Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 09:00:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛОТО - 4-та част  (Прочетена 112474 пъти)
 
djmarti13
Новак
*
Публикации: 14


« Отговор #75 -: април 22, 2015, 11:12:01 »


Може да бъде намерен воал и за под 100 лева.

Воал за 47лева.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: април 22, 2015, 15:49:13 »

в сватбения център в мл 4 има на под сто лева. Както и в lightinthebox.com
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: април 22, 2015, 20:34:02 »

Значи... Обиколих магазините, оказа се, че всички воали с дантела са мн скъпи. Над 240-260 лв. Тези със сатенена лента са по-евтини - 100-120 лв. Но намерих един магазин, мадамата наскоро го е отворила, тя шие роклите и воалите. И понеже сега пробива, цените й са доста по-ниски :Р 3 метров воал със сатенена лента - 60 лв... Мен ме устройва, ще ходя да си взема малко плат от роклята, за да уцеля цвета и поръчвам smile
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: април 23, 2015, 07:20:11 »

Ina, браво цената е супер. Аз вчера си взех воал със сатенена лента дължина до под дупето някъде за 60лв.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #79 -: април 23, 2015, 08:34:55 »

Ама моля ви се, споделете от къде са, ако става въпрос за София smile Този който аз пробвах е дълъг до долу, само със сатенена лента и е 120 лв, но не ми се дават, така че като си взема парче от роклята и дантелата ще търся нещо по-евтино smile
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: април 23, 2015, 09:05:15 »

Feribotka, моето було (още непоръчано :Р ) е от Варна, а на lorka888, доколкото разбрах, е от Асеновград :Р Аз обиколих доста магазини докато го намеря на тази цена :Р
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #81 -: април 23, 2015, 11:01:22 »

Ясно, благодаря smile ...ами и аз ще си обикалям лятото явно smile Ако не намеря ще си взема това за 120 от Холидей и това е smile
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: април 23, 2015, 12:15:41 »

Feribotka Може да си поръчаш от алиекспреса... Знаеш ли какви евтини има :Р По 5-6 долара, дори да не ти хареса, 10 лв не са чак такава болка за умиране :Р Но пък ако ти допадне, смятай колко мн пари ще спестиш. Проблемът при мен е, че мн късно се сетих, а за да пристигне от там с безплатна доставка обикновено се изисква от 2 седмици до 2 месеца. Но ти имаш време, опитай. Ако не ти хареса в продавалника да го пуснеш за 15 лв., все някой ще го купи smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: април 23, 2015, 14:38:20 »

Абсолютно е така! Аз забелязах, че в магазинчето на Пиротска, в което писах,че съм мерила, бяха точно тип Алиекспрес - дантелата е апликация и не е добре изрязана. ОТдалече не си личи,ама като го погледнеш отблизо-ваиди очите чак. Цените са над тези в Али-то
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #84 -: април 24, 2015, 10:46:42 »

Да, и аз си мислех за нещо такова, пък може да си го ползвам за моминското парти biggrin Ами да, май така ще направя в крайна сметка, благодаря  heart
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: април 24, 2015, 14:26:08 »

Feribotka успех smile После ще кажеш дали си доволна smile Аз често пазарувам от алито, много съм доволна. Всичко ми е пристигало, роклите са ми били по мярка, от другите неща също съм била доволна. Сега надали булото ще е правено с най-качествени материали, но и тук тези, които ги продават не са мн по-различни smile Толкова пъти ми се е случвало да видя по магазините рокля, която съм си поръчала от там 10-20 лв., на 7-10 пъти по-висока цена... smile Жалко, че не се сетих по-рано за булото smile И знаете ли какво бях гледала там... Но се отказах (по-точно ММ ме накара да се откажа) - прелестни чадърчета от дантела, булченски, стават страхотни фотосесии с тях Wink Само предложение давам, те също са на мн ниски цени smile П.С. не правя реклама на този китайски сайт, просто споделям мнение smile
Активен
melita
Сватбар
***
Публикации: 152



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: април 24, 2015, 15:14:28 »

Аз купих воал 3метра от ибей за около левче, с доставката 3лв. Другата седмица трябва да пристигне и ще дам отзиви. Но е китайско де.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #87 -: април 24, 2015, 15:50:22 »

Ох аз не пазарувам хич по такива сайтове и май ще карам ММ да ми изрови някакъв евтин воал, че той се занимава...не важи същото като за роклята, че не трябва да я вижда, нали :? А за чадърчето е доста добра идея да си взема за фотосесия smile
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: април 25, 2015, 11:16:14 »

Feribotka много хубави чадърчета има. Аз щях да си взема, ама този моя... Разваля ми мерака Wink Успех на теб smile
Активен
milady
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 232


"The most happy"


« Отговор #89 -: април 26, 2015, 09:10:46 »

аз все повече се зачудвам и мисля да нямам було или да е само за фотосесията и църквата
особено као премерих с роклята и видях завършения вид -ами не съм за було просто сех губя някъде в него идва ми претрупано някак в повече дори
жената ми предложи да ми го даде само за снимките и после и го връщам и мисля така да направя
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines