Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 22:08:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛОТО - 4-та част  (Прочетена 113078 пъти)
 
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: май 31, 2015, 12:07:19 »

Момичета, воалът ми се е получил прекрасно, точно както го исках! Сега основният ми проблем е как да се закачи достатъчно стабилно само с фиби, защото трябва да се стегне и оформи като малка шапчица, а дантелата отгоре е толкова гладка и хлъзгава  tease Ще трябва да умуваме с фризьорката. Иначе като ходих вчера в бутика да си го взема заедно с роклята, не беше на смяна същото момиче, при което поръчах воала. Съответно и това момиче много се впечатли от воала, каза, че от доста години работи това и за първи път вижда такъв интересен и нестандартен воал, много ѝ хареса, или поне така каза  Bravo Ще ви покажа за какво става въпрос, по-късно ще махна снимката, че да не види половинЪТ  blush Пък и изглеждам ужасно, недоспала, без грим и с домашна блуза, но не това е най-важното  DANCE Тук съм го заметнала на една страна, защото много ми харесва и със сигурност поне на някои снимки ще бъде така  blush Много ми харесва колко винтидж се получава наистина по този начин. Воал heart
Разбира се, няма да е с тези фиби, просто такива имах на разположение  pardon
« Последна редакция: май 31, 2015, 12:10:20 от Anne_Shirley » Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: май 31, 2015, 19:02:37 »

Много е хубав  heart Наистина създава винтидж настроение, много романтично. Аз майс ъм пропуснала, колко е дълъг? smile
Активен
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: май 31, 2015, 19:28:18 »

Благодаря! До малко под ханша е, от един пласт само  smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: май 31, 2015, 21:50:26 »

Много е добре, Супер ще е на снимки  good
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: юни 01, 2015, 07:47:38 »

Много ми харесва  heart
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: юни 01, 2015, 09:17:09 »

Аз не мога да отворя албума...
Активен
milady
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 232


"The most happy"


« Отговор #96 -: юни 14, 2015, 09:43:26 »

привет взех булото на заем от магазина на роклята
в крайна сметка реших да е това което си е към нея
е много исках испански тип само че на роклята ми не би отивало щеше да е много прекалено и циганейшън и затова се отказдах
булото е екрю до кръста дълго с перлички и бродирани дантелени рози покрая леко къдраво каквато е и долната част на роклата
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #97 -: юни 14, 2015, 10:36:33 »

Милади, много хубаво, че са ти го дали назаем, защото иначе са доста скъпи smile Моите вчера пристигнаха (от ибей си поръчах два), но ММ ги е оставил в колата, като отида да ги взема ще ви ги кача smile
Анн, наистина е много оригинален и придава съвсем друг вид и стил  heart
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: юни 16, 2015, 14:24:06 »

Много искам воал!  cray Кога иначе ще си сложа такова нещо?! Попитах Радичев за цените на воалите и той ми каза от 150-200 лв.  crazy Няма как да дам толкова пари за нещо, което ще махна след 2 часа.
Другият вариант е да си взема обикновен воал от тюл, но не знам колко ще си отива на роклята ми.
Мерила съм само веднъж воал и се харесах, но идея си нямам дали на тази рокля ще й отива. И дължината не знам колко трябва да е защото гърбът трябва да се вижда.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: юни 16, 2015, 14:36:59 »

Миме, ако ще си купуваш воал от друго място, най-добре е да имаш парче от роклята... Дори малко разминаване в цвета, ще си личи много.. Иначе, ще намериш и по-евтин воал, в СЦ или пък дай нанякоя шивачка във Враца..
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: юни 16, 2015, 14:51:05 »

И аз това обмислям като вариант. В началото майка ми и ММ ми казваха, ама за какво ти е това, нали роклята трябва да се вижда, но аз много искам да се видя с рокля и воал. Ще го мисля и ще видя какво ще реша. Може да е за няколко часа, но имам чувството, че с воал всичко ще бъде завършено.  pardon
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: юни 16, 2015, 15:13:24 »

Аз също не си представям снимките без воала, нито да вляза в църквата без.. Не искам да е такъв, който пада отпред и ме забулва, но искам воал задължително  good
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: юни 16, 2015, 20:11:16 »

Тони, точно същото щях да казвам  за купуването на воал от друго място.
Миме, как 150-200 лв. ,не бих дала толкова никога, но хората са различни. Определено е хубаво да имаш, според мен някак си воала допълва цялостната визия на булката  heart
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: юни 17, 2015, 07:45:14 »

Sisku, ами така ми каза 150-200 лв е воал с дантела по края.  crazy Аз също няма да дам толкова пари за такова нещо за има няма 2-3 часа носене.  Има хора, които дават и повече, но както казваш ти, има всякакви хора.  pardon
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: юни 17, 2015, 08:40:07 »

Аз едното място харесах един и като видях 460лв. Все едно ме заляха със студена вода.. От мястото, където си купувам роклята ще ми го ушият, за да се вместя в бюджета  good
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines