Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 00:47:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбен агент в Бургас  (Прочетена 5539 пъти)
 
madagaskar79
Регистриран

Публикации: 6


« -: ноември 19, 2014, 22:56:41 »

Здравейте,имам нужда от ПОМОЩ!
С гаджето ми решихме да сключим брак и съответно,като всички мъже остави организацията по сватбата на мен.Аз обаче не мисля,че имам време и нерви/имайки малка представа за това от сватбата на моя добра приятелка,която реши да организира сватбата си сама/.Имам тук-таме  негативни отзиви за сватбени агенции в Бургас,затова МОЛЯ препоръчайте ми някой,на когото мога да разчитам!А,забравих нещо много важно, НЯМАМЕ излишни средства за харчене /както ми натърти гаджето/.Вярвам,че ще успея да докажа на Чефо / гаджето ми/,че сватбения агент не е мой "КАПРИЗ",както каза той sad !
Активен
madagaskar79
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #1 -: ноември 20, 2014, 18:04:42 »

Ехо, има ли някой?  smile
Активен
madagaskar79
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #2 -: ноември 23, 2014, 22:19:22 »

Май, няма да успея и във форума да разбера нещо повече ! sad
Активен
madagaskar79
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #3 -: ноември 23, 2014, 22:30:17 »

Чували  ли сте отзиви за сватбена агенция Мирена?
Активен
madagaskar79
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #4 -: ноември 23, 2014, 22:33:16 »

А за диаманти?На всичките страниците им изглеждат добре!
Активен
madagaskar79
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #5 -: ноември 23, 2014, 23:18:40 »

искам преди да падна в капанчето говорейки с някоя от агенциите да понасъбера малко мнения!не искам да бъда груба но за някои от тях не чух изобщо добри отзиви.Ама аз познавам само две скорошни булки,които сами си организираха сватбата,точно затова,ама това отнема много време!А аз нямам такова.А пък за украсата направо-незнам-харесвам много орхидеи и до там.Казаха ми за някаква флористка Яна,която била добре,украсявала с доста различни видове цветя и украсите и са готини поне това което видях в страницата и После прочетох във форума,че ресторант Океан правят и украса,оказа се че момичетата ,които правели украса били в майчинство иначе били много добри-естествено,че ако искам ще им взема номерата от Океан и ще ги убедя да се заемат с украсата ми .Ама нали с всичко това може да се заеме сватбения агент. Ами рокля-тук в бургас няма нищо.Халките?Чашите? Ние още дата нямаме,а аз вече съм в джаза.Имам нужда от човек,на който мога да се доверя и с който да започнем от някъде.Дали,не съм много преднамерена?
« Последна редакция: ноември 23, 2014, 23:53:21 от madagaskar79 » Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #6 -: ноември 24, 2014, 19:34:16 »

 Учудващо, че никой не ви отговаря, не пишат и булки. А в Бургас стандартът е близък до този в София. Напишете какъв бюджет предвиждате, навярно тогава ще се отвори темата.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #7 -: ноември 24, 2014, 20:38:46 »

madagaskar79 Пиши в темата за Бургас, там има повече момичета  good :

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,35783.360.html

Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines