Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 09:23:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Здравейте, тъй като нашите халки са матирани и разбрах , че мата падал бързо. Вярно ли е това?
Диляна Арнаудова - 0 (0%)
Сватбени халки - 0 (0%)
Общ брой гласове: 0

Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките - 14 та част  (Прочетена 192533 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: май 26, 2015, 12:41:06 »

Зависи.. Ако ти е много топло, може и да си ти много подути пръстите.. Средна работа е най-добре  blush
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: май 28, 2015, 17:55:57 »

Имате ли някакви впечатления от El amor и Alexandra gold, защото се оказа, че не всички магазини работят със Сара Трейд?
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: юни 10, 2015, 13:46:20 »

Много съм хепи  yahoo
Имаме си халкииии  yahoo heart
В албума са. Още не са гравирани, защото ММ бързаше да се връща на работа и нямахме време, но тези дни ще ги гравираме.  heart
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: юни 10, 2015, 13:48:16 »

Страхотни са! Какво ще гравирате?  good
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: юни 10, 2015, 13:48:36 »

Миме, халките много ми харесват, имат мат май?
 
Offtopic Пропуснала съм книгата за пожелания, майка ти ли я прави  shok Много ми харесва  good
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: юни 10, 2015, 14:35:32 »

Нат, благодаря! Тъй като не успях да убедя милото да си гравираме нещо друго, явно ще са имената и датата. Честно казано вече за мен няма значение. Важното е, че сме заедно и се обичаме.  heart

Тони, благодаря и на теб! Да, от двата края са матирани.
Книгата си я купих, тъй като не можах да намеря изчистена. Иначе идеята беше майка ми да я украси, но и така ми харесва много.  smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: юни 10, 2015, 14:51:15 »

Виждам, че и с тебе е така, Миме.. При мен като си получихме халките, ме обвзе такова чувство.. Преливах от любов.. Не, че попринцип не, ама.. Заредихаме яко.. Имах чувството, че мога веднага да се омъжа за ММ.. И сега си отварям кутийкат си я слагам  heart
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: юни 10, 2015, 17:31:50 »

Тони, аз съм същата. Мине се не мине ден два и хоп, пак съм я извадила да я провам. Въпреки, че сега след като я разширих е малко по - различна, но си го забелязвам само аз.
Миме, много хубави халки, честити да са ви! smile Аз също съм на мнение, че надписът не е толкова важен, важната е любовта и хубавото чувство  heart
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #338 -: юни 10, 2015, 21:49:09 »

Ох, и аз нямам търпение вечеее...мисля да ги гравираме с in aeternum и датата. Може и сърчице по средата. Без имена, мисля, че няма да забравя за кого съм се омъжила. blum
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: юни 11, 2015, 11:22:29 »

Тони, чувството наистина е много хубаво. Не съм очаквала, че толкова ще ми харесват. Даже за роклята не съм се радвала толкова (макар, че още я нямам, де). Още повече, че първоначалната ни идея беше да са комбинация от бяло и жълто злато. Просто, когато видяхме тези само от жълто злато се влюбихме в тях.  heart И двамата сме ги харесали, но никой не казва на другия и накрая се разбра, че и двамата ги искаме.  blum Има, няма и си отворя кутийката. Вчера си ги слагахме, оглеждахме, абе като малки деца, които се радват на играчка.  heart

Sisku, благодаря и на теб!  heart give_rose

dreamcometrue88, и аз си бях харесала този надпис, но ще мине и без него. Това ще си остане в сърцето ни.  heart
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #340 -: юни 11, 2015, 11:45:47 »

Защо няма да слахате надпис, ако не е тайна? smile Иначе са ви много хубави халките (аз пп не харесвам изцяло жълти, но вашите са много красиви) smile ММ нещо се дърпа за гравирането, иначе аз също нещо латинско искам...нашите в събота или неделя ще ходим да ги вземем  heart
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: юни 11, 2015, 12:31:42 »

Благодаря ти!  heart
Не, че няма да ги гравираме, а ще напишем само имена и дата.  pardon Аз го навивах за някакъв друг надпис, но той не, та не. Е, примирих се вече.  pardon
Давай, дано поне при теб да склони за друг надпис.  blush
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #342 -: юни 11, 2015, 13:52:01 »

При мен изобщо не иска надпис  girl_impossible Ама то аз ще ги взема халките, така че най-много да ги занеса да ни ги гравират   diablo
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: юни 11, 2015, 15:22:39 »

На мен пък ми е все тая за надписа. Няма да имаме по тази причина. Да си пиша някви неща за  *db*безкрайност не е по нашата част, да си пиша имената ми се вижда ненужно. Идеята е да държим тия халки на ръката си, тоест дори ние няма да виждаме надписа.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #344 -: юни 11, 2015, 15:31:14 »

Все едно слушам ММ да ми се обяснява за гравирането колко е ненужно  pardon На кантар съм вече...не искам да имаме пререкания за подобна простотия  Girl_hide
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines