Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 22:17:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ШАФЕРКАТА!!! ЧАСТ 5  (Прочетена 142193 пъти)
 
TeddyLisheva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: април 08, 2015, 09:59:29 »

Даммм , по принцип е нормално smile Пък и жените имаме "лошия" навик да си купуваме нов тоалет за всеки повод biggrin biggrin biggrin
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: април 08, 2015, 10:08:39 »

Така е, защото искаме да се гледаме различни по снимки biggrin  Offtopic
Активен
TeddyLisheva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: април 08, 2015, 10:11:53 »

Хихихи именнооо smile smile Пък и никога не е излишно да си купиш нова рокля biggrin
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #108 -: април 08, 2015, 10:44:15 »

alexandrova_90, много ти благодаря, ти поръча ли ги вече? Много е хубаво това с мострите, и аз ще си поискам! Bravo

Ще ми пуснеш ли на лични на кого писа само, да пратя и аз един мейл smile
« Последна редакция: април 08, 2015, 10:47:47 от dreamcometrue88 » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: април 08, 2015, 11:54:50 »

Моята приятелка се е обадила на телефона, който е на сайта им.. Не сме ги поръчали, оставаме за след Великден, сега ми е лудница и нямам време да се занимавам.  blush
Активен
formite
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 341



« Отговор #110 -: април 09, 2015, 20:15:19 »







И една за разкош:
Активен
TeddyLisheva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: април 09, 2015, 20:44:04 »



Сетих се да ви покажа тази снимка ! smile Ние със сигурност ще си направим такива шантави снимки с моите шаферки smile smile smile
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #112 -: април 24, 2015, 10:32:31 »

Снимките са много готини! good
Аз искам да ви питам според вас колко шаферки е нормално да има?Първо мислех да са 3-4,обаче сега списъкът се разраства до 6-7 shok Много ли е?Ще ми се смеят ли хората? crazy pardon
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: април 24, 2015, 10:36:26 »

Ако ти не го чувстваш за нередно, може и всичките момичета на сватбата да са ти шаферки, според мен такива правила - несъществуват. Аз лично искам само 3, макар че имаше поне още 3 момичета, които искат да са ми шаферки. Благодарих им за желанието, но им обясних, че не желая половината ми сватба да е облечена в еднакви цветове и рокли. Отделно на това, те също са ми близки приятелки, но ще им делегирам също толкова отговорни задачи (понеже много държаха), пак ще дойдат вкъщи, и т.н.. Ще им направя от специалните бутониери, но ще са облечени с каквито рокли си преценят.. Въпрос на лични убеждения, направи го както искаш и ти се струва правилно  good
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #114 -: април 24, 2015, 10:53:01 »

Да,права си,добър съвет give_rose
Проблемът идва от факта,че имам няколко приятелки, които държа да са ми шаферки,но братовчедките ми са вече достатъчно големи,за да ми станат и те шаферки.Някога аз бях шаферка на сватбата на леля ми,тяхната майка,и винаги съм си мислела,че нейните деца някой ден ще бъдат мои шаферки.Аз съм кръстница и на двете Wink Няма как да отрежа нито приятелките ми,нито братовчедките,затова стават 6 шаферки...Но щом няма някакво изискване да са 3 (примерно),явно всичко ще бъде ок.
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: април 24, 2015, 11:00:25 »

Аз за пореден път имам проблем с шаферките. Първо исках да са само две-най-близките ми приятелки. После ми натресоха сестра ми и братовчетка ми и не можах да откажа. От както обявихме сватбата и поканих едната шаферка, от тогава не съм я виждала. Освен това пое инициатива сама да направи етикети за бутилки,тейбъл картички и покани-чакам ги вече 5 месеца sad. Пое инициатива да се заеме с роклите,защото реши да бъдат еднакви-аз нямам претенции, съответно не се появи на няколко срещи. Вече почти не се колебая и мисля да и кажа,че не ми е необходима като шаферка,даже се чудя дали да я каня на сватбата. В такива моменти приятелите определено се отсяват cray
Активен
TeddyLisheva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: април 25, 2015, 09:33:37 »

Аз отначало уж си мислех, че няма да има коя приятелка да помоля за шферка, а сега се оказва, че ще имам 7 шаферки и една кошаферка, това ако всичко е ок и всички успеят да дойдат за сватбата, тъй като има няколко, които не са в България изобщо или не са от този град. Много съм щастлива , че близките ми приятелки ще са около мен. Дори не го правя толкова заради самото шаферство, колкото до това, че по този начин ще съм заобиколена цял ден от моите момичета и ще ми е много щастливо !
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #117 -: април 25, 2015, 10:24:26 »

lorka888, ама как така ще ти ги натресат, това е твоята сватба!! Освен това знам и аз на моята сватба ще си го спазя задължително, че сестра/брат не може да бъде шафер. А за приятелката - отсвирвай я, нямаш нужда от отрицателни емоции, сватбата е усмивки, веселие и радост, а не нерви.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: април 25, 2015, 14:33:28 »

lorka888, ама как така ще ти ги натресат, това е твоята сватба!! Освен това знам и аз на моята сватба ще си го спазя задължително, че сестра/брат не може да бъде шафер. А за приятелката - отсвирвай я, нямаш нужда от отрицателни емоции, сватбата е усмивки, веселие и радост, а не нерви.
Oh my ... На нас пък точно брат ми и сестра му ще са ни шафери и това е по-сигурно от това, кой ще е младоженеца.
Може ли малко повече инфо, от къде идва тази забрана? Че ми стана странно какво пречи сестра ми/му да раздава подаръчета на гостите или да ги настанява.  crazy
Активен
TeddyLisheva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: април 25, 2015, 16:18:01 »

Аз бях шаферка на сестра ми и изобщо не знам такова нещо !
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines