Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:02:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Коледен подарък получи и веднага тук го покажи :)  (Прочетена 54023 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: ноември 27, 2014, 14:39:05 »

Невероятно оригинален подарък, такъв не съм виждала тук!
Браво Албенче! smile smile smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #31 -: ноември 27, 2014, 14:51:14 »

Ехеее бравоооо! Много хубаво подаръче хехехе
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: ноември 27, 2014, 14:53:12 »

 Това е най-креативният и най-згряващият сърцето който съм виждала тук!Стеахотно!Браво Alben4ik!Направо се влюбих в елхата  give_rose
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #33 -: ноември 27, 2014, 15:43:12 »

Страхотно  Bravo кажи какви са задачките?  Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #34 -: ноември 27, 2014, 15:44:31 »

Да видим сега какво ще се слага по джобчетата smile. Страхотна елха, даже бухалчето е станало коледен елемент good Печатите са супер, добре да ги нахраните Wink
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: ноември 27, 2014, 16:23:46 »

Свекс ,в джобчетата има не по една ,а по две задачки на ден!Просто толкова лични не може да бъде!А и как хубаво подбуди Албена позаспалата ми креативност!
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: ноември 27, 2014, 16:44:17 »

Страхотни подаръци.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: ноември 27, 2014, 16:47:50 »

O, страхотен подарък, наистина. Чак събуди детското в мен.  girl_wink
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: ноември 27, 2014, 18:32:54 »

Охх, толкова ми е хубаво, че съм зарадвала Ваня с подаръка  heart Много, много исках да го хареса!!!

Ваня, в джобчетата има по една задачка на ден, може би само в първото са две. В останалите има по една задачка плюс едно празно листче, за да може, ако решиш, че не е подоходяща моята задачка, да си измислиш своя   smile  Иначе много се вълнувах, докато ги мислих, хихиххихи

 Christmas tree santz gcrst



Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: ноември 27, 2014, 22:22:30 »

Прекрасни подаръци.
Много ми допадна книгата от свекърва и посланието което носи  heart
Активен
La_Fleur
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 286



« Отговор #40 -: декември 02, 2014, 14:18:01 »

Ами, да кажа, че аз получих този прекрасен подарък  Santa, който беше много хубаво и грижливо опакован   Girl_hide. В празничната кутия имаше коледна играчка  Christmas tree, шал и хендмейд медальон с пеперуда - всичко в синьо (много обичам синьо, някак вярвам, че ми носи късмет и ми напомня за лазурните води на Йонийско море), също пеперуди на стикери (много обичам и пеперуди, и най-вече пеперуденото чувство  butterfly), също синьо късметче на клонка (предвеща ми късмет в лотарията girl_wink), весели формички за сладки (дано да взема и аз да се науча да ги правя през новата година blum), топка за Павел и много мила картичка (дано не съм пропуснала нещо в бързото разопаковане). За емоцията, която изпитах при получаването на подаръка, ще споделя това, което написах и в личния си профил, за да не се повтарям:

- Кой ден сме? - попита Пух..
- Сега е ДНЕС! - отговори Прасчо!
- Любимият ми ден!!! - каза Пух...
Вчера си мислех, че има едни такива дни, в които ми е мрачно, влажно и ветровито. Но ще се събудя и вече няма да ми е студено. Защото днес винаги е бил любимият ми ден. И днес, докато пиех кафе по пижама (а пиех кафе по неволя, защото във вчерашния студен ден бях забравила да си купя нес за любимото ми фрапе), на телефона позвъни непознат номер. Беше куриер. И ми донесе първия коледен подарък. Също от непознат. Бях толкова развълнувана, че вместо да спра на четвъртия етаж, тичайки стигнах таванските помещения. Почти бях не на три, а на четири метра над небето. Нищо, нищо не може да се сравни с това пеперудено чувство. С еуфоричното шумолене на червената целофанена хартия, неумело изпокъсана от пръстите. Все още пазя този детски навик да късам от нетърпение хартията. И нищо, нищо не може да се сравни с това да подариш усмивка на някого. Най-безценният за мен подарък. И точно в този момент си спомних онази мисъл на Богомил Райнов за непознатите. Ние винаги разчитаме на познатите и най-често оставаме с празни ръце, а забравяме за непознатите или в най-добрия случай, ги спираме само за да попитаме за пътя, без да допускаме, че понякога един непознат може да ти покаже пътя за цял живот. Искам да благодаря на този непознат човек, който тази сутрин ми стана по-близък и от познат. Който ме накара да не забравям, че днес е любимият ми ден. Че искам като птица да открия от всеки ден най-красивата мелодия. И в най-дребно нещо. На късметчето, което получих, пишеше, че на моя страна е числото. Числата никога не са били на моя страна (макар че ще отида да си изтегля едно талонче за всеки случай  ). Но на моя страна са били малките чудеса. И смелостта. Да потърся себе си, да се изгубя, да превърна всеки свой ден в нов епизод, всеки завой в нова история. Благодаря ти!
menyanthe

П.С. За първи път участвам в тази размяна на подаръци, но е вълшебна и само мога да се надявам да предизвикам у някой друг частица от чувството, което изпитах аз днес! Благодаря ти още веднъж, за времето, което си отделила, за старанието, което си вложила и усмивката! П.С. 2 Снимката е от телефона и е с малко лошо качество, но от щастие закъснях за работа!


* 2014-12-02 12.39.08.jpg (22.93 KB, 448x252 - видяно 322 пъти.)
« Последна редакция: декември 02, 2014, 14:20:39 от La_Fleur » Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: декември 02, 2014, 15:47:42 »

Да направя малко пояснения: коледната играчка също е ръчно рисувана - от същата фирма, която е направила и медальона-пеперуда. На шала има една висулка, която може да се махне и може шалът да се носи без нея. Или пък, висулката да се сложи на някакво фишу или друго и да се носи така. Късметчето не съм го правила аз - купих го готово и дори и аз не знаех какво е - нарекох го за теб - дано ти е на късмет. Wink За цвета - много се чудих, но някак само си дойде всичко в синьо. (с изключение на пеперудите за стена - те са огледални - много харесах едни лилави, но не бях сигурна дали ще ти паснат на интериора). За пеперудите - прочетох, че ги харесваш и завъртях подаръка около тях (дори във формичките за сладки има пеперуда). Кутията - можеш да си я ползваш за съхранение на неща - жълтото етикетче може да се залепи отстрани и листчето да се сменя - с каквото е необходимо. smile

Много се радвам, че съм успяла да те зарадвам!  heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: декември 02, 2014, 15:50:15 »

Молим после ако може за по близки снимки, защото ме загриза любопитството. smile
Активен
La_Fleur
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 286



« Отговор #43 -: декември 02, 2014, 16:13:06 »

Обещавам да снимам всичко с хубаво качество и още веднъж да се порадвам на всеки детайл на спокойствие, кутията с подаръците (която кутия също ще запазя, защото обичам кутии lol си я скрих в гардероба до довечера, защото някога баба ми също ми криеше подаръците там. Шалът обаче успях да си го увия върху пижамата (която също беше синя Wink), така че успях да разгледам и украшението към него. А коледната играчка наистина е страхотна. И дори не помня къде съм написала, че обичам пеперуди  Girl_hide, но още веднъж много, много благодаря!!!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #44 -: декември 02, 2014, 16:47:27 »

Разучена си отвсякъде, не се притеснявай! В редиците действа и "помощ от приятел" Wink.
Ето тук показваме подаръците
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,36756.0.html
« Последна редакция: декември 02, 2014, 16:49:14 от svekarva » Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines