Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 04:18:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Здравейте, тъй като нашите халки са матирани и разбрах , че мата падал бързо. Вярно ли е това?
Диляна Арнаудова - 0 (0%)
Сватбени халки - 0 (0%)
Общ брой гласове: 0

Страници: [1] 2 3 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките - 14 та част  (Прочетена 190245 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« -: ноември 24, 2014, 10:31:20 »

Стара тема http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,35463.0.html
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #1 -: ноември 27, 2014, 16:27:41 »

marrie-Лятото ходих до магазина във Варна. Халките са турско производство и не са ръчно. Промоциите в сайта  са на налични халки. Моята ръка е пълна и се установи, че немогат да ми наравят халка с камъни, защото били до определени номера. Не са ръбно изработки, а машинно и затова немогат да ми направят това, което искам. Иначе размера ми казаха, да взема мерки от златарски магазин и да им ги пратя.
Активен
marrie
Ентусиаст
**
Публикации: 86



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: януари 04, 2015, 18:35:09 »

Благпдаря ти за информацията. Аз ходих до Пловдив, където имат подобни, и също ми казаха, че са машинно турско производство и не могат да сменят модела, което ме изненада и не ми хареса много, понеже аз искам да променя някои неща smile Но мисля, че има български магазини, които могат всичко да си направят по поръчка. Аз показах на един магазин в Пловдив каква ми е идеята и въпреки, че те нямат този модел, казаха, че могат да го направят, но се доплащат към 70-75лв затова, че трябва да изготвят калъф за новия модел. Аз още се колебая. Не съм убедена още дали това е, което искам. Трябва да пообикалям още и да разгледам.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: януари 27, 2015, 10:49:56 »

Това е модела, но в бял вариант.
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: януари 27, 2015, 11:36:05 »

Cerise много хубав модел ! Прекрасни са smile
Активен
melita
Сватбар
***
Публикации: 152



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: януари 27, 2015, 11:44:07 »

Има ли някой, който мисли да носи на един пръст годежния си пръстен и халката?
Ако да, може ли да поакже снимки - на мен много ми се иска да ги нося така, но изглежда, че ми отиват само изчистени халки и то съвсем тънички.
Активен
orhideq87
Любопитен
*
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: януари 27, 2015, 20:26:48 »

Момичета, да се оплача от Сватбения център в Младост. В крайна сметка халките са ми от там, но останах много разочарована. Продавачът там не беше много любезен и думите трябваше с ченгел да му ги вадя от устата, че да обясни. Отделно ги поръчват от Сара-трейд, централния им магазин е в гр. Раковски, та поради тази причина ги чаках 1 месец, след като пристигнаха се оказа, че не е това което исках, върнаха ми ги за поправка и след това чаках още 20 дена.... Накрая каквито ми дадоха, такива, щото ми писна да се занимавам. Грама на златото там е по-евтин, отколкото по другите магазини на центъра например, но не си заслужава!!!
Активен
MoonFairy
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #7 -: януари 28, 2015, 10:19:53 »

orhideq87 - и нашите халки са на Сара Трейд, но чакахме само 2 седмици.Ние сме от Стара Загора, ако има значение.Останах много доволна от изработката.
А иначе аз няма да ги нося на една ръка с годежният, защото стоят кичозно.Годежният ми има един голям камък и отстрани малки камъчета- бяло и жълто злато, а халката е тази-  http://sara-trade.bg/eshop/index.php?route=product/product&filter_name=H0151&product_id=39668
и просто не стоят добре заедно.Трябва да са семпли, за да стои наистина хубаво.А и честно казано на мен няма да ми е удобно.Сложих ги само за да пробвам и не ми е комфортно smile
Активен
MAPMOTKA
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 57



« Отговор #8 -: януари 28, 2015, 13:24:53 »

orhideq87 , и ние гледахме халки в Сватбения ценър, но имаше малко модели. Не знаех, че са от Сара трейсд. След това се пуснахме по Графа да разгледаме и там магазините и в първия дори, в който влязохме (не далеч от Попа в посока Славейков) имаше 10-тина мостри и останалото разбира се от каталога на Сара Трейд. С тази разлика, че в Сватбения център видях цени между 71 и 73 лева за грам, а в този магазин беше 65лв/гр. Тъй че не съм много убедена колко е по-евтино в Младост.
Ако има мераклии да сравняват цени да минат по Витошка, хаха, два съседни магазина за изчистена класическа халка предлагат от 95 до 118лв/гр. Искрено забавно ми стана smile  yahoo
Активен
MoonFairy
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #9 -: януари 28, 2015, 15:18:16 »

Мале, ама при вас в София наистина е много по-скъпо всичко  Oh my ...  В Стара Загора грама на златото е 50-55лв. А като четох и темата за тортите как едно парче е около 4лв ми стана лошо. С моят бюджет нямаше да се оправя там  pardon
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: януари 28, 2015, 15:21:49 »

 Offtopic Презумцията е, че тук и заплатите са по-високи от останалите градове, но за съжаление не винаги е така, лошото е, че цените са за всички... То и в моя роден град кувертите са по 30лв, а тук по 60... Въпрос на избор е вече, кой и къде ще направи сватбата smile
« Последна редакция: януари 28, 2015, 15:32:37 от alexandrova_90 » Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #11 -: януари 28, 2015, 15:28:43 »

melita виж сватбата на  milenuity тя си носи халката и годежния на една ръка, като можеш да я питаш къде ги е правила smile
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: февруари 04, 2015, 17:18:58 »

Някой поръчвал ли е халки от Zlatarna Celje? Харесахме си няколко модела, но ме притеснява, че няма много отзиви за тях.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: февруари 04, 2015, 17:28:48 »

Ние попаднахме на едно златарско ателие в центъра, duo се казва. Там правят халките и по модел на клиента. Цените също са много добри, около 60-65лв/гр, мисля.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: февруари 04, 2015, 18:14:53 »

 Offtopic
О да, аз съм от София, мъжа ми от Шумен. Решихме сватбата да е там, защото кувертите са 22лв.!
Просто не мога да си позволя да я направя в Сф или поне не такава каквато я искам, а с много ограничен брой гости.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines