Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 20:29:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Здравейте, тъй като нашите халки са матирани и разбрах , че мата падал бързо. Вярно ли е това?
Диляна Арнаудова - 0 (0%)
Сватбени халки - 0 (0%)
Общ брой гласове: 0

Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките - 14 та част  (Прочетена 191873 пъти)
 
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: март 27, 2015, 13:09:39 »

За София мога да препоръчам Принцес на Пиротска, намира се в началото, точно срещу Халите. Годежния ми пръстен е от там, има един голям камък в средата и няколко малки по цялата дължина. Засега не съм имала проблеми, но и да има дават гаранция.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: март 27, 2015, 14:19:53 »

Ателие Диддо, назад съм описала подробно защо и как smile
Активен
marrie
Ентусиаст
**
Публикации: 86



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: март 27, 2015, 17:30:13 »

Благодаря, момичета! В понеделник ще пообиколя наред и да видим какво ще излезе  girl_wink Макар че мен точно това ме притеснява - едно е хората да са учтиви и да имат хубави модели, друго е да са качествени и добре изработени, което е трудно да се прецени. Затова много благодаря за съветите! Ще пиша впечатления след обиколката smile
Активен
krisi_smile
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #123 -: март 30, 2015, 07:56:54 »

И аз това си представях точно   good Наясно ли сте с текста, който искате да напишете вие?
Още се чудим може би ще е нещо от сорта на "Завинаги Заедно!" или "Обичам те Иво/Криси", а може и датата да добавим ако изглежда добре и не е много скъпо smile
Активен
MoonFairy
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #124 -: март 31, 2015, 09:20:36 »

Ето малко предложения в тази статия http://www.svatbata.bg/articles/gravrane_prysteni.html smile
Активен
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: април 01, 2015, 11:16:02 »

Нашите са от Jovani, взехме  ги от офиса им на ул 'Кирил и Методий'.
Класически модел са,вълто матирано злато с бяла линия в средата, заоблени. Много ми допадна че имаха налични всякакви размери, дори в моя детски размер  имаше всички модели. Та с едно ходене  ги харесахме, взехме, и ги гравираха дори.

Цени не мога да кажа  обаче нямам никаква идея.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: април 01, 2015, 13:44:58 »

Здравейте

Имаме два златни пръстена (жълто злато), подарък на ММ от дядо му. Искахме от това злато да си направим халките, но обикаляйки магазините във Враца ни казаха, че те просто ще ни изкупят златото, а няма да го претопят. Въпросът тук беше, че тези пръстени имат някаква сантиментална стойност за нас и искахме точно от това злато да са пръстените, но едва ли не ни убедиха, че няма как да стане. Не е гаранция, че ще ги претопят, дори и да го кажат де. Пак могат да ни излъжат. Изобщо гаранция за нищо няма. Ще отидем и до София да проверим все пак. Вие знаете ли някъде дали е възможно да се направи това? Искаме халките да са бяло и жълто злато.
Активен
marrie
Ентусиаст
**
Публикации: 86



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: април 02, 2015, 12:03:49 »

Аз да споделя, че след моите обиколки из магазини останах с доста добро впечатление от Виртуоза, защото имат интересни модели и изглеждат по-качествени. В Diddo и Esper ни обясниха доста неща и бяха отзивчиви. Но изглежда, че съвсем по стечение на съдбата, се влюбих в едно моделче от El Grado и дори не е скъпо (излиза повече, отколкото в друг магазин, но е доста разумно, защото е тънка и малък грамаж). Май това ще е smile Надявам се, че са по-качествени и не са по-скъпички само защото са на Витошка. Моделът има само едно камъче по средата и се надявам искрено да нямам проблеми като изпадане и подобни. Жената каза, че е вграден, не е залепен и че не е имала проблеми с клиенти, но ако има нещо, ще го оправят. Някой има ли все пак опит с El Grado?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: април 02, 2015, 14:11:53 »

Ел градо, поне преди , имаха случаи на измама с материала, моите абитуриентски бижута, да речем. Повече не бих ги посетила лично аз. beating
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: април 02, 2015, 14:37:52 »

Аз не съм впечатлена от обслужването там. Те са на принципа "По дрехите посрещат", т.е. ако бях на 15 см ток и с букли, може би щяха и да ми обърнат внимание.
Активен
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: април 02, 2015, 15:07:15 »

Аз бях с marrie там и определено не мога да кажа, че сме срещнали лошо отношение, а определено и двете не бяхме на токчета и с екстеншъни.  lol Жената всъщност беше доста мила и се отнесе професионално според мен, позволи да се пробва, отговори на всички въпроси. Това поне са моите първи впечатления от магазина.  smile
И аз пък си харесах халки във Виртуоза, много приятни модели и изработката изглеждаше доста добре. Малко е трудно за намиране магазинчето, но според мен си заслужава, ако някой се чуди къде да гледа халки.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: април 02, 2015, 15:17:40 »

Хм, значи само нас не са харесали.  pardon
Активен
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: април 04, 2015, 16:28:31 »

Поръчахме халките, които харесах във Виртуоза, много съм доволна   yahoo
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: април 04, 2015, 16:33:34 »

Ан, браво, има ли снимка smile Ние леко изостанахме с плана за месеца, да поръчам роклята, да поръчаме костюм и да купим халките, но изпълнихме само първото.. Та, още имам да гледам модели и да разузнавам... smile
Активен
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: април 04, 2015, 16:40:47 »

Това е моделът, но мъжката ще се направи по поръчка по-широка, защото 3 мм. му беше тъничка.  smile http://www.virtuosabg.com/product/269/%D0%92%D0%B5%D0%BD%D1%87%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%B8-%D1%85%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B8----%D0%97%D0%BB%D0%B0%D1%82%D0%BE-14%D0%BA%D1%82-%D0%9B%D0%B8%D0%BD%D1%82
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines