Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 10:26:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Здравейте, тъй като нашите халки са матирани и разбрах , че мата падал бързо. Вярно ли е това?
Диляна Арнаудова - 0 (0%)
Сватбени халки - 0 (0%)
Общ брой гласове: 0

Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките - 14 та част  (Прочетена 191522 пъти)
 
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: април 04, 2015, 22:38:36 »

Тия пък Виртуози за първи път ги чувам, но реших да погледна.
Обаче си харесахме модел от тях, та тях ще си направим.
good
Активен
marrie
Ентусиаст
**
Публикации: 86



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: април 05, 2015, 11:31:13 »

Виртуоза имат много сладки моделчета! Маалко по-скъпичко е от други места, но ми се струва, че изработката е по-добра. Но аз както се влюбих в това моделче от Ел Градо, така и си го поръчах. Хората се държаха доста коректно, макар че бях с майка ми и баща ми като го поръчвах, мама гледа обеци за сватбата, а аз се чудех и въртях 1 час. Даже заради нас и една двойка, която влезе накрая, жените си тръгнаха след края на работното време и бяха отзивчиви въпреки това. След това ми се обадиха по телефона да потвърдят, че могат да изработят промените, които исках. Надявам се и качеството да е добро, понеже като цена определено излиза повече. Дано да не е само надценка, а и да си заслужава smile

Ето това ми е моделчето, но го поръчах 1мм по - широчко за мен и 2 за младоженеца:
http://www.kosmima1.gr/index1.php?act=viewProd&productId=233 (намерих го по магични начини в google, че не дават да се снима, а го нямат и на сайта Wink )
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: април 07, 2015, 14:21:03 »

Аз да се похваля- поръчахме халките най-после. От Duo са. Ще кача снимка, когато са готови и ги вземем. За сега мога смело да похваля бижутера. Изключително спокоен и отзивчив човек, обяснява всичко и отговаря и на най-малоумните въпроси. Цената е страхотна. Ще пиша за изработката към края на месеца.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: април 07, 2015, 14:23:30 »

Нат, честито за халките. Ще чакаме снимки. smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: април 07, 2015, 15:03:49 »

Ох, комплексирам се, като гледам как постоянно си избирате вече халки, ние изоставаме с план-графика  beating Нат, кажи на каква цена и кой модел избрахте?
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: април 07, 2015, 15:09:33 »

Нещо като W032, но го променихме. Има 3 слоя/ нива, моята ще има 5 камъчета. Така нищо не се разбира...
Тони, имате време! Ако нещо си харесате, в Дуо ги изработват за около месец (каза 2 седмици, но аз му давам толеранс 1 месец).
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: април 08, 2015, 15:15:38 »

Ох, комплексирам се, като гледам как постоянно си избирате вече халки, ние изоставаме с план-графика  beating Нат, кажи на каква цена и кой модел избрахте?
Г-жо Контрол, само да Ви информирам, че до сватбите ни има още 5 месеца, на Нансита и остават два, за това ги е поръчала. Ние сме луди, защото искаме всичко да е готово от днеска за вчера и да е минало "Качествен контрол", така че... keep calm

Да докладвам, Виртуоза ми даде цена 2600лв. за халките, в които се влюбихме, та... ще има да взима. То халки, то качество, то злато... ама за тия пари трябва да пускат прахосмукачка и да простират самички.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: април 08, 2015, 15:17:53 »

ахха Черешкеееее, 4м и 4 седмици.. хахаха Откакто изчезна числото 5, ме  побърква тая лентичка отдолу  girl_haha

Аз съм тотално впечатлена от цената на Нат, определено ще го посетя това ателие  good
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: април 08, 2015, 15:23:11 »

ахха Черешкеееее, 4м и 4 седмици.. хахаха Откакто изчезна числото 5, ме  побърква тая лентичка отдолу  girl_haha

Аз съм тотално впечатлена от цената на Нат, определено ще го посетя това ателие  good
Мойто ще изчезне другата седмица едното, а другото ще се промени на 3.... та, все пак се опитвам да запазя самообладание, защото направих списък със всички оставащи задачи до двете сватби и имам точно 60 неща още за правене.  crazy А все пак си мислех, че с всичко съм приключила.
Иначе, окончателно решихме халките да ги правим тук, в Бирмингам, има една златарска улица и са ателие до ателие, много евтино и качествено работели. Изчаквам приток на свежи пари и отиваме да ги поръчаме и ние.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: април 08, 2015, 15:26:35 »

2600 за халките  Oh my ... .... Успех в намирането, аз толкова $ за халки няма да отделя по смъртно.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: април 08, 2015, 15:31:45 »

2600 за халките  Oh my ... .... Успех в намирането, аз толкова $ за халки няма да отделя по смъртно.
Да те шашна ли.... Първо ми даде цена 5200 /платина/!!! И отдолу в допълнение ми е написал - но предлагаме същия модел изработен от паладий на цена 2600.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: април 08, 2015, 15:34:02 »

Добре сте си вие.  pardon И моето време все повече намалява. Сигурно, когато пише, че ми остават 2 месеца и.... ще полудея. И какво - нито халки, нито рокля и още 1000 работи- нищо!  cray

2600 за халките  Oh my ... .... Успех в намирането, аз толкова $ за халки няма да отделя по смъртно.

Мхм и аз така... nea blush

Черешке
  Oh my ...  и все пак си представям, че има хора, които ще си ги купят сигурно.  crazy
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: април 08, 2015, 15:39:00 »

А, има! Щом ги продават. Даже май едни познати от там купуваха годежния пръстен и халките. Продъниха ни ушите колко са добри. Ама за тия пари, дето искат, better be the best!
Активен
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: април 08, 2015, 15:46:46 »

Хм, не ми направи впечатление във Виртуоза да е много скъпо. Ако искате платина или паладий, е друго, но те си дтржат цена по принцип и няма как да паднете много под тази цена. Златото им беше на 80 лв., не е кой знае колко. Да не би да не сте се дорязбрали нещо с платина/бяло злато? Там стават обикновено обърквациите. huhhuh.gif
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: април 08, 2015, 15:49:41 »

Платина и паладий оскъпяват, ама бялото злато ?!?! Никъде не са ми давали разлика в цена м/у бяло злато и жълто злато. 80лв/гр не е много по-висока цена от другите ателиета. В DUO е чувствително по-ниска.
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines