Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 00:24:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как да покажем любовта си без думи?  (Прочетена 11621 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« -: ноември 21, 2014, 13:00:53 »

Това, което ме провокира да създам тази тема е една статия, която прочетох наскоро, а именно "Как да покажем любовта си без думи?".
Та интересно ми е как вие показвате на любимите си хора, че ги обичате и държите на тях?
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: ноември 21, 2014, 13:22:28 »

Много хубава тема! Добре си се сетила!  Bravo Bravo Bravo
Последното, за което се сещам е от преди 2-3 седмици, моето пате беше първа смяна /сутрин излиза преди да се събуда и не се виждаме/ и бях купила бонбони линд и всяка сутрин му оставях по 1 бонбон на масата или му слагах по няколко на различни места, което да открива през деня и да се усмихва, че съм помислила за него!
Често му оставям бележки, но темата е за без думи, така че май не се брои  blush
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: ноември 21, 2014, 14:09:04 »

ratatui smile много мило от твоя страна. И аз бих се зарадвала на това.
Важното е да можем да оценяваме малките неща, защото точно зад нещо толкова малко се крие някой, който би дал живота си за теб. Поне аз съм така. smile
Аз се старая всяка свободна минута да съм с любимия ми мъж. Обичам неговата компания и нищо друго не ми е нужно. С вниманието си към него искам да му покажа, че е най-важният човек за мен.
Обичам да го гушкам и целувам мноооого. Обичам да го изслушвам и искам да знае, че винаги съм до него.
Обичам да му правя изненади, защото по този начин разбира, че съм вложила цялото си сърце в това.
Толкова пъти съм искала да намеря точните думи, за да му покажа любовта си, но никога не успявам.
Сигурна съм, че няма някой, който да ги е открил, а ако има моля да сподели Wink

Иначе е ясно, че трябва да можем да доказваме любовта си, защото всеки може да каже Обичам те, а в същото време да показва друго.

И НАЙ-ВАЖНОТО е - хора показвайте и казвайте на любимите си хора колко много ги обичате, защото живеем един живот и няма да имаме друга възможност да го направим.!!!
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines