Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 09:42:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Коледен подарък получи и веднага тук го покажи :)  (Прочетена 54030 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: декември 13, 2014, 11:21:59 »

страхотни подаръци, а обиците са просто един път!
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: декември 13, 2014, 11:25:26 »

И аз ги зная и са наистина невероятни.
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #92 -: декември 13, 2014, 16:29:37 »

имам си подаръче  yahoo
моята снежанка е milenuity

Много ти Благодаря, много ме зарадва, идва в прекрасен момент. Хехех, ето защо съм разопаковала на сън.....
И с трите уцели десетката, направо невероятно

цяла книга с най вкусният афродизиак Шоколад
най сладкото снежно човече което съм виждала, страхотно е, Изабел си го присвои
И най секси престилка на света, наистина е очарователна, най много ми хареса това че е направена с презрамки, а не да опъва на врата.

Картичката е толкова весела и шарена, прекрасна  heart

Много, много благодаря





п.п. корабийките наистина са върха, за бременни и пощенливи, мога да пращам януари, така че пишете ми който желае да ги опита
« Последна редакция: декември 13, 2014, 16:31:27 от fibi » Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #93 -: декември 17, 2014, 13:25:41 »

Имам си подарък  danceg от Мариола! Отново!
Мила М, страшно се радвам, че отново съм се паднала на теб!
Подаръкът е невероятен, особено бебешката част.
Малката ще си ги носи и ще се фръцка по празниците.
И как си уцелила готварската част - имах нужда от нови.
Много благодаря за усмивките, които предизвика


* P1040992.JPG (64.1 KB, 342x257 - видяно 2109 пъти.)
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #94 -: декември 17, 2014, 13:41:11 »

Леле леле какво чудни подаръци smile Страхотни са, чак се чувствам малко гузно, че моят подарък бе толкова скромен blush ама така е , за първи път участвам в темата....Догодина ще се реванширам..
Момичета подаръците са невероятни и само като ги гледам ми става топло и милно, а пък хората които са ги получили сигурно са летели от щастие smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #95 -: декември 17, 2014, 14:03:01 »

Ихаа супер че са ти харесали, Ивелка е абонирана за мен, а аз за теб smile  Bravo да снимаш малката като я облечеш сигурно ще е бонбонче . Весели празници ви пожелавам на тримата  I-love-winter christmoose
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: декември 17, 2014, 16:54:42 »

браво на Мариолка, много весел подарък и красив!  give_rose
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: декември 18, 2014, 12:20:17 »

Фиби, много се радвам, че съм те зарадвала! smile
А снежното човече си го бях нарекла за Изабел така или иначе, но съм пропуснала да напиша smile
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #98 -: декември 18, 2014, 17:16:27 »

Ихууууу, аз получих моя подарък съвсем неочаквано днес ми се обади куриер и пристигна най-прекрасния подарък!!! Толкова съм щастлива, че е трудно да го опиша, но знам, че вие знаете как се чувствам. Благодаря ти Ваня от цялото си сърце за коледния подарък! Уникално е, че някой, който не те познава лично, може да ти подари подарък, който е толкова на място и съдържа неща, за които си мисля от месеци!!!

Слагам две снимчици, понеже са с Елина, а тя не спря да се опитва да събори я картичката, я микса, та малко не се вижда подаръка, но тя си има най-прекрасната ръчно плетена коледна шапчица, от няколко месеца си мечтая да има такава, но нямаше кой да й оплете, и сега си има!!!  danceg danceg danceg Страшно много й отива и ще си имаме мечтаните от мен коледни снимки!

За мен и околните ще намажат има красива коледна играчка за елха, коледни сладки и микс за мъфини (обожавам мъфини и в Бургас няма такива, които обичам, така ще този микс цели десятката, нямам търпение да ги направя, още повече не обичам толкова шоколад, така че малина и ванилия ми е любима комбинация).

А при красивата Коледна картичка, имаше прекрасна изненада - ваучер за маникюр, откакто съм родила това е едно от малкото разкрасителни процедури, които си позволявам, така че отново супер много благодаря!

Днес за мен е наистина един прекрасен ден и дълго ще ме държи тази Коледна емоция. Благодаря ти Фииби за невероятния подарък!!!  give_rose give_rose give_rose heart heart heart

Има причина да го обичам толкова тоя форум и причината са всички прекрасни хора в него! Радвам се, че ви има! smile



« Последна редакция: декември 18, 2014, 17:21:37 от Vivi20 » Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #99 -: декември 18, 2014, 19:59:57 »

Каква е сладка Елина  heart

Тази година съм много несериозна ... Подаръчето ми е при мен трети ден, а едва днес успях да го снимам и пиша...
Снежанке, Ноар, извини ме, моля те! Благодаря ти, че въпреки грижите около малкото ти човече, си намерила време да ми избереш и пратиш подарък.
Имам си, оп, двете с малката си имаме Wink  коледна кутия със сладки, гривничка с панделки и мекичко украшение. Гривничката вече е собственост на фъстъчката, която обожава бижута  Wink А украшението бързо се превърна в нова играчка.

Ноар, благодаря ти много за милото послание  give_rose

П.П. По-късно ще сложа снимка да видите колко красиво е всичко.
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #100 -: декември 18, 2014, 20:12:11 »

И след помощ от мила приятелка в смаляването на файла, ето снимка на подаръка  smile


* received_10205387888157669.jpeg (38.82 KB, 480x360 - видяно 254 пъти.)
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #101 -: декември 18, 2014, 20:34:36 »

Наистина много красиви неща  heart heart heart Браво на Снежанката  Bravo
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: декември 18, 2014, 22:04:12 »

Ихуу! Много съм щастлива, защото си имам най-страхотния и личен подарък, който съм получавала! Днес най-накрая се добрах до Еконт. Скъпа Цвети/Пандичка, от сърце ти благодаря за старанието, което си вложила за да ме зарадваш! Подаръкът ми се състои от страхотна музикална кутия за сладки с коледна мелодия и пълна с шоколадови изкушения и една прекрасна книга за захранването с персонализирани корици със снимки на моето съкровище и напечатан текст с неговото име и пожелание за приятен апетит. Има и чудна картичка с най-милото пожелание  heart
Всичко беше красиво и стилно опаковано с внимание към детайла!
Днес по-късно или утре ще кача снимки!
Благодаря ти още веднъж, мила Пандичке! Весели празници и на теб и семейството ти!  give_rose
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: декември 19, 2014, 11:48:46 »

Ето и обещаните снимки на подаръчето ми!  yahoo
П.П.: Книжката вече я започнах и ще ми е изключително полезна, защото всичко е обяснено на много достъпен език, кратко, точно и ясно smile





Активен
mariola85
Гост
« Отговор #104 -: декември 19, 2014, 11:53:04 »

леле страхотни подаръци, Елинка бонбонка е страхотна, Панде пак Пандьо надмина себе си с неговите графични умения и ти с твоята креативност  Bravo
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines