Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 06:42:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ШАФЕРКАТА!!! ЧАСТ 5  (Прочетена 141035 пъти)
 
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: октомври 27, 2015, 22:06:25 »

Ох шаферките са голяма драма,,,и при мен беше ужас.Имах 4 шаферки,5 месеца ги чаках те да си изберат рокли е не стана,,,изпокараха са една друга,цирк страшен.Накрая им поръчах на моя глава и им казах е това са,,,ако искате си ги променете леко,,,но да се придържате към този модел,,,и така и направиха,,,добавиха им малко дантела,,но стана стилно и ни харесаха взаимно.Моят съвет е да им обясниш,че ти си булката,ти си важната,те са просто украшение към булката,,и трябва да се съобразяват с теб,а не ти с тях.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: октомври 28, 2015, 09:36:55 »

Все още мисля, че американския вариант за рокли, който израбхме ние е перфектен, защото хем си личи че са еднакви има положение усилия и мисъл, хем всяка си преценява как й е най-удобно, как да подчертае красотите на тялото си и как да скрие, това което не й харесва..

Моите момичета бяха напълно различни.. Едната е много нисичка и с дупенце, другата е много висока и адски кльощава, а третата е нормална на височина и кг, но с много голям бюст.. Паснаха им идеално  good

Активен
Miss
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #212 -: октомври 30, 2015, 01:38:12 »

Lolitka , ами и аз искам така да им заявя , но все още се сдържам
Александрова чудесен избор. При мен е трудно изпълнимо защото едната живее в Кипър и ще си дойде за сватбата. За сега нямат претенции за модела на който съм се спряла.
« Последна редакция: октомври 30, 2015, 01:40:21 от Miss » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: октомври 30, 2015, 11:59:12 »

Няма нужда дори да ходят до шивач.. Казва ви се от къде и какво се мери и роклите се получават с еконт-спиди, ако не сте от Варна.. Две или три булки от форума направихме така, като при мен беше чиста случайност, че се оказа ама накрая, че се познават съпруга ми и момичето, което ги шие  crazy pardon
Активен
Miss
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #214 -: октомври 30, 2015, 12:11:36 »

Може ли да споделиш каква беше цената на рокля ?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: октомври 30, 2015, 12:18:21 »

За 3 рокли по 90лв/брой. Предлагат и къси, но не знам колко стрват  huhhuh.gif
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: октомври 30, 2015, 12:24:29 »

Тони, знам че го беше поствала преди, но не мога да го намеря, ще ми пуснеш ли линка за сайта на роклите ти за шаферки? heart
Активен
Miss
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #217 -: октомври 30, 2015, 12:25:02 »

И много добра цена устройва ме. Ще го имам предвид като вариант , защото моя бюджет е 300лв за трите smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: октомври 30, 2015, 12:50:11 »

Фани, ето сайта - http://dreamday.bg/
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #219 -: октомври 31, 2015, 13:48:24 »

И на моите шаферки роклите бяха оттам и съм много доволна, само дето малко им се смъкваха отзад, но го преживяха. Имайте предвид обаче, че са си сменили доставчиците на платове и сега май са с нови цени.
Активен
Purple_eyes
Любопитен
*
Публикации: 26



« Отговор #220 -: март 07, 2016, 10:18:06 »

Здравейте. Аз сега обмислям да поръчам от dreamday.bg, рокли за моите шаферки и се чудех дали платовете изглеждат добре на живо, и дали ще им е прекалено топло на шаферките с тях?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: март 07, 2016, 10:33:46 »

Роклите на моите шаферки + още една моя приятелка, но в друг цвят бяха от там. Платовете са страхотни, падат тежко, но същевременно роклите не бяха тежки, момичетата се чувстваха прекрасно в тях. Както се вижда на снимката, момичетата са с много различна физика, висока с дълки крака, миньонче и момиче с много голям бюст (който изглеждаше перфектно, като върза роклята, по най-точния за нея начин).. Това е едно от най-големите предимства на тези рокли според мен, че всеки може да ги направи да изглеждат добре за неговата фигура, а същевременно да изглеждат и еднакви с останлите момичета.

Активен
Miss
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #222 -: март 07, 2016, 12:23:46 »

Здравейте smile
искам само да се отчета , че след едно леко повишаване на тон от моя страна , вече всички (3 на брой) шаферки са облечени.
роклите им стоят много добре и всички сме доволни !!!  yahoo danceg
поръчах ги от английски сайт, и вече им ги раздадох !  give_rose
Активен
p4elichkata
Любопитен
*
Публикации: 47


« Отговор #223 -: март 07, 2016, 13:19:03 »

Здравейте smile
искам само да се отчета , че след едно леко повишаване на тон от моя страна , вече всички (3 на брой) шаферки са облечени.
роклите им стоят много добре и всички сме доволни !!!  yahoo danceg
поръчах ги от английски сайт, и вече им ги раздадох !  give_rose

Може ли да ми изпратиш линк на сайта. При мен проблемът е цвета. И ако не намеря по сайтовете ще шием роклите.
Активен
Pronovias_SP
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 47


One love, one dream:)


« Отговор #224 -: март 07, 2016, 14:30:17 »

Аз на моята сватба не исках шаферки, но съм била в ролята на шаферка. Роклята никак не ми харесваше, но не правих драми или излишни коментари. Просто облякох роклята, която ми бяха поръчали и си замълчах тактично, за да е щастлива и доволна булката. Един съвет: ако искате шаферки, е редно вие да им поемете разходите за роклите, а не да ги карате те да си ги плащат. Казвам го от опит.
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines