Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 23:03:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Здравейте, тъй като нашите халки са матирани и разбрах , че мата падал бързо. Вярно ли е това?
Диляна Арнаудова - 0 (0%)
Сватбени халки - 0 (0%)
Общ брой гласове: 0

Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките - 14 та част  (Прочетена 192458 пъти)
 
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #420 -: януари 13, 2016, 12:27:45 »

Аз не знам има ли значение-много хора като кажем за сватбата и питат ама тя е високосна не ви ли пречи.Изобщо не се замислям и за халките съм пак така. Вчера ги поръчахме от DUO.Ще са готови на 3.02.Не сме решили още дали да са родирани или не, иначе бяло злато искаме.Дадохме си наше и ще доплатим изработката. Като модел са http://www.halki.bg/wp-content/uploads/2014/06/W090s1.jpg това,но мъжката е без мата,изцяло полирана.Женската е точно същата.Нямам търпение да ги видим изработени и само ги гледам на снимката.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: януари 13, 2016, 12:54:08 »

Вероника, много ми харесват халките. good Да ти кажа, изборът на халки е много емоционален. Ние дълго време ги търсихме нашите. Първо искахме едно, после взехме съвсем различно нещо. Нооо емоцията, когато ни ги дадоха е heart Това е може би най-хубавата покупка от цялата сватба. Пък и това е нещото, което остава - нито ти е украсата, нито ...нищо.
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: януари 13, 2016, 14:13:56 »

Рони, същият модел халка е и моята (пак от ДУО), но намалих броя камъчета, че исках да са диамантчета и много скъпо идваше  smile Аз я родирах, но ако ти харесва как стои по-добре я остави чисто бяло злато, наистина много се драска  good
« Последна редакция: януари 13, 2016, 14:56:25 от Tinkata » Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #423 -: януари 13, 2016, 14:16:23 »

Чудни са  heart И на нас това ни беше едно от най-хубавите и емоционални неща около сватбата  heart Мислех да ги матирам и аз ама като ги видях такива лъскави и хубави реших не, пък и златарят вика те и без това ще се матират почти веднага, по-добре сега си ги гледайте лъскави smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: януари 13, 2016, 14:20:58 »

Поздравления, Рони smile Ние също поръчахме от Дуо, безкрайно сме доволни  Bravo Най-любимата ни покупка за сватбаата  heart Препоръчвам ти да не я родираш или да изчакаш да я поносиш и тогава да го направиш, ако безкрайно мноого те дразни.. Ние сме без родий и свикнах, въпреки че годежния ми е по-бял, много ми харесва  heart
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: януари 13, 2016, 14:40:28 »

Много хубав модел са.  good На подобен се бяхме спрели и ние в началото.
И аз потвърждавам, че това е една от любимите ми покупки покрай сватбата. Като ги поръчахме и аз само прищраквах да гледам снимката, а като си ги получихме всеки ден си отварях кутийката да си ги гледам.  heart
Активен
mara_podrobnata
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #426 -: януари 14, 2016, 01:42:15 »

И ние вече поръчахме халки. Избрахме ги от Zlatarna Celije.  danceg
Решихме да не ги гравираме. Нещо не ми харесва изработката на гравюрата, която масово се прилага.
Същото важи и за чашите. В крайна сметка, то е ясно че са си нашите и са от нашата сватба  girl_wink
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #427 -: януари 14, 2016, 09:33:51 »

Относно гравирането, аз също не харесвам особено нашето, но в повечето ателиета вече ги гравират лазерно и се получава много чистичко, ръкописно и изпипано с едни малки буквички, много красиво smile Така че разгледай повече ако още не си се отказала напълно Wink
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: януари 14, 2016, 13:20:12 »

Момичета, искам да ви попитам - избрали сме модел халки по снимка, най-вероятно ще ги поръчаме в DUO (заради многото положителни коментари, които изчетох тук), повърхността им е матирана. Притеснява ме - матът много ли се драска? Или пък, полира ли се с времето?
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: януари 14, 2016, 13:27:48 »

Бубе, аз ти препоръчвам да погледнеш и Виртуоза. Халките от Дуо поне на първо четене, което се сещам (на Тони и Нат) са страхотни, но аз съм изключително доволна и от Виртуоза. Иначе нашите са предварително надрани и не мога да ти отговоря на въпроса. Точно за да нямам никакви подобни грижи така ги поръчахме и в момента изглеждат както преди 4 месеца, като ги сложихме за пръв път.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: януари 14, 2016, 13:47:11 »

И Виртуоза са ни в списъка, това което ме привлече в тях е, че работят и с платина. Всичките им модели изглеждат много стилни  good   Но дали биха изработили халки по поръчка?
« Последна редакция: януари 14, 2016, 13:53:48 от Bube » Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: януари 14, 2016, 14:22:25 »

Мисля, че да.  good Ние понеже си харесахме нашите от раз. Просто на случаен принцип цъкнах на един модел и се оказа нашия  heart Та не съм задавала никакви други въпроси, директно го поръчах.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: януари 14, 2016, 19:29:52 »

Бубе, не е голяма драма матираната халка и определено не ми изглежда по-надраскана от изцяло полираната. Съдя по халките на наши приятели, които са изцяло мат.
Нашите халки са от Дуо и съм супер доволна от ателието! Правихме ги по наш модел, само доразвихме идеята в ателието. Вече и други бижута имам от там,някои са ми правени по поръчка и наш модел. С две ръце препоръчвам!  good
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: март 14, 2016, 21:59:30 »

Днес поръчахме халките си  yahoo Отидохме в Дуо, стана за отрицателно време. Срещнахме много професионално отношение, личи си, че човекът обича работата си. Заради многото четене в интернет и във форума вече знаех за родирането, полирането, профила... та му довършвах изреченията  blum

Моделът е наш или по-точно - харесахме го на снимка от гугъл, или най-точно - той си ни избра, в един глас казахме, че това са нашите халки. Надявам се, че ще станат така както си ги представяме  Girl_hide

Много се вълнувам, дори си подскачах по улиците след като излязохме от ателието  danceg
Активен
Faith_13
Ентусиаст
**
Публикации: 57


« Отговор #434 -: март 15, 2016, 08:28:26 »

Ние вчера също ходихме до Дуо. Нямам думи, с които да похваля професионалното отношение, което срещнахме, още повече, че заради нас човекът остана половин час в извън работно време.

Иначе, май и нашите халки ще са от там. От наличните модели харесахме един, който покрива изискванията и на двама ни, така че и двамата да си ги носим с удоволствие, тъй като вече почнах да се притеснявам ще успеем ли да харесаме нещо заедно  blush

Сега идва другото притеснение - за сватба в средата на септември кога да ги поръчаме, тъй като сега ми се струва малко рано crazy
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines