Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:21:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Коледен подарък получи и веднага тук го покажи :)  (Прочетена 54017 пъти)
 
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: декември 29, 2014, 16:46:42 »

Ама как са ме издали значи тези куриери!  pardon Добре, че поне не си се сетила предварително коя съм, та е останало изненада!  girl_wink
Аз не бях сигурна къде ще си днес и ги накарах да те разпитат, за да знаят къде да ти го доставят!
Много се радвам, че ти е харесал подаръка - много се чудих какво точно да ти взема!.  blush Но четох, че обичаш цветя и реших, че за цветята ти трябва ваза. А пък тях се надявам друг да ти ги подарява.  girl_wink
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #121 -: декември 29, 2014, 16:49:55 »

Oхххх страхотна си! Благодаря ти! Наистива обичам цветя, и всеки път като има букет вкъщи и го сложа в часа се ядосвам,че нямам ваза.... Изключително миличка си и много много много ама много съм трогната! Изобщо не очаквах kiss2
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: декември 29, 2014, 17:16:34 »

Няма за какво! За мен е удоволствие да подарявам подаръци и да радвам хората! Ако можех, щях на всички да пратя подаръци!  girl_wink
Активен
La_Fleur
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 286



« Отговор #123 -: януари 05, 2015, 11:29:49 »

Dorina, благодаря ти за милите думи! Цялата тази размяна на подаръци ме направи много щастлива и бих участвала отново, емоцията е чудесна! Ч.Н.Г. на всички момичета и нека запазим чувството през цялата година!
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: януари 09, 2015, 00:44:36 »

Хайде и аз да се похваля с моето подаръче  yahoo

Пристигна вчера - точно на рождения ден на Сиана и бяхме много щастливи  yahoo

Ето го и него -





Благодаря много, мила dorina79!

Децата много харесаха играчките и веднага си ги разпределиха и ги лепят навсякъде из къщата. А книжките са просто невероятни, направо съм влюбена в тях  heart heart heart

В първата книга - "Коледна книга на българското дете" са събрани стихотворения и най-вече приказки свързани с празниците и обичаите около Бъдни вечер, Коледа, Нова година, Сурвакането, има разкази за старата и новата година, за дванайсетте месеца и още и още..... въобще  книгата е разкошна, точно такъв тип приказки обичам да чета на децата  good heart

А втората книжка е цяло пътешествие, което нямам търпение да започнем - 365 художествени проекта от хартия и картон - тъкмо по един проект на ден за цяяяяла година  danceg Изчаквам да мине партито на Сиана за рождения ден и започваме  yahoo

Благодаря, благодаря, благодаря от сърце  heart heart heart
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: януари 10, 2015, 10:55:32 »

alben4ik, направо ми олекна, като видях, че си писала, защото вече се бях притеснила, че все още не сте получили нищо. Много се радвам, че сте харесали подаръка и че ви е донесъл много положителни емоции! Надявам се и занапред да ви носи! Прегръдки от нас и от България!
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #126 -: януари 12, 2015, 20:22:08 »

Menyanthe  с огромно закъснение и изненада получих твоя подарък! Много много ти Благодаря! Страхотен подарък! За съжаление не успях да ги снимам, но ще разкажа:  страхотна кутия, вътре разкошна покривка за маса която пасва идеално и страхотни чаши за кафе! Евала че въпреки натоварения график си сетила за мен да ме изненадаш!
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: януари 12, 2015, 23:36:34 »

О, радвам се, че вече е при теб! Тъкмо се чудех кога и как ще го получиш!  give_rose
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: януари 14, 2015, 22:04:01 »

svetli много благодаря за подаръка smile и се извинявам, че написах Стефка ( баба така беше прочела  pardon)
Имам си страхотна свещ, комплект за нокти , крем за ръце, много хубав сапун в формата на елха, шоколадови бонбони и много мила картичка.. Изненадаме много и всичко е много хубаво благодаря  kiss


* WP_000864.jpg (20.47 KB, 448x336 - видяно 390 пъти.)
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: януари 15, 2015, 19:47:18 »

Днес и аз получих много неочакван подарък, благодаря ти menyanthe!
Подаръкът ти дойде в много подходящ момент, точно излизах за изпит и дойдоха куриерите и си викам "подарък преди изпита ще ми върви значи, на хубаво е!"
Не съм снимала опаковката, защото бързах, а исках да видя какво е  blush Имам си чадърче и едно такова стъклено за бонбони, естествено пълно с много вкусни шоколадови бонбони.
Благодаря ти, още веднъж menyanthe!
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines