Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:20:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Коледен подарък получи и веднага тук го покажи :)  (Прочетена 54015 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: декември 19, 2014, 12:11:13 »

ivelka, удоволствието е изцяло мое, че съм успяла да те зарадвам!  yahoo
Надявам се да ти е от полза книгата и да готвиш много вкусно за бебчо.  Torte А и Павел е толкова красив, та реших аз да започна кариерата му на модел  blum Wink
Искам да благодаря тук и на fiibi_bg  за помощта, аз дори не знаех, че има книги за хранене на бебета. Както разконспира mariola85, благодаря и на ММ, че пак се включи активно give_rose

А преди малко този подарък дойде при мен по специален куриер



ellimink, много ти благодаря за хубавия подарък. Като отворих и видях, че има нещо с панди направо се разтанцувах  yahoo danceg yahoo  Обожавам свещи и шишарката много добре ще ми се впише, както и еленчетата!!! Girl_hide

Много се радвам, че и тази година се включих в размяната на подаръци! Днес първо видях, че съм зарадвала ивелка, после ели пък зарадва мен, какво по прекрасно от това! give_rose give_rose give_rose
Обичам ви, мили съфорумки  heart

Ето снимки на подаръка:
Формички за сладки панди
Еленче салфетник и еленче коледна торбичка
Шишарка свещ



Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #106 -: декември 19, 2014, 12:16:44 »

Еееей, пандите са убиец ! Книжката на Ивелка е един пьт, вобще не знаех, че е вьзможно таков анещо и сьм много впечатлена  good

Мариола, "Пандьо"-то ме разби просто  funnytooth lol funnytooth
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #107 -: декември 19, 2014, 13:10:50 »

Ооо, оформлението на книгата е един път, а пък и на мен ми дойде точно навреме да видя заглавието. Полека - лека започвам да "уча" за захранването, че ей го къде шестия месец на Ния.
Формичките за сладки са уникални - какви неща имало по магазините  blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #108 -: декември 19, 2014, 13:38:28 »

Ей, аз много съм изпуснала...Подаръците са прекрасни. Престилката на Фиби, шапката на Елина и гривничката на Ева са страшно сладурски. И книжката на Павел heart heart heart. Големи изненади, голямо нещо. Браво на изпращачите, честито на получателите. Аз също имах намерение да се включа "извънредно", но в края на годината не ми стига времето. Следващия път smile
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: декември 19, 2014, 13:55:19 »

Леле, страхотни подаръци  Bravo

Персонализираната книга страшно много ми хареса и на мен, супер идея, браво!!!

А пък формичките панди са много сладки  good, както и коледната шапка на Елина  heart heart


Направо вече си чакам и аз с нетърпение моето подаръче  smile smile
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: декември 19, 2014, 15:25:56 »

Наистина тук струи истинско коледно настроение.Страхотни изненади ,много смислени подаръци ,абе на човек му става едно хубаво и забравя всички лошотии smile
И аз днес получих предколедна изненада от Ели.Салфетничето наистина е божествено ,а малкият бандит се снабди с часовник Маккуин.Отивам след малко да го взема от ясла и ще му го занеса там.Сигурна съм ,че по пътя ще подскача и ще казва Тика так smile

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: декември 19, 2014, 21:00:48 »

много оригинални подаръци, пандичките са особено сладки!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: декември 23, 2014, 20:30:43 »

Аз па днес въпреки лудницата, успях да си прибера подаръка от Виви. Много благодаря за уютния подарък, топъл комплект чорапи, соли за крака и крем за крака ( нямах досега специален за там ) , ключодържател кожен бухал ( точно за връзката ключове от работата нямах ), картичка и коледни сладки ( изядоха се на момента ) blum  give_rose give_rose Christmas tree

ето малко снимчици christmoose gcrst santz DEER

http://prikachi.com/images.php?images/398/7801398r.jpg

http://prikachi.com/images.php?images/404/7801404t.jpg





« Последна редакция: декември 23, 2014, 20:34:20 от emmmmmy » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #113 -: декември 23, 2014, 20:35:56 »

Уау, супер ! И аз искам такьв комплект за крака  Eeager
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: декември 24, 2014, 15:39:01 »

Ето го и моя подарък пристигна  smile Прекрасно опакован.


* rsz_podarak.jpg (71.44 KB, 547x376 - видяно 384 пъти.)
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: декември 24, 2014, 15:43:17 »

ДА си призная ще ми трябва малко помощ коя съфорумка ми го е изпратила,т.к пише само Гери -Франция и така не мога да разпозная коя от вас е . blush  Имам си сладичко,красиви коледни свещи и мн подходящо за празниците в червено бижу.


* t1rsz_1rsz_10420177_10205603108340110_1715225214033451615_n.jpg (37.65 KB, 360x253 - видяно 2863 пъти.)
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: декември 24, 2014, 17:17:37 »

 ellimink аз съм  smile мислех, че съм написала.. радвам се, ако съм успяла да те зарадвам..
 Искам да благодаря на Стефка Георгиева от Добрич за подаръка, който ми изпрати.. Не мога да покажа снимка защото все още не съм получила подаръка при мен ( ще го получа чак след нова година), но баба веднага ми каза какво има.. Въпреки, че не съм го видяла много се радвам за тази изненада.. Благодаря за милите пожелания, за отделеното време.. Ще покажа снимка при първа възможност smile Весели празници!!!
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: декември 26, 2014, 14:02:19 »

И аз искам да благодаря на La_Fleur за прекрасния подарък, който получих! Страхотна кутия, в която с  много внимание са подбрани подаръци за коледното ни настроение - подаръчен комплект с душ гел и крем за тяло с уникален аромат, книжка за Мони, ароматна свещ, украса за вратата, красива купа, която ще напълня с плодове и най-прекрасната картичка. Благодаря още веднъж за пожеланията и прекрасните емоции. Малко по-късно ще добавя и снимки!
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #118 -: декември 29, 2014, 16:40:15 »

menyanthe убих те!  funnytooth Страхотна си благодаря ти! Точно от това имах нужда!

Звъни ми сутринта някакъв куриер и ми сервира че има пратка за мен от г-жа Делева от Света Троица - името нищо не ми говори , нито адреса и поне 3 пъти ги питах дали няма грешка... Имаха някакъв друг адрес, в крайна сметка се разбрахме да доставят до офиса.
Преди 5 минути идва куриерът и ми казва "Ми то едно хубавичко русо момиченце ви го праща това" ... Аз още повече шок shok
Гледам коледна опаковка, ала бала - пише Милена Филипова.... crazy Понеже подаръка от свекърва си го получих изобщо не очаквах втори подарък , така че представете си огромния ми шок виждайки прекрасна картичка, на която има страхотно пожелание не от кой да е, а от menyanthe  Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ...

Миличка признавам си от сърце  - не го очаквах и адски много ме зарадва и изненада! Как така реши да ми пратиш подарък не знам, но съм ти адски благодарна защото от 10000 години се каня да си купя ваза и все забравям и охххх много ти благодаря! give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose

Подаръкът е много стилна и красива ваза + една красива керамична светеща елхичка!
Ето и снимчица:

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #119 -: декември 29, 2014, 16:43:54 »

А така good Подаръците продължават да пътуват и да радват!
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines