Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 04:29:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Здравейте, тъй като нашите халки са матирани и разбрах , че мата падал бързо. Вярно ли е това?
Диляна Арнаудова - 0 (0%)
Сватбени халки - 0 (0%)
Общ брой гласове: 0

Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките - 14 та част  (Прочетена 192507 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: май 21, 2015, 11:48:15 »

Ан, пропуснала съм да ти честитя халките. Много са хубави да си ги носите със здраве и мнооого любов!  blum

Тони, много е хубаво чувството, което описваш.  heart Честити да са ви и на вас халките. Носете си ги със здраве и мнооого любов, естествено!  blum Много са хубави халките ви.  Bravo А не разбрах, бяло злато ли са?

Ние все още не можем да си изберем. Понеже май всички магазини тук работят само със Сара Трейд и затова се бяхме насочили към тях. Гледаме, гледаме, но не успяваме да си кажем - това са нашите халки!
В каталога нищо не ни грабва, а в магазините няма почти нищо налично. Последния път имаше готови халки за някаква двойка, бяха много хубави. Изцяло жълто злато и дамската имаше камъчета. Нас обаче за трети път ни съветват по-добре да няма камъчета на халките, щом мислим да си ги носим постоянно. Искаме да са бяло и жълто злато, защото не носим жълто по принцип. Не знам, ако си харесаме в Дуо или някой друг сайт предполагам, че ще трябва на място да отидем да ги поръчаме?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: май 21, 2015, 11:58:50 »

Миме, нашите са от бяло злато, като не сложихме родий, който допълнително ги направи яко бели, защото човека ни каза да си помислим, слага го по всяко време - безплатно - ако са купени от него халките, но вика ако се махне на места, както става обикновено, не може да се махне изцяло.. Аз реших, че на моята ще си сложа родий, защото реално с диамантите  тя си има лицева и задна част и дори да се изтрие отдолу няма да личи, Илиян не иска на неговата.. Много беше добре, че бижутерът ни показа жълто/бяло без родий и бяло с родий един до друг три пръстена.. Има громна разлика, принципно няма да се забележи, но когато са един до друг  shok

Според мен на място трябва да се дойде задължително.. Колкото до камъните, първо за диамантите имам гаранция, второ дори да не бяха съм сигурна, че носи отговорност, ако паднат  crazy Ръчната изработка е много по-прецизна и според мен шанса да паднат е по-малък.. Ще поживеем и ще видим, както се казва  pardon
Активен
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: май 21, 2015, 12:00:49 »

always_and_forever, благодаря!  give_rose Аз също се сблъсках с проблема "всички работят със Сара Трейд" и "нямат нищо в наличност". На много места ми казаха да погледна сайта и да си избера. Почти се бях примирила вече. Но добре, че съфорумката ни marrie ме заведе на шопинг по магазините в София и така намерих нашите.  heart Аз лично бих ти препоръчала да се разходиш да пробваш, защото както и роклите, халките стоят много различно на всяка ръка. Аз имам малки ръце с къси пръстчета и повечето халки се оказаха ужасно грозни като ги сложа. Иначе хубави, а като ги сложа на пръста си - ужас.  angry Дебели, груби... Но когато си премерих моята, просто знаех, че е това. Усещането беше точно като с роклята - сложих халката и просто усетих любовта от пръв поглед  yahoo Дори си се представих след 50 години като баба как още си я нося  funnytooth И така разбрах, че това са ни халките. После заведох и мъжа да одобри, той също ги хареса, само и двамата не харесахме колко тънка беше мъжката, затова я направиха двойна. Та всъщност исках само да наблегна колко е важно да се пробват и от сегашна гледна точка се радвам, че не поръчахме по каталог, защото щях да се разочаровам със сигурност. Това, което харесвах на снимки, в действителност ми стоеше ужасно. Е, има и доволни, поръчали по каталог... но си е риск.  pardon
Черешке, радвам се, че все пак сте се разбрали с хората от Виртуоза  good
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: май 21, 2015, 12:21:55 »

Тони, поздравления за избора ви.  Bravo Изглеждат много добре направени. Дано да нямате проблеми и да си ги носите ЗАВИНАГИ!  heart

Ан, аз точно това се чудя- - как ще си харесам халки от каталог, без да меря и да видя как ще стоят на нашите ръце. Всеки ни казва, ами изберете си в сайта и заповядайте да ги поръчаме. WTF? То, ако ставаше толкова лесно... ехее.  nea
Просто се убеждавам, че това не са нашите халки явно. Не знаех, че избора и на халките ще е толкова труден. Все си казвах, че все ще си харесаме нещо, пък то какво излезе?! Ще продължаваме да търсим. Май ще трябва и до София да се ходи. Все някъде ни чакат и нашите пръстенчета.  smile
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: май 21, 2015, 12:32:32 »

Тони, Ан, честито за халките smile И на двете изглеждат страхотно smile Да си ги носите със здраве smile
Ние като избирахме халките не бяхме чели нищо, решихме, че след като отидем в златарския магазин, там ще са умни хора и ще ни обяснят всичко, което ни трябва, ще изберем и готово. Ами да, ама не. За тези, които ще купуват от Варна, не ходете в Жаклин Хугасян, който се намира точно над новата Алба на центъра. Там момичето не ни обясни нищо, само се опитваше да ни убеди, че жълтото злато било по-хубаво и да имали повече жълто... Поръчахме, и накрая на ММ халката беше уникално грозна и я правиха на ново. Но тя си беше виновна и не ни взеха пари. Но за стжаление сега сме с халки, които не са комфортен профил и малко протриват пръста... Така че много трябва да се внимава къде се поръчват халките. Иначе си ги харесвам как изглеждат, но са малко неудобни :Р
Активен
Dark_Angel
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #305 -: май 21, 2015, 13:19:27 »

Здравейте, знаете ли добър златарски магазин в Бургас за халки, където златото е на нормални цени?
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: май 21, 2015, 18:01:50 »

alexandrova_90, сега като видях и на снимка халките ви и разбирам защо си ги харесваш толкова, много са хубави.
Моята не съм я носила още за разширяване, златарят каза да изчакам и да си наблюдавам пръстите, но знам ли кога ще се подуят и кога не и дилемата ми прдължава.
Активен
Bademka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: май 22, 2015, 14:38:31 »

Здравейте отново. Аз намерих това което търся в магазин Ел амор  Yes(или поне предлагат техните продукти). Остава да реша колко грама да е. Вашите халки по колко са горе долу? Не искам да е тежка. Може би около 3 грама.
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: май 22, 2015, 14:40:40 »

Bademka нашите и мъжката и женската са ги направили по 6 грама. Доста ми е странно като я сложа на пръста си надявам се,че ще свикна с нея.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: май 22, 2015, 14:41:00 »

Аз също не исках да е тежка, но в крайна сметка стана 7+три камъчета. Мъжката е 8... Просто така се получиха.. Даже първоначално, когато ги поръчахме бижутера ги беше сметнал за 17.4 общо, но е забравил да отчете, че аз исках по-тънка от тази, която мерих и така се оказа, че двете са много малко по-малко от 15 грама  pardon
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #310 -: май 22, 2015, 15:25:27 »

Нашите ще са по около 5, на ММ малко по-тежка де smile То зависи и от дебелината Wink
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: май 22, 2015, 15:43:46 »

Моята е 5 и малко, а на мъжката е 6 и малко отгоре, странно е отначало, но предполагам се свиква.
Днес дадох моята да я разширят малко, стискайте палци, когато я взема в понеделник да е точна вече. smile
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: май 22, 2015, 23:12:59 »

Моята е 4 грама и ми е много удобна. Иначе най-тежката, която пробвах беше 7 грама и имах чувството, че ще ми откъсне пръста. Oh my ...
Активен
Bademka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: май 22, 2015, 23:25:04 »

Много благодаря за отговорите  girl_wink
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: май 23, 2015, 16:07:34 »

Моята е около 5г, но не я усещам изобщо. До сега най-тежкият ми пръстен е бил 2г
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines