Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 21:16:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ШАФЕРКАТА!!! ЧАСТ 5  (Прочетена 141863 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: март 07, 2015, 16:37:19 »

Момичета, като ви слушам..  Oh my ... За шаферки не избрахте ли най-близките си приятелки? Според мен това предполага да се разбирате от половин дума, да имате приблизително еднакви вкусове и разбирания за красиво  pardon

Моите шаферки са три от най-близките ми приятелки, избрахме модела заедно, цвета - пак.. Сега търсим задружно платове и шивач.. Среща имахме с две от тях, но по-скоро да се наприказваме като цяло.. При мен има много време и не искам от сега да ги тормозя със срещо... Едната живее в София, другата в Стара Загора, третата във Варна, говорим по скайп, направихме си общ фейсбук-чат и всеки ден си пишем...

Да не говорим, че с кумата са в пълен унисон и вече са започнали организацията на моминското парти. Питаха ме, кои от момичетата искам да присъстват и на коя дата да бъде партито. Осведомиха ме, че ще е във Варна.. Вече са направили група във фейсбук и нямам търпение да видя какво ще направят..  heart
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #61 -: март 07, 2015, 17:27:54 »

Тони трай си жена ще се урочасаш. Жени и унисон няма. Wink. Дано само като се здърпат не ти казват ххихихи. Аз нямах шаферки точно по тази причина, на една сватба такива клюки и клевети имаше по булката че викам хайде да се обичаме само, без кавги. Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: март 07, 2015, 20:01:41 »

Да, Мариолка, може и да си права.. Аз принципно имам много приятели мъже, далеч предпочитам комуникацията с тях. Точна, ясна, без излишно напрфежение.. Имам си обаче пет приятелки, от различните етапи на себеосъзнаването ми, с които сме преминали през какво ли не.. За тях душата си давам, три от тях ще са шаферки, едната е кумата, а другата е с бебчето и ще бъде водеща на изнесения ритуал.. Иначе те са в унисон, защото мислят какво ще ми се хареса, а ме познават, познават ме много  pardon
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #63 -: март 07, 2015, 20:49:40 »

И аз ще си имам 3 прекрасни шаферки - едни от най-близките ми приятелки, четвъртата е кумата smile Избрала съм си ги да са ми еднакви горе долу по височина и външен вид (цвят на косата и очите) и сме се разбрали лятото като си дойде едната, че работи в чужбина да пообиколим за роклички моловете, пък все ще измислим нещо smile Ако не, кумата си шие дрешки редовно при една шивачка, все ще измислим нещо Wink
Активен
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: март 07, 2015, 22:52:15 »

Нещо май не разбирам, избрала си си за шаферки само тези от приятелките, които си приличат по височина и цвят на косата и очите?  huhhuh.gif
Активен
taratorche
Ентусиаст
**
Публикации: 62



« Отговор #65 -: март 08, 2015, 01:15:35 »

Нещо май не разбирам, избрала си си за шаферки само тези от приятелките, които си приличат по височина и цвят на косата и очите?  huhhuh.gif

Мда, това мисля е честа практика, когато искаш снимки като за списание... pardon

Аз лично моите не ги сменям за нищо на света, обичам си ги и с криви вежди, джей ло задници и криви крака, аз самата не мисля, че съм перфектна, а и най- важното е, че знам, че мога да разчитам на тях smile на снимките мисля сме най-красиви, защото ще се радват истински с мен, а не заради грима им.
Даже онзи ден им показвах модели и обсъждахме роклите им, а те взеха че се ентусиазираха и почнаха да мислят задачи за милото, за да ме вземе първо да ме бил заслужил и май май ще го тормозят доста докато го пуснат хихихи  diablo
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: март 08, 2015, 11:11:25 »

Да, малко ми е странно.. Не си избираш приятелките, защото са ти прителки и са ти най-близките хора... А защото си приличат ВИЗУАЛНО и ще изглеждат добре на снимките, а помежду другото са ти и приятелки?? Странно ми е.. Моите са си напълно различни визуално, все пак са различни хора.. Едната е много висока с крак, дълъг колкото цялото друго момиче..  Третата е с много по-тъмна кожа... и т.н В това е индивидуалността им все пак.. Не си избирам приятелите по външен вид  nea blush pardon
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #67 -: март 08, 2015, 21:06:10 »

Нещо май не разбирам, избрала си си за шаферки само тези от приятелките, които си приличат по височина и цвят на косата и очите?  huhhuh.gif

Хаха неее просто така се уцелиха smile Но искам със сигурност да ги облека еднакво, като те нямат нищо против smile Иначе не бих изключила която и да е защото не прилича на другите, единственото, на което държа е да са нечетен брой smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #68 -: март 08, 2015, 21:12:44 »

Да, малко ми е странно.. Не си избираш приятелките, защото са ти прителки и са ти най-близките хора... А защото си приличат ВИЗУАЛНО и ще изглеждат добре на снимките, а помежду другото са ти и приятелки?? Странно ми е.. Моите са си напълно различни визуално, все пак са различни хора.. Едната е много висока с крак, дълъг колкото цялото друго момиче..  Третата е с много по-тъмна кожа... и т.н В това е индивидуалността им все пак.. Не си избирам приятелите по външен вид  nea blush pardon

Моля, не ме нападайте само защото не съм се изразила както трябва  nea Разбира се, че това са ми най-близките хора и затова искам да са до мен. Не са фотомодели и не съм ги избирала по външен вид! Просто, както казах са се уцелили по-еднакви, а в случая и най-близките ми приятелки...
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: март 08, 2015, 22:28:59 »

Странно ми е, както казах, не те нападам..Изказването ти е такова..Все едно залагаш на външния йм вид, а не на самите тях... Извинявай, ако съм те обидила  nea blush
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #70 -: март 09, 2015, 12:44:52 »

Да, извинявам се, аз не съм се изразила правилно smile Няма пробем Wink
Активен
Future_Bride
Ентусиаст
**
Публикации: 59



« Отговор #71 -: март 19, 2015, 10:54:37 »

За шаферки избрах 3-те си най-близки приятелки, същото направи и младоженецът със своите най-добри приятели.

Планирам цветовата гама на роклите да бъде една и съща, но няма да налагам никакви други ограничения. Имат пълната свобода да изберат материали, бюджет, обувки, чанти според тяхна лична преценка. Единствено съм решила да унифицирам букетите smile
Активен
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: март 23, 2015, 13:33:21 »

Моите шаферки са сестра ми и братовчедка ми, 2 мисля че ще са достатъчни. Избрах ги като най-близки хора, на които мога да възлагам разни отговорности, например моминското парти ще се организира от сестра ми, тъй като кумата е в друг град и няма възможност да се заеме с тази организация. В деня на сватбата също ще разчитам на тях за разни неща.

Без да искам докарах и визуалния  ефект - и двете са високи, слаби и тъмнокоси.
Сдобих ги с рокли, тъй  като държа да са еднакви, другото по тоалета си е по тяхна преценка.

Двамата шафери  са най-близките  приятели на ММ, но там той си се оправя - ще имат ли задължения и какви ще са, аз искам само да  хубавеят до шаферките smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: март 23, 2015, 13:39:59 »

Ние малко ударихме на камък с шаферските рокли.. Навсякъде като кажа шаферки и казват - минимална сума за рокля 250лв  crazy Oh my ... Аз не искам модел на Долче и Габана все пак, а най-обиконавена рокля .. В Ателиер, може да успеят да направят роклите (модела е този, който става да се носи по 5-6 различни начина) на цена от около 150лв, но не са сигурни дали ще има плат в търсения от мен цвят.. Та, най-вероятно ще купим плат и ще си ги ушият при шивачки, които не определят свръхвисоки цени, щом чуят булка, шаферка, сватба  crazy
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: март 23, 2015, 14:49:08 »

Тони, моята шаферска рокля преди 3г беше 120лв. Реално, не струва повече от 50 за мен.
Рокля над коляното, с презрамки и панделка. Материали- шифон и подплата от сатен. 120лв.  crazy
И това в малко магазинче в Младост, уж с отстъпка,понеже роклят ана булката е от там.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines