Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:30:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛОТО - 4-та част  (Прочетена 112439 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #165 -: март 20, 2017, 12:37:05 »

Това цвете е много красиво! Обаче би паснало повече на изчистена рокля по тялото и само то да е акцентът. Не го виждам с дантелена рокля.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #166 -: март 20, 2017, 15:42:21 »

С тази рокля и аз съм за нещо изчистено, минималистично, колкото да имаш лека украса на главата. Както казаха момичетата, роклята сама по себе си е достатъчно впечатляваща smile Забравих да пиша за обвките и не ми се рови другата тема, но на мен по-евтините повече ми харесват и ми се връзват с роклята  good Съжалявам за  Offtopic
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: март 20, 2017, 15:52:25 »

Мели , на мен много ми харесва цветето. Аз мисля че ще отива на роклята и нс теб. Беше с къса коса, нали? Твоята рокля не си я представям с воал.  С нещо такова ще е супер.
Активен
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: март 20, 2017, 22:51:14 »

Благодаря момичета, още съм в чуденка. На мен проблемът ми е, че нямам коса... т.е. косата ми е мнооооого къса и прическа няма да имам... и ми се струва, че изглеждам като топлийка.. с една такава малка глава на върха на едно доста голямо тяло.. Аз съм си доста едричка. При.всички случаи мисля украшението ми за косата няма да е особено скромно, защото ще ми замества косата...

За да добиете идея - прическата ми е горе долу като тази и също и цвета на косата... и си мислех за подобна диадема също, прези да вида воала

« Последна редакция: март 20, 2017, 23:03:27 от Mellie » Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: март 21, 2017, 10:29:40 »

Мели, на мен ми харесва, мисля, че ще допълва роклята, няма да я засенчва, но трябва да си сигурна, че цветово не се различават, защото тогава според мен ще стане кич.
Активен
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: март 21, 2017, 17:25:43 »

Ама та това цвете е отделно... аз мога да не го купя и да заместя с нещо друго....
Активен
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: март 21, 2017, 17:33:39 »

Ето го само воала

Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: март 21, 2017, 18:09:46 »

Аз имах предвид не за цветето, а като цвят и материя дали няма да са много далеч от тези на роклята. Ако дантелата е твърде различна някак ще се бият. Иначе е страхотно, не бях виждала такива smile
Активен
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: март 21, 2017, 23:41:32 »

 Ааа сега разбрах... Ами уж е екрю, като роклята с бледо розови мъниста бродерията горе. Струва ми се че ще отива, защото роклята е много подобна на тази, на модела. Ето как изглежда оантелата на мойта рокля


Активен
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: март 22, 2017, 10:03:15 »

Мели, с тази рокля и воал ще си винтидж булка трепач girl_wink Нормално е да е малко вповече за такава визия, да е по-пищно и "натруфено", просто така е било по времето на нашите прабаби  blum Този воал е някаква разновидност на воалите тип Juliet cap, които са страхоотни и аз също бях с нещо подобно, макар и не точно същото, ами префасониран нормален воал, който да напомня за винтидж визията. Ако няма драстично разминаване в цветовете и дантелата, би трябвало да се получи много ефектно  give_rose
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: март 22, 2017, 10:43:29 »

На мен воалът ми изглежда доста по розов от екрю, но може би е заради самата снимка. Както е казала Ан, ще си трепач като стил, само да съвпаднат цветовете  good
Активен
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: март 22, 2017, 16:22:37 »

Мели, с тази рокля и воал ще си винтидж булка трепач girl_wink Нормално е да е малко вповече за такава визия, да е по-пищно и "натруфено", просто така е било по времето на нашите прабаби  blum Този воал е някаква разновидност на воалите тип Juliet cap, които са страхоотни и аз също бях с нещо подобно, макар и не точно същото, ами префасониран нормален воал, който да напомня за винтидж визията. Ако няма драстично разминаване в цветовете и дантелата, би трябвало да се получи много ефектно  give_rose


Даааааа именно  juliet cap veil! На нас това ни е темата - The Raging 20ies/Гатсби!

Като цяло ето такъв ефект ми се иска



още снимки тук - http://www.stylemepretty.com/australia-weddings/2013/10/22/wedding-inspiration-from-gatsby-to-bohemian-at-spicers-clovelly-estate/
Активен
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: март 22, 2017, 16:27:13 »

На мен воалът ми изглежда доста по розов от екрю, но може би е заради самата снимка. Както е казала Ан, ще си трепач като стил, само да съвпаднат цветовете  good

Бубе от снимката е, защото е с  илтър, предполагам да изглежда по винтидж. Дне ще поискам снимка без филтър да видя точно цветовете
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: март 22, 2017, 17:05:34 »

 Offtopic Мели, а на коя дата ще е сватбата, да не пропуснем да ти направим темичка, че си така интересна булка  Wink
Активен
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: март 22, 2017, 17:31:34 »

Offtopic Мели, а на коя дата ще е сватбата, да не пропуснем да ти направим темичка, че си така интересна булка  Wink

Благодаря Бубе! На 1ви юли е сватбата. Но не знам колко интересно ще е, за нищо не ми остава време покрай децата. Утре трябвяше да ходим да уточним церемонията с пасторката ни, а малката се разболя и се наложи пак да отлагаме срещата. Май накрая всичко ще е в последния момент...
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines