми го подменя безплатно. Изчаквам само да изберем и неговия пръстен и ще поръчам.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: април 24, 2015, 08:49:52 »

Страхотна е халката в комбинация с годежния пръстен! В България всеки бижутер може да ти направи такава халка, аз мога да препоръчам DUO, тъй като много се впечатлих от изработката на абсолютно всички бижута. good
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #216 -: април 24, 2015, 10:42:02 »

Фериботка, как се казва златарят ти?

Знам му само първото име - Иван biggrin Защо? smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: април 25, 2015, 19:32:02 »

Отменахме още една задача, поръчахме халкитеее  yahoo  

Избрахме си комфорт фит 5,5мм за мен и 6.5 мм за ММ. Моята ще има три малки диамантчета с диаметър 2мм.
Мислехме да не даваме наше злато, пониже знаех, че го изкупуват на безценица. Но човекът там го изкупува 1:1 цена с тази, на която продава, като си плащаме по 23лв/грам за изработката, така че дадохме наше злато (25 грама, само такива неща, които никога няма да носим, дори исках една от гривните ми да изхвърля crazy но ММ вика по-добре да я продадем или да я дадем за халките, дори да е на безценица) и няма да платим нищо за 17 грама халки, освен камъните на моята, които са на супер разумна цена. Втрещих се като каза само 240лв за доплащането на камъните.. Просто супер, хем се отървахме от ненужно злато и то някакви тъпи 3 гривни и един пръстен на ММ, като от турски сериал аххаха  Препоръчвам горещо  good Необходими са им 15 дни за изработка..

Забравихме да кажем какво да ни гравира, но там за 30 мин, в които бяхме ние, имаше 6 двойки младоженци  Oh my ... girl_impossible Ще се обадя в понеделник  pardon

Успех на всички, подробен разказ в темата ми, когато и дойде реда, че започнах да пиша подробно тук и си викам "Мамка му, няма да има какво да споделя в темата ми един ден хахахахах"
« Последна редакция: април 25, 2015, 19:34:51 от alexandrova_90 » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #218 -: април 25, 2015, 20:08:44 »

Браво, супер  good
Кьде ги порьчахте?
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #219 -: април 25, 2015, 21:50:27 »

И ние нашите ги поръчахме днес: 6 мм ще са и на двамата, изчистени с една лента бяло и една лента жълто злато, допълнително ще решим дали да ги матираме, общо ще са около 10-11 грама. Естествено, не успяхме да постигнем консенсус, и моята ще е с по-дебела лента бяло, неговата с по-дебела лента жълто biggrin Иначе нашата крайна цена ще ни я кажат като си я вземем, но с наше злато ще ни вземе по около 10-12 лв на грам за изработката, така че сме предоволни smile А ние също се отървахме от някакви безмислени пръстени, кръстче и обици самотници  blum
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: април 25, 2015, 21:58:06 »

Ина, от ДУО, на Раковска се намира smile

Фериботка, браво  Bravo
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: април 26, 2015, 19:43:01 »

Здравейте! Идвам да се отчета с халките. В петък ни се обадиха,че са готови (1 седмица по-рано!!), но аз в петък бях на семинар и нямаше как да отидем да ги вземем. В събота изчистихме около блока със съседите и с ММ газ към Раковска. Отидохме и те бяха таам!! heart heart Страхотни са, супер удобни! Много си ги харесваме и цял уикенд бях на седмото небе. Гравираха ни ги за 10  минути. С 2 ръце препоръчвам ателието! Нямат нито един дефект (за разлика от годежният ми пръстен, който ММ е купил от друго ателие).
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #222 -: април 28, 2015, 13:19:59 »

Забравихме да кажем какво да ни гравира, но там за 30 мин, в които бяхме ние, имаше 6 двойки младоженци  Oh my ... girl_impossible Ще се обадя в понеделник  pardon

Аз пък да ти кажа - действахме умишлено така. Първо искахме да са готови, да ги мерим, да сме сигурни в размерите и чак тогава да ни ги гравират. Wink Помисли и за този вариант.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: април 28, 2015, 14:46:52 »

Али, дали затова той не ни попита.. Но имаше и много хора, може просто да е пропуснал човека  pardon.. Иначе ще му се обадя да го попитам все пак и него, какво мисли smile  Съвестен ми изглежда и ако наистина не е по-добре, едва ли ще ми го каже.

Нат, вие в началото ли го уточнихте това?
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: април 28, 2015, 15:06:00 »

При нас когато станаха готови отидохме, премерихме ги, казахме какъв да е надписа и на другия ден си ги взехме smile
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines